Nume:


Din:


NumeMicloşină
PrenumeDorian
Data si locul nasterii07.10.1981 Resita
LotulLiga 2(Fotbal)
DomiciliulReşiţa(Caraş Severin)
Stare_civilacăsătorit
StudiiFAC. DE SPORT
OcupatiaPROFESOR SPORT
Anul in care a devenit arbitru1999
Data obinerii categoriei I2002
Anul promovarii in liga 12012
Anul promovarii in liga 22012
Anul promovarii in liga 32005
Central
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
FC Caracal (OT) - CS ALRO Slatina (OT) 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 14 Nov 2008
CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni - CS Prometeu Craiova (DJ) 3 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 5 Sep 2008
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS BUILDING Vânju Mare 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 15 Aug 2008
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Oct 2008
CS Unirea Sânnicolau Mare - AS DACIA Orăştie 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 10 Oct 2008
CS Naţional Sebiş - CS Ineu (AR) 0 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 24 Oct 2008
CS Vulcan (HD) - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 2 - 1 Central Vulcan 2008-2009 Liga 3 28 Feb 2009
CS MINERUL Motru 2008 - FC DROBETA Turnu Severin 6 - 2 Minerul sintetic Motru 2008-2009 Campionatul Național U19 8 Mar 2009
FC CFR Timişoara - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 1 Dacia (Mehala) Timişoara 2008-2009 Campionatul Național U19 15 Mar 2009
CS Progresul Gătaia - CS CALOR Timişoara 2 - 0 Progresul Gătaia 2008-2009 Liga 3 21 Mar 2009
CSS Lugoj - STĂ 5 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 29 Mar 2009
CS Negrea Reşiţa - SMART Bucureşti 2 - 2 Baza Sportivă Filipescu Reşiţa 2008-2009 Liga I Feminin 5 Apr 2009
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS BUILDING Vânju Mare 2 - 0 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2008-2009 Liga 3 3 Apr 2009
CSS Lugoj - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 0 - 7 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U19 12 Apr 2009
FC DROBETA Turnu Severin - CS MUREŞUL Deva 3 - 2 Severnav Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U19 3 May 2009
FC Cisnădie - FC Gaz-Metan Târgu Mureş 4 - 0 Textila Cisnădie 2008-2009 Liga 3 1 May 2009
CS Negrea Reşiţa - Sporting Craiova 0 - 7 Baza Sportivă Filipescu Reşiţa 2008-2009 Liga I Feminin 16 May 2009
CS Negrea Reşiţa - FINNFOREST Comanesti 8 - 0 Baza Sportivă Filipescu Reşiţa 2008-2009 Liga I Feminin 23 May 2009
CS Vulcan (HD) - CS Ineu (AR) 0 - 3 Central Vulcan 2008-2009 Liga 3 30 May 2009
3A - 1A 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Juniori U15 3 Jul 2009
3B - 1B 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Juniori U15 3 Jul 2009
Loc 1A - Loc 1B 0 - 0 LPS Banatul Timişoara 2008-2009 Juniori U15 6 Jul 2009
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Gloria CTP Arad (AR) 1 - 2 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2009-2010 Liga 3 21 Aug 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Drobeta Turnu Severin 0 - 0 Jiul Petroşani 2009-2010 Cupa României 26 Aug 2009
CS Muncitorul Resita (CS) - FC Scolar Resita (CS) 1 - 3 Muncitorul Reşiţa 2009-2010 Liga 3 11 Sep 2009
FC Universitatea Craiova 2 - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 2 - 2 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga 3 28 Aug 2009
CS FC Timişoara SA - CSS Drobeta Turnu Severin 4 - 0 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 13 Sep 2009
CS Triumf Bârca - FC Caracal (OT) 3 - 0 Comunal Işalniţa Işalniţa 2009-2010 Liga 3 18 Sep 2009
