Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
0 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2016 |
LPS Slatina - LPS Târgu Jiu |
0 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2016 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova |
5 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - LPS Banatul Timişoara |
3 - 1
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
17 Sep 2016 |
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu |
5 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
21 Sep 2016 |
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra |
0 - 6
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
24 Sep 2016 |
LPS Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
2 - 4
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2016 |
CSS Slatina - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
CSS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
3 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2016 |
SCM Pitești (AG) - AS FC Astra |
2 - 3
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
LPS Viitorul Piteşti - ACS Colţea 1920 Braşov |
0 - 3
|
Aripi
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Nov 2016 |
LPS Sebeş - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 2
|
Arini
|
Sebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2017 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 3
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2017 |
CSS Braşovia Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 1
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Apr 2017 |
LPS Sebeş - CS CFR Simeria |
3 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
17 May 2017 |
CSS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Dinamyk Craiova |
2 - 0
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Oct 2017 |
AS FC Interstar Sibiu - AFC Hermannstadt |
1 - 1
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
30 Oct 2017 |
CSS Craiova - CSS Slatina |
1 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2017 |
CSS Craiova - LPS Slatina |
5 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
CS Dinamyk Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Poli Timişoara |
3 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
11 Apr 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Slatina |
0 - 10
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 3
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
ADF U Cluj- Luceafărul 2 - CS U Craiova (DJ) |
2 - 3
|
Extensiv
|
Craiova
|
2017-2018
|
Juniori U13
|
18 Jun 2018 |
CSS Șoimii Sibiu - LPS Sebeş |
0 - 2
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
CS Dinamyk Craiova - ACS Energeticianul |
0 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
Fotbal Club Argeş - CSS Șoimii Sibiu |
8 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2018 |
AS FC Interstar Sibiu - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 1
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
17 Nov 2018 |
CSM Slatina - CS J Știința U Craiova |
5 - 0
|
1 Mai
|
Slatina
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2018 |
CS Hidro Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
1 - 1
|
Complex Sportiv Hidro
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
10 Aug 2019 |
ACS Alma Sibiu - Club Sportiv Municipal Făgăraș |
1 - 4
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSM Slatina |
1 - 7
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
Universitatea Craiova - AS FC Universitatea Cluj |
4 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
31 Aug 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
1 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS Hidro Râmnicu Vâlcea |
2 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Sep 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
5 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2019 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
4 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2019 |
Universitatea Craiova 2008 - AFC Progresul 1944 Spartac |
3 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
5 Oct 2019 |
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSS Craiova |
3 - 0
|
Voinţa
|
Saelele
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
19 Oct 2019 |
CSM Slatina - Academia Gică Popescu |
3 - 3
|
1 Mai
|
Slatina
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
26 Oct 2019 |
CSS Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova |
2 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
2 Nov 2019 |
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSS Slatina |
3 - 4
|
Voinţa
|
Saelele
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Olympic FC Râmnicu Vâlcea |
2 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
9 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 1
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2019 |
CSS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
6 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
23 Nov 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - LPS Banatul Timişoara |
7 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
30 Nov 2019 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
SC CS U Craiova SA - LPS Slatina |
13 - 0
|
Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2014 |
SC CS U Craiova SA - LPS Slatina |
9 - 0
|
Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2014 |
CS Atletic Bradu - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 0
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
CS Atletic Bradu - AFC Chindia Târgovişte |
2 - 5
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
CS Gaz Metan Mediaş - CS Unirea Tărlungeni |
11 - 0
|
Textila
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
CS Gaz Metan Mediaş - CS Unirea Tarlungeni |
4 - 1
|
Textila
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
CS Atletic Bradu - CSS Turnu Măgurele |
16 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2014 |
CS Atletic Bradu - CSS Turnu Măgurele |
0 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2014 |
LPS Viitorul Piteşti - AS FC Astra |
3 - 2
|
Aripi
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
LPS Viitorul Piteşti - AS FC Astra |
1 - 2
|
Aripi
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Craiova |
