Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
LPS Iaşi - FC MUNICIPAL Bacău |
1 - 2
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2009 |
LPS Roman - LPS Iaşi |
0 - 3
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2009 |
SC FC POLITEHNICA Iasi SA - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
2 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2009 |
LPS Iaşi - CSS Botoşani |
2 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2009 |
FC MUNICIPAL Bacău - CSS Târgu Neamţ |
9 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
26 Nov 2009 |
LPS Iaşi - CSM Focsani |
3 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2010 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Suceava |
2 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
27 Mar 2011 |
LPS Piatra Neamţ - SCFC Ceahlaul SA |
0 - 7
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
14 Apr 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Piatra Neamţ |
4 - 2
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2011 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - SCFC Ceahlaul SA |
1 - 6
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2011 |
AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ |
7 - 2
|
Siretul
|
Bucecea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2011 |
LPS Piatra Neamţ - LPS Bacău |
1 - 6
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
1 May 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Roman |
1 - 0
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
5 May 2011 |
LPS Suceava - AFC Botoşani |
2 - 2
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Roman |
0 - 4
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2011 |
LPS Piatra Neamţ - AFC Botoşani |
1 - 6
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2011 |
SCFC Ceahlaul SA - CSS Târgu Neamţ |
11 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2011 |
AFC Botoşani - CF Noua Generatie Iaşi |
3 - 0
|
Siretul
|
Bucecea
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2011 |
CSS Botoşani - LPS Suceava |
0 - 3
|
Unirea Tricolor
|
Botoşani
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2011 |
AS FCM Bacau - CSMS Iaşi |
1 - 8
|
FC Consart
|
Bacău
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2011 |
SCFC Ceahlaul SA - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
1 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2011 |
LPS Piatra Neamţ - CSS Botoşani |
1 - 2
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2011 |
SCFC Ceahlaul SA - LPS Roman |
5 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2011 |
CSS Botoşani - SC Sporting Club SA Vaslui |
2 - 1
|
Emil Alexandrescu
|
Iaşi
|
2011-2012
|
Juniori U13
|
25 May 2012 |
CSMS Iaşi - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
1 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
9 Sep 2012 |
SC Sporting Club SA Vaslui - LPS Vaslui |
2 - 1
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
30 Sep 2012 |
CSMS Iaşi - AFC Botoşani |
4 - 2
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
7 Oct 2012 |
LPS Suceava - LPS Roman |
3 - 1
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2012 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Suceava |
3 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2012 |
AS FCM Bacau - SC FC Braşov SA |
0 - 9
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2012 |
FC Otelul SA Galaţi - AFC Săgeata Năvodari |
4 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2012 |
LPS Iaşi - LPS Roman |
2 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
17 Mar 2013 |
LPS Bacău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2013 |
AS FCM Bacau - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
0 - 3
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
13 Apr 2013 |
SC Bacau - AS Bucovina Scheia |
4 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2012-2013
|
Juniori U13
|
23 May 2013 |
LPS Iaşi - AFC Botoşani |
5 - 2
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2013 |
LPS Bacău - CSS Tecuci |
3 - 1
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2013 |
FCM Dinamo Onesti - CSS Tecuci |
8 - 0
|
Energia
|
Oneşti
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2013 |
FCM Dunarea Galaţi - SC CF Brăila SA |
4 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2013 |
AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - ACS FC Păpăuţi |
8 - 0
|
Fortuna
|
Poiana Câmpina
|
2013-2014
|
Liga 3
|
22 Nov 2013 |
SC Bacau - CSS Botoşani |
1 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2013 |
FCM Dinamo Onesti - ASC Corona 2010 Brasov |
3 - 0
|
Energia
|
Oneşti
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
