Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC ARIEŞUL Turda - LPS Bistriţa |
1 - 1
|
Ceramica
|
Turda
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2010 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - FC VIOREL MATEIANU Baia Mare |
1 - 0
|
Voinţa
|
Cetate
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2010 |
LPS Bistriţa - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 3
|
Armata
|
Bistriţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2010 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - CFF Clujana Cluj |
13 - 1
|
Siletina
|
Târgu Mureş
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
17 Oct 2010 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - CS METALUL Vlahita |
13 - 0
|
Siletina
|
Târgu Mureş
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 Oct 2010 |
LPS Bistriţa - ACS Luceafărul Bălan |
1 - 0
|
Armata
|
Bistriţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2010 |
LPS Bistriţa - LPS Cluj-Napoca |
1 - 3
|
Armata
|
Bistriţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
13 Nov 2010 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - FC Sporting Craiova |
9 - 1
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
17 Nov 2010 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - LPS Satu Mare |
4 - 0
|
Voinţa
|
Cetate
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
4 Dec 2010 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - LPS Satu Mare |
1 - 0
|
Voinţa
|
Cetate
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
4 Dec 2010 |
LPS Bistriţa - FC ARIEŞUL Turda |
1 - 1
|
Armata
|
Bistriţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
20 Mar 2011 |
FC ARIEŞUL Turda - ASFC OLIMPIA 2008 |
1 - 3
|
Ceramica
|
Turda
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2011 |
FC ARIEŞUL Turda - ASFC OLIMPIA 2008 |
1 - 1
|
Ceramica
|
Turda
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2011 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - Clubul Sportiv Real Craiova |
3 - 1
|
Siletina
|
Târgu Mureş
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
8 May 2011 |
CSU Vointa Sibiu - SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA |
1 - 6
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2011 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - AFC Fair Play Joc Cinstit |
10 - 0
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Sep 2011 |
LPS Bistriţa - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 5
|
Armata
|
Bistriţa
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2011 |
LPS Bistriţa - FC CFR 1907 Cluj SA |
3 - 1
|
Armata
|
Bistriţa
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2011 |
ACS Viitorul Reghin - CS Blue Angel Cristian Brasov |
2 - 1
|
Viitorul
|
Reghin
|
2011-2012
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
9 Oct 2011 |
ACS Viitorul Reghin - CSF CFR 1933 Timișoara |
1 - 10
|
Viitorul
|
Reghin
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
6 Nov 2011 |
FC Unirea Dej - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare |
3 - 1
|
Obor
|
Dej
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
13 Nov 2011 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CS Oşorhei (BH) |
0 - 1
|
Voinţa
|
Sâncraiu
|
2012-2013
|
Liga 3
|
9 Nov 2012 |
CS Concordia Chiajna 2 - ACS Berceni (IF) |
0 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2012-2013
|
Liga 3
|
16 Nov 2012 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FC ASTRA Ploieşti |
0 - 2
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2012 |
CS Tunari - CS Afumaţi |
0 - 8
|
Central Arsenal Tunari
|
Tunari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
23 Nov 2012 |
SC FC Unirea 2006 Alba Iulia SA - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 3
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
6 Dec 2012 |
FC Seso Câmpia Turzii - FC Unirea Dej |
0 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2012-2013
|
Liga 3
|
8 Mar 2013 |
AS FC Interstar Sibiu - LPS Târgu Jiu |
2 - 0
|
Mecanica
|
Sibiu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2013 |
AFC Municipal Targu Mures (MS) - ACS Vasas Femina |
11 - 0
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
20 Mar 2013 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CS Plimob Sighetu Marmatiei (MM) - CS FC Olimpia 2010 (SM) |
0 - 3
|
Solovan
|
Sighetu Marmaţiei
|
2012-2013
|
Liga 3
|
29 Mar 2013 |
ACS Viitorul Domneşti - AFCM Alexandria |
2 - 1
|
Voinţa
|
Domneşti
|
2012-2013
|
Liga 3
|
5 Apr 2013 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
3 - 2
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2013 |
ACS Viitorul Reghin - Navobi Alba Iulia |
5 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Play-Out
|
28 Apr 2013 |
FC Seso Câmpia Turzii - CS Plimob Sighetu Marmatiei (MM) |
2 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2012-2013
|
Liga 3
|
10 May 2013 |
ACS Viitorul Reghin - FC UTA Arad |
3 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Play-Out
|
25 May 2013 |
CSM Bucovina Rădăuţi - Sport Club Bacau (BC) |
0 - 0
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2012-2013
|
Liga 3
|