0 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Craiova |
3 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
CS Atletic Bradu - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
4 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
CS Atletic Bradu - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
3 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
CSS Slatina - AS FC Frontiera Drobeta |
10 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Mar 2015 |
CSS Slatina - AS FC Frontiera Drobeta |
2 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Mar 2015 |
CSS Slatina - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
9 Apr 2015 |
AS Olimpia Suseni - CSS Caracal (OT) |
0 - 2
|
Comunal
|
Suseni
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
11 Jun 2015 |
AS PRO Junior Craiova - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 2
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Juniori U13
|
8 Jun 2017 |
LPS Sebeş - CS Luceafărul Oradea |
0 - 5
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Juniori U13
|
8 Jun 2017 |
CSM Şcolar Reşiţa - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
0 - 3
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Juniori U13
|
8 Jun 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - CSM Şcolar Reşiţa |
1 - 0
|
Extensiv
|
Craiova
|
2017-2018
|
Juniori U13
|
18 Jun 2018 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
3 - 2
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2016 |
LPS Slatina - LPS Târgu Jiu |
5 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2016 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS CFR Romgaz Craiova |
6 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - LPS Banatul Timişoara |
3 - 0
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
17 Sep 2016 |
CSS Slatina - LPS Târgu Jiu |
7 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
21 Sep 2016 |
CN Dinicu Golescu - AS FC Astra |
0 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
24 Sep 2016 |
LPS Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 3
|
Tineretului sintetic
|
Rovinari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2016 |
CSS Slatina - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
4 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2016 |
CSS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
0 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2016 |
SCM Pitești (AG) - AS FC Astra |
2 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
LPS Viitorul Piteşti - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 10
|
Aripi
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2016 |
LPS Sebeş - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2017 |
CSS Braşovia Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
3 - 1
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Apr 2017 |
LPS Sebeş - CS CFR Simeria |
3 - 2
|
Arini
|
Sebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
17 May 2017 |
CSS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
6 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Dinamyk Craiova |
5 - 2
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2017 |
AS FC Interstar Sibiu - ACS Steagu Roşu Braşov |
1 - 5
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
30 Oct 2017 |
CSS Craiova - CSS Slatina |
1 - 6
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2017 |
CSS Craiova - LPS Slatina |
0 - 10
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
CS Dinamyk Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
4 - 7
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - LPS Slatina |
8 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Slatina |
0 - 7
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Cristinel Răducan
|
Târgu Cărbuneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
CSS Șoimii Sibiu - LPS Sebeş |
0 - 9
|
Municipal sintetic
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
CS Dinamyk Craiova - ACS Energeticianul |
0 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
Fotbal Club Argeş - CSS Șoimii Sibiu |
9 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2018 |
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2018 |
LPS Slatina - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 8
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2018 |
AS FC Interstar Sibiu - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 2
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
17 Nov 2018 |
CS Hidro Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
4 - 1
|
Complex Sportiv Hidro
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Aug 2019 |
ACS Alma Sibiu - Club Sportiv Municipal Făgăraș |
13 - 0
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
CSJ Știința U Craiova - SC FC Voluntari SA |
2 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Aug 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSM Slatina |
1 - 5
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
Universitatea Craiova - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
31 Aug 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
5 - 3
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS Hidro Râmnicu Vâlcea |
4 - 1
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Sep 2019 |
CSJ Știința U Craiova - SC FC Viitorul Constanta SA |
1 - 4
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Sep 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
8 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2019 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
0 - 9
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2019 |
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSS Craiova |
2 - 5
|
Voinţa
|
Saelele
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 3
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
19 Oct 2019 |
CSJ Știința U Craiova - CSM Slatina |
3 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
2 Nov 2019 |
AFC Turris Oltul Turnu Măgurele - CSS Slatina |
10 - 0
|
Voinţa
|
Saelele
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2019 |
CSS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
0 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - LPS Banatul Timişoara |
8 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
30 Nov 2019 |