9 Mar 2014 |
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CSM Bucovina Rădăuţi |
1 - 0
|
Cetate
|
Târgu Neamţ
|
2013-2014
|
Liga 3
|
7 Mar 2014 |
CSMS Iaşi - AFC Botoşani |
2 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2014 |
CSS Tecuci - CS Unirea Tărlungeni |
1 - 1
|
Municipal
|
Tecuci
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2014 |
FC Oțelul Galați (GL) - FC Delta Tulcea |
4 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2013-2014
|
Juniori U13
|
17 May 2014 |
CS Juventus 2007 Toflea (GL) - CS Făurei |
5 - 1
|
Muncitorul
|
Ghidigeni
|
2013-2014
|
Campionatul U19 Județean
|
14 Jun 2014 |
ACS Transdor Tudora - CS Kosarom Pascani (IS) |
0 - 0
|
Comunal
|
Tudora
|
2014-2015
|
Cupa României
|
30 Jul 2014 |
CSM Paşcani - CSM Bucovina Rădăuţi |
2 - 2
|
CFR
|
Paşcani
|
2014-2015
|
Liga 3
|
29 Aug 2014 |
CS Ştiinţa Miroslava - SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt (NT) |
1 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2014-2015
|
Liga 3
|
6 Sep 2014 |
CSMS Iaşi - FCM Dinamo Onesti |
0 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
ACS Bucovina Pojorata (SV) - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 2
|
Comunal
|
Pojorâta
|
2014-2015
|
Liga 3
|
20 Sep 2014 |
CS Ştiinţa Miroslava - CS Sporting Lieşti |
2 - 1
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2014-2015
|
Liga 3
|
11 Oct 2014 |
FCM Dinamo Onesti - LPS Iaşi |
0 - 1
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2014 |
SCFC Ceahlaul SA - CSS Botoşani |
6 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2014 |
ACS Navobi Iasi - Armonia Dolhesti |
13 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
1 Nov 2014 |
CS Ştiinţa Miroslava - CSM Bucovina Rădăuţi |
1 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2014-2015
|
Liga 3
|
8 Nov 2014 |
CSMS Iaşi - CS FCM Dorohoi |
12 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
FCM Dinamo Onesti - AFC Botoşani |
0 - 1
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
LPS Roman - LPS Iaşi |
2 - 2
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
CSMS Iaşi - LPS Suceava |
1 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
LPS Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
2 - 3
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt (NT) - CSM Paşcani |
1 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Liga 3
|
20 Mar 2015 |
LPS Piatra Neamţ - CS FCM Dorohoi |
3 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
CS Ştiinţa Miroslava - FC Zagon (CV) |
7 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2014-2015
|
Liga 3
|
4 Apr 2015 |
CSMS Iaşi - LPS Bacău |
5 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
SCFC Ceahlaul SA - ASC Bacău |
9 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2015 |
CSS Dorohoi - CSMS Iaşi |
0 - 18
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2015 |
SCM Petrotub Roman (NT) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
2 - 3
|
Moldova
|
Roman
|
2014-2015
|
Liga 3
|
1 May 2015 |
CS Aerostar Bacău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 1
|
Aerostar
|
Bacău
|
2014-2015
|
Liga 3
|
22 May 2015 |
AS Rapid Dumesti (IS) - ACS Inter Dorohoi |
2 - 1
|
Comunal
|
Dumeşti
|
2015-2016
|
Cupa României
|
15 Jul 2015 |
AS Euromania Dumbraveni - ACS FC Delta Dobrogea Tulcea |
0 - 3
|
Comunal
|
Dumbrăveni
|
2015-2016
|
Cupa României
|
12 Aug 2015 |
CSM Bucovina Rădăuţi - FCM Baia Mare (MM) |
3 - 4
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2015-2016
|
Cupa României
|
25 Aug 2015 |
CSMS Iaşi - SC FC Voluntari SA |
0 - 0
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
29 Aug 2015 |
CSM Bucovina Rădăuţi - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS |
1 - 0
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Sep 2015 |
LPS Suceava - SC FC Voluntari SA |
2 - 1
|
Areni
|
Suceava
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Sep 2015 |
SCM Petrotub Roman (NT) - ACS Inter Dorohoi |
6 - 1
|
Moldova
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga 3
|
3 Oct 2015 |
CSMS Iaşi - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 6
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
10 Oct 2015 |
FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - CS Ştiinţa Miroslava |
3 - 0
|
Cetate
|
Târgu Neamţ
|
2015-2016
|
Liga 3
|
17 Oct 2015 |
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - ASC Juventus Bucureşti |
3 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
25 Oct 2015 |
CSM Paşcani - ACS Inter Dorohoi |
3 - 2
|
CFR
|
Paşcani
|
2015-2016
|
Liga 3
|
30 Oct 2015 |
SCM Petrotub Roman (NT) - CS Sporting Lieşti |
3 - 0
|
Moldova
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga 3