30 May 2013 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - FC Zagon (CV) |
0 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2013-2014
|
Cupa României
|
17 Jul 2013 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS FC Caransebes (CS) |
0 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2013-2014
|
Liga 3
|
30 Aug 2013 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Vasas Femina FC |
0 - 5
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
8 Sep 2013 |
AFC Arieşul 1907 Turda - CS Unirea Jucu |
2 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2013-2014
|
Liga 3
|
6 Sep 2013 |
AS FC Interstar Sibiu - AFC GLORIA 1922 Bistriţa |
1 - 1
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2013 |
CSS Braşovia Braşov - LPS Focşani |
1 - 2
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2013 |
ACS Sporting Suceava (SV) - CSM Bucovina Rădăuţi |
4 - 3
|
Areni
|
Suceava
|
2013-2014
|
Liga 3
|
27 Sep 2013 |
ACS FC Ardealul Cluj - FC Bihor Oradea |
0 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2013 |
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - CS FC Dorohoi (BT) |
2 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2013-2014
|
Liga 3
|
4 Oct 2013 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - ACS CS Viitorul Sibiu |
14 - 1
|
Comunal
|
Romuli
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2013 |
AFC Arieşul 1907 Turda - CS Naţional Sebiş |
1 - 3
|
Municipal
|
Turda
|
2013-2014
|
Liga 3
|
8 Oct 2013 |
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Bihor Oradea |
1 - 1
|
Club Transilvania
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2013 |
ACS Viitorul Reghin - AFC Magura 2012 Bacău |
9 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
19 Oct 2013 |
AFCM Târgu Mureş - LPS Târgu Mureș |
5 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2013 |
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Bihorul Oradea |
1 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2013 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - FCM Dinamo Onesti |
2 - 4
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2013 |
FC Zagon (CV) - ACS FC Păpăuţi |
5 - 0
|
Comunal
|
Zagon
|
2013-2014
|
Liga 3
|
9 Nov 2013 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Satu Mare |
3 - 6
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2013 |
CSM Bucovina Rădăuţi - SCM Petrotub Roman (NT) |
1 - 0
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2013-2014
|
Liga 3
|
15 Nov 2013 |
FC Universitatea Cluj SA - LPS Bihorul Oradea |
1 - 1
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2013 |
CS FOREX Braşov - AFC GLORIA 1922 Bistriţa |
0 - 6
|
Forex
|
Braşov
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2013 |
CS Baloteşti - FC Dinamo 1948 SA (B) |
2 - 2
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
28 Feb 2014 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Ladies Targu Mures |
4 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Mar 2014 |
CS Kosarom Pascani (IS) - ACS Sporting Suceava (SV) |
3 - 0
|
CFR
|
Paşcani
|
2013-2014
|
Liga 3
|
7 Mar 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Magura 2012 Bacău |
6 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Mar 2014 |
AFC GLORIA 1922 Bistriţa - CS Gaz Metan Mediaş |
0 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2014 |
FC Universitatea Cluj SA - FC Bihor Oradea |
1 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2014 |
LPS Târgu Mureș - AFCM Târgu Mureş |
0 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2014 |
FC Brasov - FCM Dinamo Onesti |
5 - 0
|
ICIM iarbă
|
Braşov
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
2 Apr 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 1
|
Club Transilvania
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
5 Apr 2014 |
ACS Vasas Femina FC - Armonia Dolhesti |
3 - 2
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
13 Apr 2014 |
CSM Bucovina Rădăuţi - SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) |
1 - 1
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2013-2014
|
Liga 3
|
11 Apr 2014 |
ACS Viitorul Reghin - Olimpia 2 Universitatea Tehnica |
2 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Apr 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - CSS Târgovişte |
4 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2013-2014
|
Jocuri de clasament Liga 1
|
30 Apr 2014 |
ACS Viitorul Reghin - Armonia Dolhesti |
2 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
11 May 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Magura 2012 Bacău |
6 - 3
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2013-2014
|
Jocuri de clasament Liga 1
|
18 May 2014 |
ACS Bucovina Pojorata (SV) - SCM Petrotub Roman (NT) |
0 - 3
|
Comunal
|
Pojorâta
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
17 May 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AS Unirea Juniors (AB) |
4 - 1
|
Baza Sportivă CUG
|
Cluj-Napoca
|
2013-2014
|
Juniori U13
|
20 May 2014 |
ACS Viitorul Reghin - Asociația Club Sportiv Heniu |
0 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
25 May 2014 |
CS Kosarom Pascani (IS) - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
1 - 1
|
CFR