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Retezatul Haţeg (HD) 2 - 0 Minerul Moi 2009-2010 Liga 3 2 Oct 2009
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS Millenium Giarmata 2 - 1 Sega Arad 2009-2010 Liga 3 16 Oct 2009
CSS Lugoj - CS MUREŞUL Deva 1 - 2 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Oct 2009
CS Unirea Sânnicolau Mare - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 1 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2009-2010 Liga 3 30 Oct 2009
CS Triumf Bârca - CS Vişina Nouă (OT) 1 - 0 Central Albota 2009-2010 Liga 3 13 Nov 2009
CS FC Timişoara SA 2 - FC DROBETA Turnu Severin 5 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Nov 2009
CS FC Timişoara SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 0 - 1 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 29 Nov 2009
CS Naţional Sebiş - AACS Recaş (TM) 0 - 1 Naţional Sebiş 2009-2010 Liga 3 27 Nov 2009
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 0 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2009-2010 Liga 3 26 Feb 2010
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Timişoara SA 2 - 5 Victoria Vânju Mare 2009-2010 Campionatul Național U19 7 Mar 2010
CSS Lugoj - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 0 - 3 Tineretului 2 Lugoj 2009-2010 Campionatul Național U19 25 Mar 2010
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Gloria CTP Arad (AR) 2 - 2 Gheorghe Biaş Sânnicolau Mare 2009-2010 Liga 3 26 Mar 2010
CS FC Timişoara SA - CS MUREŞUL Deva 3 - 0 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 8 Apr 2010
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS CSS BIHORUL Oradea 4 - 0 Motorul Arad 2009-2010 Campionatul Național U19 15 Apr 2010
CS Minerul Mehedinti Valea Copcii - CS Ineu (AR) 1 - 2 Victoria Vânju Mare 2009-2010 Liga 3 16 Apr 2010
ACS FORTUNA COVACI - CS MUREŞUL Deva 1 - 1 LPS Banatul Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 22 Apr 2010
CF Bihorul Beiuş (BH) - FC Seso Câmpia Turzii 0 - 2 Municipal Francisc Matei Beiuş 2009-2010 Liga 3 23 Apr 2010
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - AACS Recaş (TM) 0 - 2 Motorul Arad 2009-2010 Liga 3 11 May 2010
CS FC Timişoara SA 2 - CSS Drobeta Turnu Severin 1 - 2 Electrica Timişoara 2009-2010 Campionatul Național U19 16 May 2010
FC Universitatea Craiova 2 - FCM Târgovişte (DB) 0 - 6 Complex Ion Oblemenco - teren Petre Deselnicu Craiova 2009-2010 Liga 3 21 May 2010
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - FC Caracal (OT) 1 - 2 Minerul Berbeşti 2009-2010 Liga 3 11 Jun 2010
FC Chisoda - CS Termo Dr. Tr. Severin 1 - 2 CFR Caransebeş 2009-2010 Baraj Liga 3 15 Jun 2010
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Millenium Giarmata 3 - 1 Teren neutru Bucureşti 2010-2011 Cupa României 17 Jul 2010
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 3 - 1 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 3 Oct 2010
AACS Recaş (TM) - CS Unirea Sânnicolau Mare 0 - 1 Atletic Recaş 2010-2011 Liga 3 9 Oct 2010
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea 2 - 1 Tineretului 2 Lugoj 2010-2011 Campionatul Național U19 7 Nov 2010
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 1 - 2 Oltchim Râmnicu Vâlcea 2010-2011 Liga 3 5 Nov 2010
CS Gloria CTP Arad - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 0 - 5 Sega Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 21 Nov 2010
CS FC Hunedoara (HD) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 2 - 0 Michael Klein Hunedoara 2010-2011 Liga 3 9 Apr 2011