|
14 Nov 2015 |
LPS Iaşi - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
5 Dec 2015 |
CS Ştiinţa Miroslava - CSM Paşcani |
3 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Mar 2016 |
CSMS Iaşi - LPS Focşani |
2 - 2
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
12 Mar 2016 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Suceava |
6 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
3 Apr 2016 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CSM Paşcani |
3 - 1
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2015-2016
|
Liga 3
|
1 Apr 2016 |
CSS Botoşani - CN Dinicu Golescu |
3 - 3
|
Siretul
|
Bucecea
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
7 Apr 2016 |
ACS Inter Dorohoi - CS Panciu (VN) |
0 - 2
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2015-2016
|
Liga 3
|
23 Apr 2016 |
ASC Bacău - LPS Piatra Neamţ |
1 - 0
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
27 Apr 2016 |
AFC Metalosport Galaţi - ACS Inter Dorohoi |
0 - 0
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Liga 3
|
21 May 2016 |
Vointa Ion Creanga (NT) - CS LUCEAFĂRUL Mihai Eminescu (BT) |
0 - 1
|
Comunal
|
Ion Creangă
|
2016-2017
|
Baraj Liga 3
|
18 Jun 2016 |
CSM Paşcani - Sport Club Bacau (BC) |
3 - 3
|
CFR
|
Paşcani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
30 Sep 2016 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Focşani |
2 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2016 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
3 - 2
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
LPS Iaşi - AFC Botoşani |
2 - 3
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2016 |
CS Sporting Lieşti - CSM Paşcani |
2 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
18 Oct 2016 |
Sport Club Bacau (BC) - CS Aerostar Bacău |
1 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 Nov 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - ACS Urban Titu |
2 - 1
|
Electromagnetica
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
12 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Buzau - Academia de Fotbal Farul Constanta |
4 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
16 Nov 2016 |
AFC Metalosport Galaţi - CSM Roman |
0 - 1
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
Sport Club Bacau (BC) - CS Avântul Valea Mărului |
0 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
4 Mar 2017 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
1 - 3
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2017 |
LPS Galaţi - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
2 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
1 Apr 2017 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CSM Roman |
0 - 1
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Liga 3
|
7 Apr 2017 |
LPS Suceava - LPS Bacău |
3 - 1
|
Teren Sintetic LPS Suceava
|
Suceava
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2017 |
CSM Paşcani - CS Sporting Lieşti |
1 - 1
|
CFR
|
Paşcani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
14 Apr 2017 |
CS Ştiinţa Miroslava - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
1 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
29 Apr 2017 |
ACSM Politehnica Iaşi - CS Dinamo Bucuresti |
4 - 1
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 May 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - CS Concordia Chiajna 2 |
1 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
13 May 2017 |
LPS Focşani - Centrul de Excelenta Buzau |
0 - 1
|
Milcovul 2
|
Focşani
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Viitorul Domneşti |
2 - 3
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 May 2017 |
SC Dinamo 1948 București SA - CSS Slatina |
1 - 0
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2016-2017
|
Campionatul U17 Județean
|
27 Jun 2017 |
CS Victoria Ianca - CSM Focşani 2007 |
1 - 4
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2017-2018
|
Cupa României
|
9 Aug 2017 |
CS Victoria Traian - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 7
|
Comunal Traian
|
Traian
|
2017-2018
|
Liga 3
|
26 Aug 2017 |
ASSCS Farul Constanţa - AS FC Agricola Borcea |
3 - 1
|
Sparta
|
Techirghiol
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - SC Fotbal Club FCSB SA 2 |
3 - 1
|
Trust
|
Cernavodă
|
2017-2018
|
Liga 3
|
16 Sep 2017 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 3
|
Delta
|
Tulcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
22 Sep 2017 |
CSM Roman - CS Aerostar Bacău |
1 - 1
|
Moldova
|
Roman
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
LPS Focşani - CSM Ploieşti |
4 - 6
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