|
Paşcani
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
23 May 2014 |
ASA Târgu Mureș - Armonia Dolhesti |
13 - 0
|
Trans-Sil
|
Târgu Mureş
|
2013-2014
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
28 May 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
0 - 9
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2013-2014
|
Jocuri de clasament Liga 1
|
1 Jun 2014 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Vasas Femina FC |
1 - 3
|
Avântul
|
Reghin
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
8 Jun 2014 |
AS FC Interstar Sibiu - CS Sporting Juniorul Vaslui |
1 - 4
|
Municipal
|
Sibiu
|
2013-2014
|
Juniori U13
|
10 Jun 2014 |
SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) - CS Aerostar Bacău |
5 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
6 Jun 2014 |
ACS Hebe Sângeorz Băi (BN) - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) |
2 - 0
|
Hebe
|
Sângeorz-Băi
|
2013-2014
|
Campionatul U19 Județean
|
11 Jun 2014 |
CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) - AS Rapid Dumesti (IS) |
0 - 2
|
Comunal
|
Pojorâta
|
2014-2015
|
Baraj Liga 3
|
21 Jun 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - ACS FC Păpăuţi |
4 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Cupa României
|
16 Jul 2014 |
CS Inter Cristian - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
0 - 0
|
Inter
|
Cristian
|
2014-2015
|
Cupa României
|
13 Aug 2014 |
CS Unirea Jucu - CS Oşorhei (BH) |
1 - 0
|
Baza Sportivă Unirea (Jucu de mijloc)
|
Jucu
|
2014-2015
|
Liga 3
|
30 Aug 2014 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Ineu (AR) |
8 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2014-2015
|
Liga 3
|
5 Sep 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CSM Bucovina Rădăuţi |
3 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Liga 3
|
13 Sep 2014 |
ACS FC Păpăuţi - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
0 - 3
|
Bucegi
|
Râşnov
|
2014-2015
|
Liga 3
|
19 Sep 2014 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - ACSO Filiaşi |
1 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2014-2015
|
Liga 3
|
27 Sep 2014 |
ACS Viitorul Reghin - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
4 - 6
|
Avântul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
1 Oct 2014 |
ACS FC Municipal Baia Mare - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 3
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SCM Petrotub Roman (NT) |
3 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Liga 3
|
11 Oct 2014 |
ACS FC Municipal Baia Mare - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 2
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Braşov SA |
2 - 5
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SC FC Braşov SA |
0 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - SPORTING Lugas |
7 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
26 Oct 2014 |
LPS Sebeş - Interstar Sibiu |
1 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2014 |
FC Gloria Progresul (BN) - CS Oşorhei (BH) |
2 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Liga 3
|
1 Nov 2014 |
LPS Sebeş - Interstar Sibiu |
0 - 1
|
Arini
|
Sebeş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2014 |
FC Gloria Progresul Bistrița - FC Viitorul Mihai Georgescu |
2 - 4
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2014 |
ACS Viitorul Reghin - SPORTING Lugas |
3 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Nov 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Precizia Săcele |
0 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Precizia Săcele |
1 - 2
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - CS Independenta Baia Mare |
0 - 6
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
23 Nov 2014 |
CSS Braşovia Braşov - ACS CS Viitorul Sibiu |
10 - 0
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CSC Sânmartin |
0 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Liga 3
|
21 Nov 2014 |
CSS Braşovia Braşov - ACS CS Viitorul Sibiu |
3 - 7
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
ACS Vasas Femina FC - CS Brazi |
4 - 1
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2014-2015
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
26 Nov 2014 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Vasas Femina FC |
1 - 2
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Mar 2015 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CSM Sighetu Marmaţiei |
1 - 2
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Liga 3
|
6 Mar 2015 |
ACS Industria Galda - CS Sănătatea Servicii Publice |
1 - 1
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2014-2015
|
Liga 3
|
14 Mar 2015 |
ACS Viitorul Reghin - CS Independenta Baia Mare |
0 - 5
|
Avântul
|
Reghin
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
29 Mar 2015 |
ACS FCM Baia Mare - CS Oşorhei (BH) |
4 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Liga 3
|
28 Mar 2015 |
CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
1 - 1
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Apr 2015 |
ACS Viitorul Reghin - VICTORIA Craiova |
7 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
