Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
LPS Vaslui - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 2
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
23 Sep 2012 |
LPS Vaslui - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 5
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
23 Sep 2012 |
CSS Tecuci - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
0 - 2
|
Municipal
|
Tecuci
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2012 |
ACS Rapid CFR Suceava - CSS Botoşani |
3 - 3
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2012 |
FCM Dinamo Onesti - FC Gloria Buzău |
8 - 0
|
CSM Borzesti
|
Borzeşti
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
CSS Botoşani - LPS Roman |
1 - 3
|
Comunal
|
Roma
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
10 Mar 2013 |
LPS Iaşi - CSMS Iaşi |
1 - 2
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
10 Apr 2013 |
SC Bacau - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
4 - 0
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
AS FCM Bacau - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
0 - 9
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
20 Apr 2013 |
ACS Şomuz Fălticeni - CS Dante Botoșani |
1 - 1
|
Municipal Constantin Jamaischi
|
Fălticeni
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
13 Jun 2013 |
CSS Botoşani - SC FC Ceahlaul Piatra Neamt |
1 - 3
|
Comunal
|
Roma
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2013 |
LPS Piatra Neamţ - SC Bacau |
2 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2013 |
CSS Botoşani - ACS Rapid CFR Suceava |
1 - 2
|
Comunal
|
Roma
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2013 |
SC Bacau - LPS Piatra Neamţ |
0 - 2
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2014 |
LPS Roman - SC Sporting Club SA Vaslui |
5 - 2
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2014 |
SC Sporting Club SA Vaslui - AFC Botoşani |
0 - 1
|
Municipal
|
Bârlad
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
2 Apr 2014 |
CSS Botoşani - ACS Rapid Suceava |
4 - 2
|
Comunal
|
Roma
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2014 |
CS FCM Dorohoi - LPS Suceava |
1 - 5
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Sep 2014 |
CSS Dorohoi - LPS Suceava |
0 - 3
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Sep 2014 |
FCM Dinamo Onesti - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
2 - 0
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
FCM Dinamo Onesti - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 3
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
LPS Bacău - LPS Roman |
0 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
LPS Bacău - LPS Roman |
2 - 0
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
CS FCM Dorohoi - LPS Piatra Neamţ |
6 - 0
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2014 |
CSS Dorohoi - LPS Piatra Neamţ |
0 - 8
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2014 |
LPS Bacău - AFC Botoşani |
0 - 0
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
LPS Bacău - AFC Botoşani |
2 - 0
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
ASC Bacău - SCFC Ceahlaul SA |
1 - 5
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2014 |
ASC Bacău - SCFC Ceahlaul SA |
0 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2014 |
CSS Botoşani - LPS Roman |
5 - 2
|
Comunal
|
Roma
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
CSS Botoşani - LPS Roman |
3 - 5
|
Comunal
|
Roma
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
LPS Piatra Neamţ - ASC Bacău |
0 - 3
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
LPS Piatra Neamţ - ASC Bacău |
1 - 3
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
LPS Suceava - CS FCM Dorohoi |
12 - 0
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
LPS Suceava - CSS Dorohoi |
9 - 0
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Rapid Suceava |
0 - 3
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Rapid Suceava |
1 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
LPS Bacău - ACS Rapid Suceava |
4 - 1
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
LPS Bacău - ACS Rapid Suceava |
4 - 1
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
ACS Rapid Suceava - AFC Botoşani |
0 - 4
|
9 Mai
|
Siret
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
CSS Botoşani - SCFC Ceahlaul SA |
3 - 5
|
Comunal
|
Roma
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS Rapid Suceava - AFC Botoşani |
0 - 10
|
9 Mai
|
Siret
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
LPS Piatra Neamţ - LPS Suceava |
0 - 13
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2015 |
AS Progresul Fratautii Vechi (SV) - AS Viitorul Blandesti |
2 - 0
|
Comunal
|
Frătăuţii Vechi
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
11 Jun 2015 |
LPS Vaslui - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 2
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
29 Aug 2015 |