0 - 2
|
Delta
|
Tulcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
4 Nov 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Foresta Suceava |
2 - 5
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA 2 - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
1 - 2
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Apr 2018 |
CS Victoria Traian - CSM Râmnicu Sărat |
0 - 1
|
Comunal Traian
|
Traian
|
2017-2018
|
Liga 3
|
31 Mar 2018 |
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Afumaţi |
9 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - ACSM Olteniţa |
2 - 2
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Apr 2018 |
ASSCS Farul Constanţa - SC Fotbal Club FCSB SA 2 |
3 - 2
|
Farul
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
12 May 2018 |
CS Viitorul Ianca - CS Victoria Traian |
0 - 1
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2018-2019
|
Cupa României
|
1 Aug 2018 |
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 1
|
Trust
|
Cernavodă
|
2018-2019
|
Liga 3
|
1 Sep 2018 |
CS Ştiinţa Miroslava - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |
1 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
15 Sep 2018 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACS Înainte Modelu |
0 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2018-2019
|
Liga 3
|
28 Sep 2018 |
LPS Iaşi - LPS Roman |
3 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2018 |
AFC Botoşani 2 - ASMS ACS Sănătatea Darabani |
6 - 1
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
19 Oct 2018 |
CS Medgidia - AFC Progresul 1944 Spartac |
2 - 2
|
Central Eftimie Elisei
|
Medgidia
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 Nov 2018 |
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - CS Afumaţi |
0 - 3
|
Trust
|
Cernavodă
|
2018-2019
|
Liga 3
|
17 Nov 2018 |
CS Ştiinţa Miroslava - ASMS ACS Sănătatea Darabani |
2 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
16 Mar 2019 |
AFC Botoşani 2 - AFC Metalul Buzău |
1 - 0
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
22 Mar 2019 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava |
0 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2019 |
CSM Bucovina Rădăuţi - ASMS ACS Sănătatea Darabani |
2 - 0
|
Municipal
|
Rădăuţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
13 Apr 2019 |
CS Ştiinţa Miroslava - CSM Focşani 2007 |
0 - 1
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2018-2019
|
Liga 3
|
20 Apr 2019 |
SC FC Voluntari SA 2 - CS Sporting Roşiori 2008 |
0 - 1
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 May 2019 |
ASMS ACS Sănătatea Darabani - ACS Foresta Suceava |
0 - 3
|
Stadionul Orăşenesc Chirica Puşcaşu
|
Darabani
|
2019-2020
|
Cupa României
|
14 Aug 2019 |
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava |
7 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
21 Aug 2019 |
LPS Iaşi - CS Aerostar Bacău |
2 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
ACSM Politehnica Iaşi - AFC Botoşani |
6 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
7 Sep 2019 |
CS Poseidon Limanu-2 Mai - AS FC Agricola Borcea |
4 - 2
|
Callatis
|
Mangalia
|
2019-2020
|
Liga 3
|
25 Sep 2019 |
CS Viitorul Ianca - SC Popeşti-Leordeni |
1 - 0
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2019-2020
|
Liga 3
|
12 Oct 2019 |
LPS Focşani - Club Sportiv Municipal Galați |
4 - 0
|
Unirea
|
Odobeşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
19 Oct 2019 |
LPS Galaţi - LPS Focşani |
0 - 8
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
26 Oct 2019 |
CS Ştiinţa Miroslava - CSM Focşani 2007 |
2 - 1
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2019-2020
|
Liga 3
|
16 Nov 2019 |
AFC Metalul Buzău - AS FC Agricola Borcea |
1 - 4
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2019-2020
|
Liga 3
|
22 Nov 2019 |
LPS Focşani - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
0 - 3
|
Unirea
|
Odobeşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
23 Nov 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC MUNICIPAL Bacău - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
1 - 3
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2009 |
AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ |
4 - 0
|
Siretul
|
Bucecea
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
24 Sep 2009 |
LPS Roman - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
3 - 1
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2009 |
CF Noua Generatie Iaşi - FC CETATE Suceava |
0 - 3
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2009 |
SC FC POLITEHNICA Iasi SA - AFC Botoşani |
10 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2009 |