4 Apr 2015 |
ACS Viitorul Ungheni - LPS Târgu Mureș |
6 - 1
|
Baza Sportivă Viitorul
|
Gheorghe Doja
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS Bucovina Pojorata (SV) - FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) |
2 - 1
|
Comunal
|
Pojorâta
|
2014-2015
|
Liga 3
|
18 Apr 2015 |
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Bistriţa |
7 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
23 Apr 2015 |
ACS FC Municipal Baia Mare - FC Universitatea Cluj SA |
1 - 2
|
Viorel Mateianu – teren 2
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2015 |
FC CFR 1907 Cluj SA - LPS Bistriţa |
2 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
23 Apr 2015 |
ACS FC Municipal Baia Mare - FC Universitatea Cluj SA |
0 - 1
|
Viorel Mateianu – teren 2
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2015 |
ASA 2013 Targu Mures - Asociația Club Sportiv Heniu |
1 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
29 Apr 2015 |
FC Unirea Dej - CS Sănătatea Servicii Publice |
3 - 5
|
Municipal
|
Dej
|
2014-2015
|
Liga 3
|
15 May 2015 |
ACS FCM Baia Mare - ACS Industria Galda |
3 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2014-2015
|
Liga 3
|
23 May 2015 |
ACS Vasas Femina FC - CS Independenta Baia Mare |
1 - 2
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
1 Jun 2015 |
ACS Viitorul Reghin - CS Independenta Baia Mare |
3 - 6
|
Avântul
|
Reghin
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
6 Jun 2015 |
CS Inter Cristian - CS Avântul Vânători |
4 - 0
|
Unirea
|
Tărlungeni
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
21 Jun 2015 |
ACS Magurele - CS Jiul Petroşani |
1 - 2
|
Unirea
|
Tărlungeni
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
21 Jun 2015 |
CS Petrolistul Boldești - Unirea Fierbinti (IL) |
3 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Boldeşti-Scăeni
|
2015-2016
|
Baraj Liga 3
|
20 Jun 2015 |
AS Unirea Cristuru Secuiesc - FC Zagon (CV) |
1 - 0
|
Unirea
|
Cristuru Secuiesc
|
2015-2016
|
Cupa României
|
29 Jul 2015 |
CS Panciu (VN) - CS Sporting Lieşti |
2 - 2
|
Orăşenesc
|
Panciu
|
2015-2016
|
Liga 3
|
29 Aug 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA |
2 - 1
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Sep 2015 |
FC Zagon (CV) - SCM Petrotub Roman (NT) |
1 - 1
|
Comunal
|
Zagon
|
2015-2016
|
Liga 3
|
12 Sep 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
3 - 2
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
19 Sep 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - LPS Cluj-Napoca |
2 - 0
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2015 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CSM Bucovina Rădăuţi |
1 - 0
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2015-2016
|
Liga 3
|
26 Sep 2015 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - SC FC Braşov SA |
1 - 2
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
21 Oct 2015 |
SCM Petrotub Roman (NT) - ACS Inter Dorohoi |
6 - 1
|
Moldova
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga 3
|
3 Oct 2015 |
ACS Viitorul Reghin - Transilvania Brasov |
0 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
4 Oct 2015 |
CS Unirea Jucu - ACS Fotbal Comuna Recea |
2 - 1
|
Baza Sportivă Unirea (Jucu de mijloc)
|
Jucu
|
2015-2016
|
Liga 3
|
10 Oct 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - CS Industria Sârmei Câmpia Turzii |
4 - 0
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2015 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Selena SN Constanţa |
5 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
18 Oct 2015 |
FC Zagon (CV) - AFC Metalosport Galaţi |
0 - 0
|
Comunal
|
Zagon
|
2015-2016
|
Liga 3
|
17 Oct 2015 |
CS Aerostar Bacău - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS |
1 - 3
|
Aerostar
|
Bacău
|
2015-2016
|
Liga 3
|
23 Oct 2015 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
0 - 5
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
28 Oct 2015 |
CS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii - LPS Bistriţa |
0 - 0
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2015 |
CS Industria Sârmei Câmpia Turzii - LPS Bistriţa |
0 - 1
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2015 |
ACS Inter Olt Slatina (OT) - SC FC Voluntari SA 2 |
3 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2015-2016
|
Liga 3
|
31 Oct 2015 |
ACSO Filiaşi - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) |
1 - 0
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
6 Nov 2015 |
CS Petrolistul Boldesti (PH) - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 1
|
Viorel Mateianu
|
Boldeşti-Scăeni
|
2015-2016
|
Liga 3
|
14 Nov 2015 |
ACS Ladies Targu Mures - CS Ineu |
4 - 2
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
22 Nov 2015 |
ACS Ladies Targu Mures - FC Hunedoara |
2 - 2
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
13 Mar 2016 |
CS Unirea Jucu - CS Oşorhei (BH) |
3 - 0
|
Baza Sportivă Unirea (Jucu de mijloc)
|
Jucu
|
2015-2016
|
Liga 3
|
11 Mar 2016 |
CS Gaz Metan Mediaş - LPS Bihorul Oradea |
0 - 3
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
