Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS FC Olt Slatina |
4 - 1
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS FC Olt Slatina |
0 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
CSS Lugoj - CS FC Hunedoara |
3 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
LPS Târgu Jiu - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
0 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
CSS Lugoj - CS FC Hunedoara |
3 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
CS FC Hunedoara - CS FC BIHOR Oradea |
1 - 0
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS Poli Timişoara - ACS Șoimii Pîncota |
12 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2015 |
ACS Poli Timişoara - ACS Șoimii Pîncota |
4 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Lugoj |
5 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
5 Sep 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Lugoj |
0 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Sep 2015 |
ACS Poli Timişoara - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
1 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
26 Sep 2015 |
ACS Poli Timişoara - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Sep 2015 |
AS FC Frontiera Drobeta - Centrul de Excelenta Timisoara |
0 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Sebeş |
3 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
7 Nov 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Sebeş |
2 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
7 Nov 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS FC Ardealul Cluj |
0 - 2
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
28 Nov 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - ACS FC Ardealul Cluj |
2 - 3
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
28 Nov 2015 |
CSM Lugoj - Club Sportiv U Craiova SA 2 |
0 - 0
|
Municipal
|
Lugoj
|
2015-2016
|
Liga 3
|
4 Mar 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - AFC Unirea 1924 |
3 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
12 Mar 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACS Șoimii Pîncota |
2 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACS Șoimii Pîncota |
7 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Mar 2016 |
CSS Drobeta Turnu Severin - Centrul de Excelenta Timisoara |
1 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Apr 2016 |
CS Măgura Cisnădie - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) |
2 - 1
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2015-2016
|
Liga 3
|
8 Apr 2016 |
CS Minerul Motru (GJ) - CSM Lugoj |
1 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Apr 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Lugoj |
3 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
23 Apr 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Lugoj |
6 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
23 Apr 2016 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 6
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 May 2016 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
2 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 May 2016 |
ACS Ghiroda - CSM Lugoj |
4 - 2
|
Comunal
|
Giarmata-Vii
|
2016-2017
|
Cupa României
|
10 Aug 2016 |
ACS Ghiroda - CS Naţional Sebiş |
0 - 3
|
Comunal
|
Giarmata-Vii
|
2016-2017
|
Cupa României
|
24 Aug 2016 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 Sep 2016 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Mioveni |
2 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2016 |
CS Podari (DJ) - SCM Pitești (AG) |
0 - 1
|
Unirea
|
Podari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
20 Sep 2016 |
ACS Banat Girls - ACS Atletic Drobeta |
8 - 1
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
18 Sep 2016 |
ACS Industria Galda - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
3 - 2
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2016-2017
|
Liga 3
|
24 Sep 2016 |
ACS Banat Girls - Venus Maramures |
6 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Liga 2 Feminin
|
2 Oct 2016 |
ACS Performanţa Ighiu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
2 - 2
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2016-2017
|
Liga 3
|
7 Oct 2016 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - ACS Fotbal Comuna Recea |
3 - 3
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2016-2017
|
Liga 3
|
14 Oct 2016 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 - CS Unirea Jucu |
1 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Oct 2016 |
ACS Banat Girls - AS Independenta 2 Baia Mare |
9 - 1
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Liga 2 Feminin
|
30 Oct 2016 |
ACS Drobeta - Viitorul Calafat |
3 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2016-2017
|
Campionatul U19 Județean
|
8 Jun 2017 |
CSS Slatina - CS Unirea Sânnicolau Mare |
1 - 0
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2016-2017
|
Campionatul U17 Județean
|
17 Jun 2017 |
CS JIUL Petroşani - AFC ASA 2013 Târgu Mureş |
1 - 3
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2016-2017
|
Campionatul U17 Județean
|
17 Jun 2017 |
ACS Industria Galda - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 1
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2017-2018
|
Liga 3
|
2 Sep 2017 |
CS Şoimii Lipova - CS Naţional Sebiş |
2 - 1
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2017-2018
|
Cupa României
|
12 Sep 2017 |
ACS Banat Girls - ACS Atletic Drobeta |
7 - 0
|
Progresul
|
Gătaia
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
24 Sep 2017 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - Centrul Naţional de Pregătire Timişoara |
0 - 1
|
Arpad Thierjung
|
Jimbolia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
22 Sep 2017 |
AFC Unirea 1924 - FC Unirea Dej |
2 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
CS Millenium Giarmata - CS Şoimii Lipova |
2 - 1
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2017-2018
|
Liga 3
|
13 Oct 2017 |
ACS Banat Girls - ACS Atletic Drobeta |
3 - 0
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
14 Oct 2017 |
AFC Unirea 1924 - AFC Unirea Tăşnad |
1 - 1
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
20 Oct 2017 |
Fortuna Becicherecu Mic - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
0 - 5
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
29 Oct 2017 |
ACS Poli Timişoara - SCM Râmnicu Vâlcea |
1 - 0
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
28 Oct 2017 |
ACS Poli Timişoara - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 2
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
28 Oct 2017 |
CSS Drobeta Turnu Severin - FC Viitorul Mihai Georgescu |
2 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
4 Nov 2017 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSS Lugoj |
5 - 6
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2017 |
Fortuna Becicherecu Mic - AFC Fair Play Joc Cinstit |
4 - 6
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
12 Nov 2017 |
CSM Lugoj - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
1 - 0
|
Municipal
|
Lugoj
|
2017-2018
|
Liga 3
|
17 Nov 2017 |
ACS Poli Timişoara - ACS FC Ardealul Cluj |
0 - 0
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
18 Nov 2017 |
ACS Poli Timişoara - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 4