SC FC Timişoara SA - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 5 - 0 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U19 8 May 2011
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS Banatul Timişoara 5 - 3 Motorul Arad 2010-2011 Campionatul Național U19 15 May 2011
CS Naţional Sebiş - CS Millenium Giarmata 1 - 1 Naţional Sebiş 2010-2011 Liga 3 20 May 2011
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 0 - 4 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Juniori U11 11 Jun 2011
CS Flacăra Făget (TM) - AC Jiul Petroşani 1 - 0 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Baraj Liga 3 15 Jun 2011
AS Recolta Dănceu - CS Prometeu Craiova (DJ) 1 - 3 Dunărea Gruia 2011-2012 Cupa României 9 Aug 2011
CS Flacăra Făget (TM) - CS Millenium Giarmata 2 - 3 Colterm Timişoara 2011-2012 Liga 3 20 Aug 2011
SC FC Timişoara SA - SC FC UTA SA 2 - 0 Colterm Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U17 4 Sep 2011
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) 2 - 0 Tineretului Rovinari 2011-2012 Liga 3 9 Sep 2011
CS Negrea Reşiţa - CFR 1933 Timisoara 0 - 19 Muncitorul Reşiţa 2011-2012 Liga I Feminin 25 Sep 2011
CS MUREŞUL Deva - LPS Banatul Timişoara 4 - 2 Cetate - teren 2 Deva 2011-2012 Campionatul Național U17 18 Sep 2011
SC FC Timişoara SA - LPS CSS BIHORUL Oradea 3 - 0 Colterm Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U19 2 Oct 2011
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 1 Parcul Iuliu Haţieganu Cluj-Napoca 2011-2012 Liga 3 30 Sep 2011
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Flacăra Făget (TM) 6 - 1 Ştiinţa (Baza) Timişoara 2011-2012 Liga 3 7 Oct 2011
CSS Lugoj - CS CF Liberty Oradea 0 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2011-2012 Campionatul Național U17 9 Oct 2011
CS Minerul Motru (GJ) - FC GIROM Albota (AG) 0 - 0 Minerul Motru 2011-2012 Liga 3 21 Oct 2011
LPS Banatul Timişoara - LPS CSS BIHORUL Oradea 2 - 0 LPS Banatul Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U19 6 Nov 2011
SC FC Timişoara SA - CS CF Liberty Oradea 2 - 2 Colterm Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U19 13 Nov 2011
CS Gloria CTP Arad (AR) - CF Bihorul Beiuş (BH) 1 - 2 Sega Arad 2011-2012 Liga 3 18 Nov 2011
CS Prometeu Craiova (DJ) - FC Cisnădie 0 - 0 Electroputere Valea Roşie Craiova 2011-2012 Liga 3 25 Nov 2011
AFC Voinţa Lupac - CS Autocatania Caransebes (CS) 7 - 6 Voinţa Lupac 2012-2013 Cupa României 15 Aug 2012
CS Şoimii Pâncota - ACS Poli Timişoara 3 - 2 Şoimii Pâncota 2012-2013 Cupa României 28 Aug 2012
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - FC UTA Arad 1 - 0 Cetate Alba Iulia 2012-2013 Liga 2 15 Sep 2012
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FC Damila Măciuca (VL) 0 - 1 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2012-2013 Liga 2 22 Sep 2012
CS Şoimii Pâncota - CS Concordia Chiajna 2 - 3 Şoimii Pâncota 2012-2013 Cupa României 25 Sep 2012
CS Minerul Motru (GJ) - CS Millenium Giarmata 0 - 0 Minerul Motru 2012-2013 Liga 3 12 Oct 2012
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - FCM Târgu Mureş 1 - 1 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2012-2013 Liga 2 20 Oct 2012
ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Motru (GJ) 1 - 5 Tineretului Rovinari 2012-2013 Liga 3 16 Nov 2012
CS Şoimii Pâncota - CS FC Hunedoara (HD) 1 - 0 Şoimii Pâncota 2012-2013 Liga 3 10 May 2013
CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - CS FC Bihor Oradea (BH) 0 - 2 Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) Baia Mare 2012-2013 Liga 2 18 May 2013
ACS Ştiinţa Turceni - ACS Jiul Rovinari (GJ) 1 - 1 Orăşenesc Turceni 2013-2014 Liga 3 30 Aug 2013
CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 5 - 4 Voinţa Sâncraiu 2013-2014 Cupa României 10 Sep 2013
CS RIPENSIA Timişoara (TM) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Cupa României 24 Sep 2013
CS FC Balş 2007 (OT) - ASC Juventus Bucureşti 0 - 4 Parc Balş 2013-2014 Liga 3 5 Oct 2013
ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) - CS Mioveni 2 - 0 Complexul Sportiv Jean Pădureanu Bistriţa 2013-2014 Liga 2 12 Oct 2013
CS FC Bihor Oradea (BH) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) 1 - 0 Iuliu Bodola Oradea 2013-2014 Liga 2 19 Oct 2013
CS FC Balş 2007 (OT) - CS Vişina Nouă (OT) 4 - 0 Parc Balş 2013-2014 Liga 3 16 Nov 2013
FC U Craiova (DJ) - FC UTA SA (AR) 0 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2013-2014 Liga 2 30 Mar 2014
CS Naţional Sebiş - CS FC Zalău 3 - 0 Naţional Sebiş 2013-2014 Liga 3 4 Apr 2014
CS FC Caransebeș - CS CFR Simeria 10 - 0 CSS Balta Sărată Caransebeş 2014-2015 Campionatul Național U19 27 Sep 2014
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSS Craiova 0 - 3 Hanul Doctorului Craiova 2014-2015 Campionatul Național U19 4 Oct 2014
LPS Târgu Jiu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 4 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2014-2015 Campionatul Național U19 11 Oct 2014
ACS Poli Timişoara - CS FC Bihor Oradea (BH) 3 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2014-2015 Liga 2 10 Oct 2014
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Slatina 2 - 2 Oltenia Işalniţa 2014-2015 Campionatul Național U19 25 Oct 2014
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - ACSO Filiaşi 3 - 1 Comunal Becicherecu Mic 2014-2015 Liga 3 24 Oct 2014
CS Mioveni - CS Şoimii Pâncota 3 - 1 Nicolae Dobrin - Trivale Piteşti 2014-2015 Liga 2 1 Nov 2014
LPS Târgu Jiu - ACSM Râmnicu Vâlcea 0 - 4 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2014-2015 Campionatul Național U19 15 Nov 2014
CS Unirea Tărlungeni (BV) - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 3 - 0 Unirea Tărlungeni 2014-2015 Liga 2 6 Dec 2014
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 1 Comunal Işalniţa Işalniţa 2015-2016 Cupa României 25 Aug 2015
CS FC Hunedoara (HD) - ACS Performanţa Ighiu 1 - 2 Michael Klein Hunedoara 2015-2016 Liga 3 5 Sep 2015
CS FC Caransebeș - CS Metalul Reșița SA 1 - 3 CSS Balta Sărată Caransebeş 2015-2016 Campionatul Național U19 13 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Mioveni 2 - 2 2015-2016 Liga 2 12 Sep 2015
CS Naţional Sebiş - CS Ineu (AR) 1 - 0 Naţional Sebiş 2015-2016 Liga 3 18 Sep 2015
CS Unirea Tărlungeni (BV) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 2 - 2 Unirea Tărlungeni 2015-2016 Liga 2 26 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Club Sportiv U Craiova SA 3 - 3 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2015-2016 Liga Elitelor U19 3 Oct 2015
CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 1 Mai (Municipal) Râmnicu Vâlcea 2015-2016 Liga 2 10 Oct 2015
CS FC Bihor Oradea (BH) - CS Gaz Metan Mediaş 0 - 1 Iuliu Bodola Oradea 2015-2016 Liga 2 8 Nov 2015
ACS Șoimii Pîncota - CS FC Hunedoara 2 - 3 Orasenesc Sântana 2015-2016 Campionatul Național U19 15 Nov 2015
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - AFC Chindia Târgovişte 1 - 4 Olimpia Satu Mare 2015-2016 Liga 2 25 Nov 2015
CS Mioveni - CS Şoimii Pâncota 1 - 1 Orăşenesc Mioveni 2015-2016 Liga 2 5 Mar 2016
SC FC Braşov SA (BV) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 0 Tineretului Braşov 2015-2016 Liga 2 22 Mar 2016
