Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC FCSB - CS Mioveni |
7 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
10 Nov 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
3 - 2
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
16 Nov 2019 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - AFC Fair-Play Bucureşti |
0 - 13
|
Marin Anastasovici - teren 2
|
Giurgiu
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
24 Nov 2019 |
ACS Prosport Academy - ACS Petrosport Ploiesti |
0 - 4
|
Clinceni IV sintetic
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2019 |
ACS Prosport Academy - ACS Petrosport Ploiesti |
3 - 2
|
Clinceni IV sintetic
|
Clinceni
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 6
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 7
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
ACS FC Academica Clinceni - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila |
3 - 2
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
2 Oct 2021 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CSS Slatina |
1 - 4
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2021 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - CSS Slatina |
3 - 1
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
4 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
6 Nov 2021 |
ACS Sport Team Bucureşti - AFC Astra |
3 - 1
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
20 Nov 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila |
1 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
3 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
6 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
27 Nov 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - SCM Râmnicu Vâlcea |
1 - 3
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
ACS Sport Team Bucureşti - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila |
3 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
2 Apr 2022 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
1 - 3
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2021-2022
|
Liga 3 Feminin
|
1 May 2022 |
AFC Progresul 1944 Spartac - ASC Daco-Getica Bucureşti |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
10 Sep 2022 |
LPS Slatina - LPS Viitorul Piteşti |
0 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
24 Sep 2022 |
LPS Slatina - LPS Viitorul Piteşti |
1 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
24 Sep 2022 |