LPS Vaslui - SC FC Ceahlaul Piatra Neamt |
1 - 3
|
Municipal 2
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
CSS Botoşani - CS FC Farul Constanţa |
2 - 7
|
Siretul
|
Bucecea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
26 Sep 2015 |
CSS Botoşani - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
6 - 0
|
Siretul
|
Bucecea
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2015 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - SC FC Viitorul Constanţa SA |
0 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
7 Oct 2015 |
LPS Roman - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 5
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
24 Oct 2015 |
LPS Roman - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2 - 3
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2015 |
CSMS Iaşi - LPS Iaşi |
2 - 1
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 Nov 2015 |
LPS Suceava - ASC Bacău |
3 - 0
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
5 Dec 2015 |
LPS Roman - LPS Focşani |
3 - 0
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 Mar 2016 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Atletico Vaslui |
5 - 0
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2015-2016
|
Liga 3
|
19 Mar 2016 |
ACS Rapid CFR Suceava - LPS Piatra Neamţ |
2 - 0
|
9 Mai
|
Siret
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
2 Apr 2016 |
ACS Rapid CFR Suceava - LPS Piatra Neamţ |
0 - 0
|
9 Mai
|
Siret
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
2 Apr 2016 |
Atletico Vaslui - CS Sporting Lieşti |
0 - 3
|
Municipal
|
Vaslui
|
2015-2016
|
Liga 3
|
9 Apr 2016 |
LPS Roman - CN Dinicu Golescu |
4 - 2
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
16 Apr 2016 |
LPS Roman - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
4 - 0
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
16 Apr 2016 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Bacău |
4 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2016 |
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - LPS Bacău |
2 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2016 |
ACS Rapid CFR Suceava - LPS Suceava |
1 - 3
|
9 Mai
|
Siret
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 May 2016 |
ACS Rapid CFR Suceava - CSS Botoşani |
0 - 0
|
9 Mai
|
Siret
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 May 2016 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
2 - 3
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 May 2016 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
5 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 May 2016 |
AS Viitorul Blandesti - Dorna Vatra Dornei |
0 - 2
|
Comunal Blândești
|
Blândeşti
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
9 Jun 2016 |
LPS Roman - Club Sportiv U Craiova SA |
0 - 1
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 Sep 2016 |
LPS Roman - LPS Bacău |
1 - 0
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2016 |
CSM Roman - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
1 - 2
|
Moldova
|
Roman
|
2016-2017
|
Liga 3
|
9 Sep 2016 |
ACS Transdor Tudora - AFC Metalosport Galaţi |
1 - 2
|
Comunal
|
Tudora
|
2016-2017
|
Cupa României
|
14 Sep 2016 |
CS Avântul Valea Mărului - CS Aerostar Bacău |
2 - 1
|
Comunal Prof. Costică Popovici
|
Valea Mărului
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Sep 2016 |
CSM Paşcani - ACS Selena SN Constanţa |
0 - 6
|
CFR
|
Paşcani
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Oct 2016 |
AFC Botoşani - Atletico Vaslui |
1 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2016 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Sportul Chiscani |
4 - 1
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2016-2017
|
Liga 3
|
15 Oct 2016 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - Sport Club Bacau (BC) |
5 - 2
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Oct 2016 |
LPS Vaslui - LPS Roman |
2 - 3
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2016 |
CSM Paşcani - AFC Universitatea Galati |
0 - 10
|
CFR
|
Paşcani
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
30 Oct 2016 |
AFC Botoşani - LPS Vaslui |
11 - 1
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
AFC Botoşani - LPS Vaslui |
5 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
AFC Metalosport Galaţi - CSM Roman |
0 - 1
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CS Sporting Lieşti |
2 - 0
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Liga 3
|
2 Dec 2016 |
AFC Hărman - Atletico Vaslui |
3 - 0
|
Hărman Arena
|
Hărman
|
2016-2017
|
Liga 3
|
11 Mar 2017 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 - CS Oşorhei (BH) |
0 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
31 Mar 2017 |
SC FC Voluntari SA 2 - AS FC Aninoasa |
3 - 2
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 Apr 2017 |
LPS Roman - CS Concordia Chiajna |
3 - 3
|
Moldova
|
Roman
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