FC Unirea Dej - ACS Industria Galda 2 - 1 Municipal Dej 2015-2016 Liga 3 26 Mar 2016
CSS Lugoj - LPS Sebeş 1 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2015-2016 Campionatul Național U19 2 Apr 2016
CS Ineu (AR) - AFC Metalurgistul Cugir 1939 1 - 0 Central Ineu 2015-2016 Liga 3 21 May 2016
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - ACS FC Ardealul Cluj 1 - 5 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Juniori U15 10 Jun 2016
AS Hercules Lupeni - AFC Ripensia Timișoara 0 - 3 Minerul Lupeni 2016-2017 Baraj Liga 3 25 Jun 2016


Asistent
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - SC FC Petrolul Ploieşti SA 0 - 2 Francisc von Neuman Arad 2010-2011 Juniori U11 11 Jun 2011


Rezervă
Echipe Scor Stadion Oras Sezon Competitie Data
CS Unirea Sânnicolau Mare - ACS Fortuna Covaci 0 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 21 Nov 2008
FC CFR Timişoara - CS FC Bihor Oradea (BH) 0 - 0 CFR Timişoara 2008-2009 Liga 2 30 Aug 2008
CSM Sebeş - CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 3 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 26 Sep 2008
ACS Fortuna Covaci - AS DACIA Orăştie 5 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 22 Aug 2008
CS Naţional Sebiş - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 29 Aug 2008
CS Unirea Sânnicolau Mare - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 2 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 13 Sep 2008
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Naţional Sebiş 0 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 3 Oct 2008
CS BUILDING Vânju Mare - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Oct 2008
CS Naţional Sebiş - CS Unirea Sânnicolau Mare 2 - 1 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 7 Nov 2008
CS Gloria CTP Arad (AR) - AS ALTO GRADIMENTO ALBINA 1 - 0 1 Mai Slatina 2008-2009 Liga 3 28 Nov 2008
ACS Fortuna Covaci - CS Gloria CTP Arad (AR) 2 - 0 Fortuna Covaci 2008-2009 Liga 3 13 Mar 2009
CSS Lugoj - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad 1 - 3 Tineretului 2 Lugoj 2008-2009 Campionatul Național U17 12 Apr 2009
FC DROBETA Turnu Severin - CS MUREŞUL Deva 0 - 1 Severnav Drobeta Turnu Severin 2008-2009 Campionatul Național U17 3 May 2009
CS CALOR Timişoara - CS CFR MARMOSIN 3 - 2 Colterm Timişoara 2008-2009 Liga 3 5 May 2009
CS FC Viitorul Sânandrei - CS Vulcan (HD) 4 - 0 Comunal Carani 2008-2009 Liga 3 8 May 2009
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS CFR MARMOSIN 0 - 2 Comunal Becicherecu Mic 2008-2009 Liga 3 16 May 2009
CS Minerul Lupeni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 3 - 1 Minerul Lupeni 2008-2009 Liga 2 6 Jun 2009
CS Jiul Petroşani (HD) - FC Argeş (AG) 1 - 2 Jiul Petroşani 2009-2010 Liga 2 7 Nov 2009
SC FC Timişoara SA - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta 0 - 2 Colterm Timişoara 2010-2011 Campionatul Național U17 8 May 2011
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS Banatul Timişoara 0 - 4 Motorul Arad 2010-2011 Campionatul Național U17 15 May 2011
SC FC Timişoara SA (TM) - SC FC Olt SA (OT) 1 - 0 Dan Păltinişanu Timişoara 2011-2012 Liga 2 3 Sep 2011
SC FC Timişoara SA - SC FC UTA SA 4 - 1 Colterm Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U19 4 Sep 2011
CS MUREŞUL Deva - LPS Banatul Timişoara 3 - 0 Cetate - teren 2 Deva 2011-2012 Campionatul Național U19 18 Sep 2011
SC FC Timişoara SA - LPS CSS BIHORUL Oradea 25 - 0 Colterm Timişoara 2011-2012 Campionatul Național U17 2 Oct 2011
CSS Lugoj - CS CF Liberty Oradea 0 - 4 Tineretului 2 Lugoj 2011-2012 Campionatul Național U19 9 Oct 2011