19 Mar 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Sănătatea Servicii Publice |
0 - 1
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Liga 3
|
26 Mar 2016 |
Navobi Iasi - AFC Universitatea Olimpia Cluj |
0 - 4
|
Heniu
|
Prundu Bârgăului
|
2015-2016
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
31 Mar 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - Real 2 Craiova |
1 - 4
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Apr 2016 |
ACS Viitorul Reghin - Armonia Dolhesti |
4 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
17 Apr 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - CSF CFR 1933 Timișoara |
1 - 7
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
24 Apr 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 2
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
22 Apr 2016 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - CS Gaz Metan Mediaş |
6 - 2
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
27 Apr 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - SPORTING Lugas |
1 - 5
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
18 May 2016 |
CS Oşorhei (BH) - CSM Sighetu Marmaţiei |
3 - 0
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2015-2016
|
Liga 3
|
29 Apr 2016 |
CS Luceafărul Oradea (BH) - CS Unirea Jucu |
2 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2015-2016
|
Liga 3
|
14 May 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
1 - 0
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
22 May 2016 |
ACS Industria Galda - CS FC Zalău |
2 - 1
|
|
|
2015-2016
|
Liga 3
|
25 May 2016 |
CS Industria Sârmei Câmpia Turzii - CS Progresul Șomcuța Mare |
7 - 1
|
Arini
|
Sebeş
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
19 Jun 2016 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș - FCM Victoria 2008 Carei |
3 - 0
|
Arini
|
Sebeş
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
19 Jun 2016 |
ACS Olimpic Cetate Râşnov - AS Unirea Cristuru Secuiesc |
2 - 0
|
Bucegi
|
Râşnov
|
2016-2017
|
Baraj Liga 3
|
25 Jun 2016 |
CS Chimia Oraşul Victoria - AFC Hărman |
1 - 5
|
Viromet
|
Victoria
|
2016-2017
|
Cupa României
|
10 Aug 2016 |
ACS Șomuzul Preutești - CS Ştiinţa Miroslava |
1 - 4
|
Comunal
|
Preuteşti
|
2016-2017
|
Cupa României
|
24 Aug 2016 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 0
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
31 Aug 2016 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 1
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
31 Aug 2016 |
AFC Odorheiu Secuiesc - CSM Roman |
0 - 2
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Sep 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
5 - 0
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2016 |
ACS Colţea 1920 Braşov - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
2 - 1
|
Carpaţi (Corona)
|
Braşov
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2016 |
FC Unirea Dej - ACS Fotbal Comuna Recea |
0 - 0
|
Municipal
|
Dej
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Sep 2016 |
AFC Astra 2 - ACSM Olteniţa |
1 - 1
|
Astra
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
23 Sep 2016 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - LPS Satu Mare |
0 - 7
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
24 Sep 2016 |
ACS Viitorul Reghin - Armonia Dolhesti |
2 - 3
|
Avântul
|
Reghin
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Oct 2016 |
CS Aerostar Bacău - ACS Foresta Suceava |
0 - 1
|
Aerostar
|
Bacău
|
2016-2017
|
Cupa României
|
4 Oct 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - Fortuna Becicherecu Mic |
0 - 4
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Oct 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - SPORTING Lugas |
6 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Oct 2016 |
CS Atletic Bradu - CS Concordia Chiajna 2 |
0 - 2
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
14 Oct 2016 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
1 - 14
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2016-2017
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
23 Oct 2016 |
CS Oşorhei (BH) - CS Sănătatea Servicii Publice |
1 - 3
|
Comunal Alparea
|
Oşorhei
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Oct 2016 |
CS Sporting Roşiori 2008 - Club Sportiv U Craiova SA 2 |
1 - 0
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2016-2017
|
Liga 3
|
29 Oct 2016 |
FC Viitorul Mihai Georgescu - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 3
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
12 Nov 2016 |
CS Unirea Jucu - AFC Hermannstadt |
2 - 1
|
Baza Sportivă Unirea (Jucu de mijloc)
|
Jucu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
18 Nov 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Centrul de Excelenta Deva |
2 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
19 Nov 2016 |
CS FC Zalău - AFC Hermannstadt |
0 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Mar 2017 |
ACS Viitorul Reghin - AFC Magura 2012 Bacău |
1 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
19 Mar 2017 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - ACS Poli Timișoara 2 |