8 Apr 2017 |
LPS Roman - Atletico Vaslui |
0 - 8
|
Moldova
|
Roman
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Apr 2017 |
Sport Club Bacau (BC) - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS |
1 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
22 Apr 2017 |
AFC Botoşani - LPS Vaslui |
18 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
3 May 2017 |
AFC Botoşani - LPS Vaslui |
1 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 May 2017 |
Atletico Vaslui - ACS Sportul Chiscani |
0 - 3
|
Municipal
|
Vaslui
|
2016-2017
|
Liga 3
|
10 May 2017 |
AS Euromania Dumbraveni - ACS Montana Patarlagele |
0 - 3
|
Comunal
|
Dumbrăveni
|
2016-2017
|
Campionatul U19 Județean
|
11 Jun 2017 |
ACS Transdor Tudora - CSM Bucovina Rădăuţi |
3 - 1
|
Comunal
|
Tudora
|
2017-2018
|
Cupa României
|
9 Aug 2017 |
AFC Metalosport Galaţi - CSM Roman |
0 - 8
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Liga 3
|
2 Sep 2017 |
CSM Bucovina Rădăuţi - AFC Hărman |
0 - 1
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
ACS Viitorul Domneşti - CS Atletic Bradu |
0 - 1
|
Voinţa
|
Domneşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
15 Sep 2017 |
AS FC Aninoasa - CS Atletic Bradu |
2 - 2
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
30 Sep 2017 |
ACS Navobi Iasi - Onix Ramnicu Sarat |
0 - 2
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
8 Oct 2017 |
CSM Râmnicu Sărat - AFC Progresul 1944 Spartac |
0 - 2
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2017-2018
|
Liga 3
|
13 Oct 2017 |
AFC Botoşani - LPS Suceava |
7 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
AFC Botoşani - LPS Suceava |
3 - 0
|
Comunal
|
Ipoteşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
ACS Navobi Iasi - AFC Universitatea Galati |
0 - 3
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
29 Oct 2017 |
ASMS ACS Sănătatea Darabani - ACS KSE Târgu Secuiesc |
2 - 0
|
Stadionul Orăşenesc Chirica Puşcaşu
|
Darabani
|
2017-2018
|
Liga 3
|
11 Nov 2017 |
Harghita - Prahova |
1 - 8
|
Unirea
|
Cristuru Secuiesc
|
2017-2018
|
Cupa Regiunilor
|
12 Apr 2018 |
CSM Roman - AFC Metalosport Galaţi |
3 - 0
|
Moldova
|
Roman
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Mar 2018 |
CS Aerostar Bacău - ASMS ACS Sănătatea Darabani |
8 - 0
|
Aerostar
|
Bacău
|
2017-2018
|
Liga 3
|
16 Mar 2018 |
CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
0 - 1
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Apr 2018 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
0 - 4
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
31 Mar 2018 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Foresta Suceava |
3 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
31 Mar 2018 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 0
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
18 Apr 2018 |
CS Sporting Lieşti - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
0 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
14 Apr 2018 |
CSM Roman - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 1
|
Moldova
|
Roman
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Apr 2018 |
Armonia Dolhesti - ACS Selena SN Constanţa |
0 - 11
|
Siretul
|
Paşcani
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
29 Apr 2018 |
ACS Sportul Chiscani - SC FC Voluntari SA 2 |
2 - 3
|
Sportul
|
Chiscani
|
2017-2018
|
Liga 3
|
4 May 2018 |
ACS KSE Târgu Secuiesc - ASMS ACS Sănătatea Darabani |
1 - 0
|
Doctor Sinkovits
|
Târgu Secuiesc
|
2017-2018
|
Liga 3
|
8 May 2018 |
CSM Paşcani - Dream Team Bucuresti |
1 - 2
|
CFR
|
Paşcani
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
20 May 2018 |
ACS Navobi Iasi - Armonia Dolhesti |
4 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
27 May 2018 |
CS Victoria Traian - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 4
|
Comunal Traian
|
Traian
|
2018-2019
|
Cupa României
|
15 Aug 2018 |
CSM Bucovina Rădăuţi - CSM Roman |
1 - 0
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 Aug 2018 |
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Aerostar Bacău |
1 - 4
|
Ceahlăul
|
Piatra Neamţ
|
2018-2019
|
Cupa României
|
29 Aug 2018 |
AFC Botoşani 2 - ACS KSE Târgu Secuiesc |
0 - 1
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
7 Sep 2018 |
CSM Focşani 2007 - CS Sporting Lieşti |
0 - 3
|
Milcovul
|
Focşani
|
2018-2019
|
Cupa României
|
11 Sep 2018 |
ASMS ACS Sănătatea Darabani - CSM Râmnicu Sărat |
2 - 1
|
Stadionul Orăşenesc Chirica Puşcaşu
|
Darabani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
22 Sep 2018 |
ACS Sportul Chiscani - CS Tunari |
1 - 1
|
Sportul
|
Chiscani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
29 Sep 2018 |
CSM Paşcani - Colegiul Național Nicu Gane Fălticeni |
1 - 3
|
CFR
|
Paşcani
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
7 Oct 2018 |
AFC Metalul Buzău - CSM Roman |
1 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2018-2019
|
Liga 3
|
13 Oct 2018 |