Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Slatina - LPS Slatina |
2 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
CSS Craiova - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
1 - 3
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - ACS CFR Romgaz Craiova |
7 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
0 - 3
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 4
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
LPS Slatina - ACS Energeticianul |
2 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
25 Nov 2018 |
CN Dinicu Golescu - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
1 - 2
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
16 Mar 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - AS Primavera Târgu Jiu |
1 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
7 Apr 2019 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - LPS Sebeş |
0 - 3
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
20 Apr 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Colţea 1920 Braşov |
2 - 0
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
4 May 2019 |
AS Cozia Călimăneşti - Viitorul Ion Luca Caragiale |
3 - 1
|
Cozia
|
Călimăneşti
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
9 Jun 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
4 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
11 Aug 2019 |
CSM Slatina - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
9 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - CSS Drobeta Turnu Severin |
3 - 6
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
CSS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
1 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin |
6 - 2
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2019 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
1 - 2
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
Universitatea Craiova - LPS Bihorul Oradea |
4 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
8 Sep 2019 |
CN Dinicu Golescu - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
0 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2019 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
8 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
15 Sep 2019 |
AS FC Interstar Sibiu - LPS Bihorul Oradea |
1 - 0
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
29 Sep 2019 |
LPS Viitorul Piteşti - CN Dinicu Golescu |
2 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2019 |
CS Hidro Râmnicu Vâlcea - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
0 - 2
|
Complex Sportiv Hidro
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2019 |
CSJ Știința U Craiova - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
26 Oct 2019 |
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti |
2 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
2 Nov 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
3 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
1 - 5
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin |
3 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
1 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
CN Dinicu Golescu - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 2
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
9 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - LPS Viitorul Piteşti |
1 - 1
|
|
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
2 - 4
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
22 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
6 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 5
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
CS Olimpic Rm-Vâlcea - SCM Râmnicu Vâlcea |
1 - 1
|
CSS
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
26 Mar 2022 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
12 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
Universitatea Craiova - AFC Progresul 1944 Spartac |
7 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
9 Apr 2022 |
CSS Craiova - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
5 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
9 Apr 2022 |
U Craiova 1948 SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
1 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
16 Apr 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSM Slatina |
8 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
30 Apr 2022 |
ACS Flacăra Horezu - AFC Milan Academy |
0 - 5
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul U17 Județean
|
20 Jun 2022 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - LPS Viitorul Piteşti |
4 - 0
|
Complex Sportiv Nicolae Dobrin
|
Piteşti
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
3 Sep 2022 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2022 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - U Craiova 1948 SA |
1 - 1
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
17 Sep 2022 |
CSS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
2 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2022 |
ACS Inter Galaxy - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
3 - 3
|
Baza Sportivă Arena Valencia
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2022 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Mioveni |
6 - 0
|
Complex Sportiv Nicolae Dobrin
|
Piteşti
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
8 Oct 2022 |
CSS Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
0 - 8
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
15 Oct 2022 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Petrosport Ploiesti |
1 - 1
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2022 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Mioveni |
0 - 5
|
Aripi
|
Piteşti
|
2022-2023
|
Cupa - Național U19
|
9 Nov 2022 |
AFC Chindia Târgovişte - Universitatea Craiova |
1 - 1
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
20 Nov 2022 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Slatina - U Craiova 1948 Club Sportiv SA |
1 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
29 Sep 2018 |
CSS Craiova - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
1 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - AS FC Interstar Sibiu |
4 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
27 Oct 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
4 - 2
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2018 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 8
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
LPS Slatina - ACS Energeticianul |
1 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2018 |
CN Dinicu Golescu Câmpulung Muscel - LPS Viitorul Piteşti |
2 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
16 Mar 2019 |
CN Dinicu Golescu - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
2 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
16 Mar 2019 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - LPS Sebeş |
2 - 1
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
20 Apr 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - AS FC Universitatea Cluj |
4 - 1
|
1 Mai (Municipal)
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
4 May 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
2 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
11 Aug 2019 |
CSM Slatina - AFC Turris Oltul Turnu Măgurele |
4 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - CSS Drobeta Turnu Severin |
7 - 5
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
CSS Slatina - ACS CFR Romgaz Craiova |
3 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 1
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2019 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
2 - 2
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
Universitatea Craiova - LPS Bihorul Oradea |
7 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
8 Sep 2019 |
CN Dinicu Golescu - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
0 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2019 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
2 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
15 Sep 2019 |
AS FC Interstar Sibiu - LPS Bihorul Oradea |
2 - 3
|
Arena Răşinari
|
Răşinari
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
29 Sep 2019 |
LPS Viitorul Piteşti - CN Dinicu Golescu |
0 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2019 |
CS Hidro Râmnicu Vâlcea - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
2 - 4
|
Complex Sportiv Hidro
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
6 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
5 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
SCM Râmnicu Vâlcea - CSS Drobeta Turnu Severin |
4 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
0 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
CN Dinicu Golescu - AFC Chindia Târgovişte |
4 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
9 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - LPS Viitorul Piteşti |
7 - 1
|
|
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
12 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Astra Giurgiu |
0 - 1
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
19 Mar 2022 |
CS Olimpic Rm-Vâlcea - SCM Râmnicu Vâlcea |
0 - 6
|
CSS
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
26 Mar 2022 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
5 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
CSS Craiova - CSS Slatina |
3 - 2
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
9 Apr 2022 |
U Craiova 1948 SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
4 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
16 Apr 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Drobeta Turnu Severin |
6 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
30 Apr 2022 |
ACSM Codlea - AS Vointa Crevedia |
4 - 1
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul U17 Județean
|
20 Jun 2022 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
0 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2022 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - U Craiova 1948 SA |
0 - 4
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
17 Sep 2022 |
CSS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
0 - 9
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Slatina |
11 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
1 Oct 2022 |
ACS Inter Galaxy - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
1 - 8
|
Baza Sportivă Arena Valencia
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2022 |