2 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2016-2017
|
Liga 3
|
10 Mar 2017 |
AFC Unirea 1924 - LPS Bihorul Oradea |
2 - 2
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
18 Mar 2017 |
CS Viitorul Ulmeni - ACS Fotbal Comuna Recea |
1 - 1
|
Ulmeni
|
Ulmeni
|
2016-2017
|
Liga 3
|
25 Mar 2017 |
AFC Ripensia Timișoara - CSM Şcolar Reşiţa |
1 - 1
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga 3
|
1 Apr 2017 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
1 - 0
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 Apr 2017 |
SCM Pitești (AG) - ACS Urban Titu |
3 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Apr 2017 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Vasas Femina FC |
0 - 8
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Apr 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
2 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
29 Apr 2017 |
ACS FC Ardealul Cluj - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
1 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
29 Apr 2017 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - AFC Hermannstadt |
0 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2016-2017
|
Liga 3
|
28 Apr 2017 |
CSM Paşcani - CS Avântul Valea Mărului |
1 - 2
|
CFR
|
Paşcani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
10 May 2017 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Selena SN Constanţa |
2 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
28 May 2017 |
CSM Bucovina Rădăuţi - ACS Dumitra |
2 - 1
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2017-2018
|
Baraj Liga 3
|
24 Jun 2017 |
AFC Hermannstadt 2 - CS Millenium Giarmata |
3 - 1
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
1 Sep 2017 |
ACS FC Avrig - ACS Industria Galda |
1 - 2
|
Baza sportivă a Oraşului Avrig
|
Avrig
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
SC FC Voluntari SA 2 - AFC Metalul Buzău |
0 - 2
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga 3
|
29 Sep 2017 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Piroş Security Protect |
0 - 13
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
1 Oct 2017 |
ACS Şirineasa - CS Mioveni |
0 - 3
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2017-2018
|
Cupa României
|
4 Oct 2017 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Selena SN Constanţa |
0 - 4
|
Avântul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
8 Oct 2017 |
AFC Hermannstadt 2 - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
3 - 0
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
13 Oct 2017 |
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Poli Timişoara |
0 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
22 Oct 2017 |
ACS Viitorul Reghin - AFC Magura 2012 Bacău |
1 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
29 Oct 2017 |
AFC Unirea Tăşnad - CS Gaz Metan Mediaş 2 |
1 - 1
|
Unirea
|
Tăşnad
|
2017-2018
|
Liga 3
|
28 Oct 2017 |
ACS Viitorul Reghin - Armonia Dolhesti |
0 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
5 Nov 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - AS FC Interstar Sibiu |
10 - 1
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2017 |
CS Sănătatea Servicii Publice - AFC Unirea 1924 |
1 - 0
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga 3
|
10 Nov 2017 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
0 - 3
|
Avântul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
15 Nov 2017 |
ACS Ladies Targu Mures - ASA 2013 Targu Mures |
0 - 3
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
26 Nov 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
3 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 1
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
ACS Fotbal Comuna Recea - ACS FC Avrig |
6 - 1
|
Comunal Recea
|
Săsar
|
2017-2018
|
Liga 3
|
2 Dec 2017 |
AFC Gloria Junior - ACS Atletic Zalău |
4 - 5
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
AFC Gloria Junior - ACS Atletic Zalău |
2 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
CSM Şcolar Reşiţa - AFC Hermannstadt 2 |
2 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
ACS Viitorul Reghin - Real 2 Craiova |
1 - 1
|
Avântul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
15 Apr 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 1
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga 3
|
14 Apr 2018 |
ACS Ladies Targu Mures - CS Ineu |
19 - 0
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
22 Apr 2018 |
ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
1 - 2
|
Doctor Sinkovits
|
Târgu Secuiesc
|
2017-2018
|
Liga 3
|
21 Apr 2018 |
ACS Şirineasa - ACS Ghiroda |
2 - 0
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2017-2018
|
Liga 3
|
24 Apr 2018 |
AFC Unirea Tăşnad - ACS Fotbal Comuna Recea |
0 - 1
|
Unirea
|
Tăşnad
|
2017-2018
|
Liga 3
|
5 May 2018 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 4
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
9 May 2018 |
ACS Ladies Targu Mures - SPORTING Lugas |
11 - 1
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
19 May 2018 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS Industria Galda |
4 - 1