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
18 Nov 2017 |
CSS Drobeta Turnu Severin - FC Star Sport |
2 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
25 Nov 2017 |
CS Millenium Giarmata - AFC Hermannstadt 2 |
3 - 3
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Mar 2018 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Poli Timişoara |
0 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
17 Mar 2018 |
CSS Drobeta Turnu Severin - AFC Ripensia Timișoara |
4 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2018 |
ACS Ghiroda - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
2 - 0
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Apr 2018 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - ACS Performanţa Ighiu |
3 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
CSF CFR 1933 Timișoara - OLIMPIA 1 U.T. CLUJ |
0 - 10
|
CFR
|
Timişoara
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Apr 2018 |
AFC Unirea 1924 - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 7
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
28 Apr 2018 |
ACS Banat Girls - AS Independenta 2 Baia Mare |
3 - 1
|
Progresul
|
Gătaia
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
6 May 2018 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CSM Lugoj |
1 - 2
|
Cetate
|
Deva
|
2017-2018
|
Liga 3
|
11 May 2018 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - CS Millenium Giarmata |
7 - 4
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 May 2018 |
Fortuna Becicherecu Mic - OLIMPIA 1 U.T. CLUJ |
1 - 11
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 May 2018 |
Fortuna Becicherecu Mic - ACS Vasas Femina FC |
1 - 3
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
31 May 2018 |
CS FC Hunedoara - CS Strehaia |
3 - 0
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2017-2018
|
Campionatul U19 Județean
|
9 Jun 2018 |
ACS Păltiniş Răşinari - ACS MSE Târgu Mureş |
3 - 1
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2018-2019
|
Baraj Liga 3
|
23 Jun 2018 |
ACS Fortuna Becicherecu Mic - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
1 - 4
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2018-2019
|
Cupa României
|
2 Aug 2018 |
CS Crişul Chişineu Criş - ACS FC Avrig |
3 - 1
|
Crişul
|
Chişineu Criş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 Sep 2018 |
CS Naţional Sebiş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
4 - 1
|
Naţional
|
Sebiş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
14 Sep 2018 |
Fortuna Becicherecu Mic - AFC Universitatea Galati |
2 - 1
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
26 Sep 2018 |
LPS Cetate Deva - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 3
|
Cetate
|
Deva
|
2018-2019
|
Liga 3
|
28 Sep 2018 |
AFC UTA Arad - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 5
|
Motorul
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
7 Oct 2018 |
AFC UTA Arad - LPS Bihorul Oradea |
1 - 6
|
Motorul
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
7 Oct 2018 |
CS Ocna Mureş - CS Hunedoara |
1 - 2
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
13 Oct 2018 |
CS Ineu - ACS Olimpic Star Cluj |
1 - 18
|
Central
|
Ineu
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
21 Oct 2018 |
CS Hunedoara - LPS Banatul Timişoara |
2 - 2
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2018 |
CS Hunedoara - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 4
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2018 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CS Iernut |
1 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Nov 2018 |
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 10
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2018 |
ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - CSS Slatina |
2 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2018 |
Fortuna Becicherecu Mic - CS Universitatea Alexandria |
4 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
18 Nov 2018 |
CSM Avântul Reghin - CS Gaz Metan Mediaş 2 |
3 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 3
|
23 Nov 2018 |
CS Hunedoara - LPS Cetate Deva |
1 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Nov 2018 |
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - ACS Dumbrăviţa |
4 - 1
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2018-2019
|
Liga 3
|
1 Mar 2019 |
CS Ocna Mureş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
1 - 3
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Mar 2019 |
ACS MSE Târgu Mureş - CSM Avântul Reghin |
0 - 5
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2018-2019
|
Liga 3
|
5 Apr 2019 |
FC Unirea Dej - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
0 - 1
|
Municipal
|
Dej
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Apr 2019 |
CS Hunedoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
1 - 2
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2019 |
CS Hunedoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
3 - 2
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Ocna Mureş |
2 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Liga 3
|
26 Apr 2019 |
ACS Banat Girls - ACS Piroş Security Protect |
1 - 9
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
4 May 2019 |
ASSCS Farul Constanţa - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
2 - 13
|
Sparta
|
Techirghiol
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
4 May 2019 |
Fortuna Becicherecu Mic - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
4 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
12 May 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - CSM Avântul Reghin |
1 - 3
|
Sparta
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
17 May 2019 |
CS CFR Simeria - ACS FC Juventus Timişoara |
0 - 6
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul U17 Județean
|
14 Jun 2019 |
CS Millenium Giarmata - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
1 - 2
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2019-2020
|
Cupa României
|
31 Jul 2019 |
AFC UTA Arad - AS FC Interstar Sibiu |
12 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
4 Sep 2019 |
AFC UTA Arad 2008 - LPS Banatul Timişoara |
2 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
4 Sep 2019 |
AFC UTA Arad - AS FC Interstar Sibiu |
9 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
4 Sep 2019 |
ACSO Filiaşi - U Craiova 1948 SA |
2 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2019-2020
|
Liga 3
|
6 Sep 2019 |
AFC UTA Arad - AS FC Universitatea Cluj |
3 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
29 Sep 2019 |
AFC UTA Arad - AS FC Universitatea Cluj |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
29 Sep 2019 |
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - ACS Poli Timişoara |
5 - 0
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2019-2020
|
Liga 3
|
5 Oct 2019 |
SC FC Viitorul Constanta SA - SC FC Voluntari SA |
2 - 1
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
12 Oct 2019 |
ACS Piroş Security Protect - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
2 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2019-2020
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 Oct 2019 |
CS Şoimii Lipova - ACS Viitorul Dăeşti |
4 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2019-2020
|
Liga 3
|
1 Nov 2019 |