Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS CFR Simeria - LPS Sebeş |
0 - 3
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2015 |
Centrul de Excelenta Timisoara - CS CFR Simeria |
2 - 0
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2015 |
Centrul de Excelenta Timisoara - LPS Banatul Timişoara |
2 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2015 |
ACS Șoimii Pîncota - LPS Târgu Jiu |
0 - 4
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2015 |
CS FC Caransebeș - CS CFR Simeria |
1 - 1
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2015 |
Centrul de Excelenta Timisoara - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
3 - 0
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
30 Oct 2015 |
CS Metalul Reșița SA - AS FC Frontiera Drobeta |
5 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2015 |
Centrul de Excelenta Timisoara - CS FC Caransebeș |
3 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
27 Nov 2015 |
LPS Banatul Timişoara - Centrul de Excelenta Timisoara |
2 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
1 Apr 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - AS FC Frontiera Drobeta |
2 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
15 Apr 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - Club Sportiv U Craiova SA |
3 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
23 Apr 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - Centrul de Excelenta Targu Mures |
2 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
21 May 2016 |
ACS Viitorul Anina 2014 - CS JIUL Petroşani |
3 - 5
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2015-2016
|
Campionatul U17 Județean
|
27 May 2016 |
LPS Bihorul Oradea - Centrul de Excelenta Targu Mures |
4 - 2
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
3 Sep 2016 |
Centrul de Excelenta Deva - ACS FC Ardealul Cluj |
3 - 4
|
Cetate
|
Deva
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
9 Sep 2016 |
LPS Bihorul Oradea - FC Viitorul Mihai Georgescu |
3 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
17 Sep 2016 |
CSS Lugoj - ACS Șoimii Pîncota |
0 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
21 Sep 2016 |
Centrul de Excelenta Deva - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
23 Sep 2016 |
LPS Bihorul Oradea - Centrul de Excelenta Deva |
4 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
1 Oct 2016 |
CSS Lugoj - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2016 |
CS Luceafărul Oradea - CS Mara 2010 Baia Mare |
3 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - ACS Poli Timişoara |
6 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
12 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Deva - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Deva - CSS Caransebeş |
2 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Mar 2017 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
23 Apr 2017 |
CSS Caransebeş - LPS Sebeş |
3 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
13 May 2017 |
CS Luceafărul Oradea - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 2
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
20 May 2017 |
ACS FC Juventus Timișoara - AS Independenta 2 Baia Mare |
0 - 3
|
Colterm
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
22 Oct 2017 |
AFC Ripensia Timișoara - LPS Banatul Timişoara |
0 - 2
|
Auto
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2017 |
LPS Banatul Timişoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
7 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2017 |
CSS Caransebeş - CS CFR Simeria |
2 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Mar 2018 |
CSM Dacia Orăştie 2010 - LPS Sebeş |
2 - 3
|
Dacia
|
Orăştie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2018 |
CSM Şcolar Reşiţa - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
3 - 2
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
6 May 2018 |
AFC Ripensia Timișoara - CSS Lugoj |
0 - 2
|
Auto
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
CSS Caransebeş - CS Hunedoara |
0 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
ACS Viitorul Arad - Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 |
1 - 1
|
Comunal
|
Sânleani
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
6 Apr 2019 |
ACS Poli Timişoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
2 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
4 May 2019 |
AFC Ripensia Timișoara - CSS Lugoj |
12 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
25 Aug 2019 |
ACS Viitorul Arad - CS Gaz Metan Mediaş |
6 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
14 Sep 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca |
0 - 10
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2019 |
AFC UTA Arad 2008 - FC CFR 1907 Cluj SA |
3 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Sep 2019 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - ACS FC Juventus Timișoara |
5 - 3
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
6 Oct 2019 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
Informatica Timisoara - ACS Autobergamo Deva |
6 - 3
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Campionatul National Juniori U19
|
19 Dec 2016 |
Informatica Timisoara - CFF Clujana Cluj-Napoca |
12 - 3
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Cupa Romaniei Juniori U19
|
20 Feb 2017 |
Informatica Timisoara - ACS Soimii Simand |
12 - 0
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Campionatul National Juniori U19
|
4 Apr 2017 |
Informatica Timisoara - ACS Soimii Simand |
11 - 0
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul National Juniori U19
|
19 Oct 2017 |
Informatica Timisoara - ACS Autobergamo Deva |
5 - 3
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul National Juniori U19
|
16 Apr 2018 |
Informatica Timisoara - Muncitorul Resita |
4 - 2
|
Sala Sporturilor Constantin Jude
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul National Juniori U19
|
28 Apr 2018 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS CFR Simeria - LPS Sebeş |
6 - 1
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2015 |
ACS Șoimii Pîncota - LPS Târgu Jiu |
5 - 2
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2015 |
CS FC Caransebeș - CS CFR Simeria |
6 - 1
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2015 |
CS Metalul Reșița SA - AS FC Frontiera Drobeta |
6 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2015 |
LPS Bihorul Oradea - Centrul de Excelenta Targu Mures |
2 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 Sep 2016 |
LPS Bihorul Oradea - AFC Unirea 1924 |
4 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
17 Sep 2016 |
CSS Lugoj - ACS Șoimii Pîncota |
0 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
21 Sep 2016 |
LPS Bihorul Oradea - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
3 - 1
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
1 Oct 2016 |
CSS Lugoj - ACS ASU Politehnica Timișoara |
2 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2016 |
CS Luceafărul Oradea - CS Mara 2010 Baia Mare |
2 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 3
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
12 Nov 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
4 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
23 Apr 2017 |
CSS Caransebeş - LPS Sebeş |
3 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
13 May 2017 |
CS Luceafărul Oradea - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
AFC Ripensia Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
0 - 1
|
Auto
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Oct 2017 |
LPS Banatul Timişoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
1 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
25 Nov 2017 |
CSS Caransebeş - CS CFR Simeria |
9 - 0
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2018 |
CSM Dacia Orăştie 2010 - LPS Sebeş |
0 - 4
|
Dacia
|
Orăştie
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Apr 2018 |
AFC Ripensia Timişoara - CSS Lugoj |
3 - 3
|
Auto
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
CSS Caransebeş - CS Hunedoara |
3 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
ACS Poli Timişoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
4 May 2019 |
AFC Ripensia Timişoara - CSS Lugoj |
5 - 1
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
25 Aug 2019 |
ACS Luceafărul Oradea - LPS Cluj-Napoca |
0 - 3
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2019 |