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2017-2018
|
Liga 3
|
26 May 2018 |
CS Minaur Baia Mare - CSC Sânmartin |
0 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Baraj Liga 3
|
23 Jun 2018 |
ACS Unu Fotbal Club Gloria - FC CFR 1907 Cluj SA 2 |
1 - 4
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
24 Aug 2018 |
CS Sănătatea Servicii Publice - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
1 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga 3
|
7 Sep 2018 |
ACS Ladies Targu Mures - Navobi Iasi |
3 - 2
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
16 Sep 2018 |
CS Minaur Baia Mare - AFC Hărman |
1 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Liga 3
|
21 Sep 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
5 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
0 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
LPS Cetate Deva - CSM Şcolar Reşiţa |
2 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Oct 2018 |
CSM Târgu Mureș - AFK Csiksereda Miercurea Ciuc |
7 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
21 Oct 2018 |
CS Naţional Sebiş - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 1
|
Naţional
|
Sebiş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
26 Oct 2018 |
CSM Lugoj - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
0 - 4
|
Municipal
|
Lugoj
|
2018-2019
|
Liga 3
|
2 Nov 2018 |
CSM Târgu Mureș - AS Independenta 2 Baia Mare |
6 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
11 Nov 2018 |
CSM Târgu Mureș - ACS Heniu Prundu Bârgăului |
2 - 4
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
18 Nov 2018 |
ACS FC Avrig - CS Ocna Mureş |
5 - 2
|
Baza sportivă a Oraşului Avrig
|
Avrig
|
2018-2019
|
Liga 3
|
17 Nov 2018 |
ACS Vasas Femina FC - AFC Universitatea Galati |
3 - 1
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Nov 2018 |
AFC Odorheiu Secuiesc - CS Minaur Baia Mare |
0 - 3
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Nov 2018 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Crişul Chişineu Criş |
1 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2018-2019
|
Liga 3
|
2 Mar 2019 |
CS Millenium Giarmata - LPS Cetate Deva |
1 - 0
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 Mar 2019 |
ACS Heniu Prundu Bârgăului - Independenta Baia Mare |
4 - 0
|
Heniu
|
Prundu Bârgăului
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
10 Mar 2019 |
ACS Viitorul Reghin - Atletic Club Onix 2010 |
1 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
17 Mar 2019 |
CS Ocna Mureş - ACS Dumbrăviţa |
2 - 3
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
16 Mar 2019 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Ladies Targu Mures |
0 - 5
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
31 Mar 2019 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Sănătatea Servicii Publice |
1 - 0
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2018-2019
|
Liga 3
|
29 Mar 2019 |
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Banatul Timişoara |
1 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Cupa - Elitelor U17
|
3 Apr 2019 |
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CS Millenium Giarmata |
2 - 0
|
Emilian Pavel
|
Ghiroda
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Apr 2019 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Vasas Femina FC |
6 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
13 Apr 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Selena SN Constanţa |
1 - 2
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
20 Apr 2019 |
ACS Dumbrăviţa - CSM Lugoj |
3 - 3
|
Ştefan Dobay
|
Dumbrăviţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
19 Apr 2019 |
LPS Cetate Deva - CS Crişul Chişineu Criş |
1 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2018-2019
|
Liga 3
|
3 May 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Vulpitele Galbene |
1 - 4
|
Baza Sportivă Dorman
|
Adrianu Mare
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
12 May 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 2
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
13 May 2019 |
FC Unirea Dej - CS Minaur Baia Mare |
1 - 0
|
Municipal
|
Dej
|
2018-2019
|
Liga 3
|
17 May 2019 |
CS Olimpia Aiud - ASC Olimpic Zărneşti |
4 - 1
|
Baza Sportivă Aiudel
|
Aiud
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
15 Jun 2019 |
AS FC Tălmaciu - CSM Victoria Carei |
3 - 2
|
Baza Sportivă Aiudel
|
Aiud
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
15 Jun 2019 |
ASC Olimpic Zărneşti - CS Ineu |
1 - 5
|
Baza Sportivă Aiudel
|
Aiud
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
18 Jun 2019 |
CS Olimpia Aiud - AS FC Tălmaciu |
3 - 2
|
Baza Sportivă Aiudel
|
Aiud
|
2018-2019
|
Campionatul U19 Județean
|
18 Jun 2019 |
ACS Dumitra - ACS Unu Fotbal Club Gloria |
0 - 3
|
Comunal
|
Dumitra
|
2019-2020
|
Cupa României
|
31 Jul 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - LPS Banatul Timişoara |
2 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
10 Aug 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - AFC UTA Arad |
1 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