LPS Bacău - LPS Iaşi |
0 - 1
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2009 |
LPS Galaţi - CS FC CALLATIS Mangalia |
2 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
LPS Iaşi - LPS Piatra Neamţ |
7 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2009 |
FCM Dunarea Galaţi - CS METALUL Constanta |
0 - 0
|
Portul Roşu
|
Galaţi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2009 |
AS FCM Bacau - SCFC Ceahlaul SA |
0 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2009 |
AS FCM Bacau - SC FC POLITEHNICA Iasi SA |
1 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2010 |
AS FCM Bacau - AFC Botoşani |
4 - 2
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
1 Apr 2010 |
SC FC POLITEHNICA Iasi SA - CSS Târgu Neamţ |
18 - 0
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2010 |
FC MUNICIPAL Bacău - FC CETATE Suceava |
1 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2010 |
LPS Piatra Neamţ - LPS Iaşi |
1 - 7
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2010 |
LPS Roman - CSM Focsani |
1 - 0
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
9 May 2010 |
CF Noua Generatie Iaşi - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
3 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 May 2010 |
ACS Municipal Universitatea Politehnica Iasi - CSS Târgu Neamţ |
5 - 1
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2010 |
CSS Botoşani - CSS Târgu Neamţ |
7 - 3
|
Unirea Tricolor
|
Botoşani
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2011 |
LPS Iaşi - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
2 - 0
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
20 Mar 2011 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Suceava |
3 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2011 |
AFC Botoşani - CSS Târgu Neamţ |
3 - 1
|
Siretul
|
Bucecea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2011 |
CSS Botoşani - LPS Iaşi |
1 - 1
|
Unirea Tricolor
|
Botoşani
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2011 |
LPS Piatra Neamţ - SCFC Ceahlaul SA |
1 - 1
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Piatra Neamţ |
2 - 4
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2011 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - SCFC Ceahlaul SA |
1 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2011 |
AFC Botoşani - LPS Piatra Neamţ |
3 - 4
|
Siretul
|
Bucecea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2011 |
LPS Piatra Neamţ - LPS Bacău |
0 - 3
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
1 May 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Roman |
1 - 10
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
5 May 2011 |
LPS Suceava - AFC Botoşani |
3 - 1
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2011 |
CSS Târgu Neamţ - LPS Roman |
0 - 1
|
Cetate II
|
Târgu Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2011 |
LPS Piatra Neamţ - AFC Botoşani |
2 - 4
|
ITA Juventus
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
8 Sep 2011 |
AS FCM Bacau - LPS Roman |
2 - 5
|
FC Consart
|
Bacău
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2011 |
SCFC Ceahlaul SA - CSS Târgu Neamţ |
3 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2011 |
AFC Botoşani - CF Noua Generatie Iaşi |
6 - 2
|
Siretul
|
Bucecea
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2011 |
CSS Botoşani - LPS Suceava |
4 - 2
|
Unirea Tricolor
|
Botoşani
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2011 |
AS FCM Bacau - CSMS Iaşi |
0 - 5
|
FC Consart
|
Bacău
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2011 |
SCFC Ceahlaul SA - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2011 |
LPS Suceava - CSMS Iaşi |
0 - 2
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
30 Oct 2011 |
CSM Studentesc Iasi - LPS Suceava |
6 - 4
|
Emil Alexandrescu
|
Iaşi
|
2011-2012
|
Juniori U13
|
25 May 2012 |
CSMS Iaşi - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
5 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
9 Sep 2012 |
LPS Bacău - SC FC Braşov SA |
0 - 1
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
16 Sep 2012 |
LPS Iaşi - ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ |
0 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2012 |
LPS Iaşi - LPS Suceava |
8 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2012 |
LPS Iaşi - CSS Botoşani |
3 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
LPS Vaslui - SC Sporting Club SA Vaslui |
0 - 3
|
LPS Vaslui
|
Vaslui
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
10 Mar 2013 |
FCM Dinamo Onesti - AS FCM Bacau |
19 - 0
|
CSM Borzesti
|
Borzeşti
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CSS Tecuci - CSS Braşovia Braşov |