CS Gaz Metan Mediaş - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 2 - 1 Gaz Metan Mediaş 2012-2013 Liga 1 29 Sep 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Ceahlaul SA (NT) 1 - 0 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 1 5 Oct 2012
CS Turnu Severin (MH) - FC CFR 1907 Cluj SA 1 - 3 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga 1 27 Oct 2012
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B) 1 - 2 Cluj Arena Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 1 12 Nov 2012
CS Turnu Severin (MH) - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2012-2013 Liga 1 15 Mar 2013
FC CFR 1907 Cluj SA - SC Universitatea Cluj SA (CJ) 3 - 1 CFR Dr. Constantin Rădulescu Cluj-Napoca 2012-2013 Liga 1 29 May 2013
ACS Poli Timişoara - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 1 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga 1 5 Aug 2013
FC U Craiova (DJ) - CS U Craiova SA (DJ) 0 - 0 Municipal Drobeta Turnu Severin 2013-2014 Liga 2 14 Sep 2013
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS UTA Bătrâna Doamnă 1 - 4 Termo Drobeta Turnu Severin 2013-2014 Campionatul Național U19 13 Oct 2013
ACS Poli Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 2 - 3 Dan Păltinişanu Timişoara 2013-2014 Liga 1 27 Oct 2013
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - SC FC Viitorul Constanţa SA 3 - 1 Cluj Arena Cluj-Napoca 2013-2014 Liga 1 4 Nov 2013
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Banatul Timişoara 1 - 5 Termo Drobeta Turnu Severin 2013-2014 Campionatul Național U19 10 Nov 2013
ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 1 - 1 Tineretului Braşov 2013-2014 Liga 1 1 Dec 2013
CS FC Caransebeș - CS CFR Simeria 1 - 3 CSS Balta Sărată Caransebeş 2014-2015 Campionatul Național U17 27 Sep 2014
CS Scoala de Fotbal Gica Popescu - CSS Craiova 1 - 1 Hanul Doctorului Craiova 2014-2015 Campionatul Național U17 4 Oct 2014
LPS Târgu Jiu - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 5 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2014-2015 Campionatul Național U17 11 Oct 2014
CS Şoimii Pâncota - AFC Fortuna Poiana Campina (PH) 2 - 2 Şoimii Pâncota 2014-2015 Liga 2 18 Oct 2014
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Slatina 2 - 2 Oltenia Işalniţa 2014-2015 Campionatul Național U17 25 Oct 2014
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Gaz Metan Mediaş 2 - 0 Trans-Sil Târgu Mureş 2014-2015 Liga 1 7 Nov 2014
LPS Târgu Jiu - ACSM Râmnicu Vâlcea 0 - 3 Municipal - sintetic Târgu Jiu 2014-2015 Campionatul Național U17 15 Nov 2014
ACS Poli Timişoara - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 0 - 0 Dan Păltinişanu - sintetic Timişoara 2014-2015 Liga 2 21 Nov 2014
CS FC Caransebeș - CS Metalul Reșița SA 2 - 0 CSS Balta Sărată Caransebeş 2015-2016 Campionatul Național U17 13 Sep 2015
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Club Sportiv U Craiova SA 1 - 4 CSS Gloria (Subcetate) Arad 2015-2016 Liga Elitelor U17 3 Oct 2015
ACS Șoimii Pîncota - CS FC Hunedoara 2 - 0 Orasenesc Sântana 2015-2016 Campionatul Național U17 15 Nov 2015
ACS Poli Timişoara - SC FC Viitorul Constanţa SA 1 - 2 Dan Păltinişanu Timişoara 2015-2016 Liga 1 5 Dec 2015
CSS Lugoj - LPS Sebeş 0 - 0 Tineretului 2 Lugoj 2015-2016 Campionatul Național U17 2 Apr 2016
Universitatea Olimpia Cluj - ASA 2013 Targu Mures 1 - 2 Michael Klein Hunedoara 2015-2016 Cupa României Fotbal Feminin 24 May 2016
Interstar Sibiu - CS Universitatea Craiova 3 - 1 Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj Craiova 2015-2016 Juniori U15 10 Jun 2016


Calendar