10 Aug 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - AFC UTA Arad |
2 - 1
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
10 Aug 2019 |
CS Inter Petrila - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 2
|
Parângul Lonea
|
Petrila
|
2019-2020
|
Cupa României
|
14 Aug 2019 |
ACS Fotbal Comuna Recea - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 1
|
Recea Central
|
Recea
|
2019-2020
|
Liga 3
|
24 Aug 2019 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
2 - 3
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Sep 2019 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Sep 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timişoara |
3 - 2
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
4 Sep 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timișoara |
0 - 1
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
4 Sep 2019 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timişoara |
0 - 5
|
Clujana
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
4 Sep 2019 |
CS Gaz Metan Mediaş - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 2
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
7 Sep 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA 2 - AFC Odorheiu Secuiesc |
1 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga 3
|
6 Sep 2019 |
ACS FC Ardealul Cluj - Universitatea Craiova |
7 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
14 Sep 2019 |
ACS FC Ardealul Cluj - Universitatea Craiova |
0 - 5
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
14 Sep 2019 |
ACS Poli Timişoara - ACS Flacăra Horezu |
2 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga 3
|
27 Sep 2019 |
CSM Târgu Mureș - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 6
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
6 Oct 2019 |
ACS FC Ardealul Cluj - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
5 Oct 2019 |
ACS FC Ardealul Cluj - AS FC Interstar Sibiu |
3 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
5 Oct 2019 |
CS Sănătatea Servicii Publice - CS Minaur Baia Mare |
2 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga 3
|
11 Oct 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Bistriţa |
1 - 0
|
Voinţa
|
Sângeorgiu de Pădure
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2019 |
LPS Cetate Deva - CS Hunedoara |
1 - 2
|
Cetate
|
Deva
|
2019-2020
|
Liga 3
|
25 Oct 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - LPS Bistriţa |
0 - 2
|
|
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - AFC Universitatea Olimpia Cluj |
0 - 12
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2019-2020
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
30 Oct 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CSC Sânmartin |
2 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Liga 3
|
1 Nov 2019 |
AFC Odorheiu Secuiesc - SCM Zalău |
0 - 1
|
Municipal iarbă
|
Odorheiu Secuiesc
|
2019-2020
|
Liga 3
|
15 Nov 2019 |
ACS Ladies Targu Mures - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 3
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 Nov 2019 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |
0 - 0
|
Oţelul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Liga 3
|
30 Nov 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Sănătatea Servicii Publice |
1 - 1
|
Minaur
|
Zlatna
|
2020-2021
|
Liga 3
|
12 Mar 2021 |
ACS Progresul Ezeriş - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
0 - 2
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2020-2021
|
Liga 3
|
20 Mar 2021 |
Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 - CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei |
4 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2020-2021
|
Liga 3
|
27 Mar 2021 |
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Crişul Chişineu Criş |
0 - 0
|
Comunal-Central
|
Cermei
|
2020-2021
|
Liga 3
|
3 Apr 2021 |
ACS Minerul Costeşti - CS Măgura Cisnădie |
0 - 8
|
1 Mai - Municipal
|
Râmnicu Vâlcea
|
2020-2021
|
Liga 3
|
10 Apr 2021 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timişoara |
3 - 0
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
24 Apr 2021 |
AS FC Universitatea Cluj - ACS ASU Politehnica Timişoara |
4 - 2
|
Parcul Iuliu Haţieganu
|
Cluj-Napoca
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
24 Apr 2021 |
CSM Satu Mare - CS Minaur Baia Mare |
1 - 1
|
Olimpia
|
Satu Mare
|
2020-2021
|
Liga 3
|
30 Apr 2021 |
AFC Universitatea Olimpia Cluj - ACS Piroş Security Protect |
3 - 1
|
Comunal Arena Iclod
|
Iclod
|
2020-2021
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
5 May 2021 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Farul Constanţa |
1 - 2
|
Municipal Constantina Diţă
|
Târgu Jiu
|
2020-2021
|
Liga 2 - Play-Out
|
8 May 2021 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş |
0 - 2
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
19 May 2021 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş |
3 - 1
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
19 May 2021 |
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj - LPS Bistriţa |
3 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
3 Jun 2021 |