1 - 1
|
Municipal
|
Tecuci
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2013 |
SC Bacau - FC Gloria Buzău |
3 - 2
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2013 |
CSM Studentesc Iasi - CSS Botoşani |
3 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2012-2013
|
Juniori U13
|
23 May 2013 |
LPS Focşani - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 0
|
Milcovul
|
Focşani
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2013 |
FCM Dinamo Onesti - CSS Braşovia Braşov |
5 - 0
|
Energia
|
Oneşti
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
15 Sep 2013 |
FC Otelul SA Galaţi - FC Gloria Buzău |
4 - 3
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2013 |
LPS Bacău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2013 |
CSMS Iaşi - ACS Rapid CFR Suceava |
9 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2013 |
SC FC Ceahlaul Piatra Neamt - CSS Botoşani |
1 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2014 |
LPS Iaşi - CSS Botoşani |
2 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2014 |
CSMS Iaşi - FCM Dinamo Onesti |
8 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
FCM Dorohoi - SC FC Voluntari SA |
1 - 4
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Liga 2
|
27 Sep 2014 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - LPS Suceava |
8 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
ASC Bacau (BC) - CS Baloteşti |
1 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2014-2015
|
Liga 2
|
4 Oct 2014 |
FCM Dorohoi - ACS Berceni (IF) |
2 - 0
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Liga 2
|
15 Oct 2014 |
FCM Dinamo Onesti - LPS Iaşi |
2 - 1
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2014 |
FCM Dorohoi - AFC Săgeata Năvodari (CT) |
0 - 2
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Liga 2
|
25 Oct 2014 |
SCFC Ceahlaul SA - CSS Botoşani |
3 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2014 |
CSMS Iaşi - CSS Dorohoi |
17 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
FCM Dinamo Onesti - AFC Botoşani |
7 - 2
|
Energia
|
Oneşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
LPS Roman - LPS Iaşi |
1 - 1
|
Constantinescu Nehoiu
|
Roman
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
CSMS Iaşi - LPS Suceava |
4 - 0
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
ACS Foresta Suceava - ASC Bacau (BC) |
2 - 0
|
Areni
|
Suceava
|
2014-2015
|
Liga 2
|
14 Mar 2015 |
LPS Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
12 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
FCM Dorohoi - CS Baloteşti |
4 - 1
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Liga 2
|
28 Mar 2015 |
LPS Piatra Neamţ - CSS Dorohoi |
9 - 0
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
CS FCM Dorohoi - CSMS Iaşi |
2 - 3
|
Municipal
|
Dorohoi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2015 |
LPS Suceava - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
2 - 1
|
1 Mai
|
Iţcani
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2015 |
FC Ceahlăul Piatra Neamț - Sport Club Bacau (BC) |
2 - 3
|
|
|
2015-2016
|
Liga 2
|
24 Oct 2015 |
ACS Ceahlăul 05 Piatra Neamţ - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 1
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
25 Oct 2015 |
ACS Bucovina Pojorata (SV) - ACS FC Academica Clinceni |
3 - 4
|
Comunal
|
Pojorâta
|
2015-2016
|
Liga 2
|
31 Oct 2015 |
FC Ceahlăul Piatra Neamț - ACS Berceni (IF) |
1 - 0
|
Ceahlăul
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga 2
|
7 Nov 2015 |
FC Ceahlăul Piatra Neamț - FC Gloria Buzău (BZ) |
0 - 1
|
Ceahlăul
|
Piatra Neamţ
|
2015-2016
|
Liga 2
|
21 Nov 2015 |
ACS Foresta Suceava - Sport Club Bacau (BC) |
0 - 3
|
Areni
|
Suceava
|
2015-2016
|
Liga 2
|
28 Nov 2015 |
LPS Iaşi - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2 - 3
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Dec 2015 |
Sport Club Bacau (BC) - CS Baloteşti |
1 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2015-2016
|
Liga 2
|
9 Mar 2016 |
Sport Club Bacau (BC) - FC Ceahlăul Piatra Neamț |
3 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2015-2016
|
Liga 2
|
19 Mar 2016 |
ASC Bacău - LPS Piatra Neamţ |
3 - 2
|
Lucreţiu Avram
|
Bacău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
27 Apr 2016 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Focşani |
4 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2016 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2016 |
LPS Iaşi - AFC Botoşani |
3 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2016 |
ACS Foresta Suceava - CS Şoimii Pâncota |
0 - 0
|
Areni
|
Suceava
|
2016-2017
|
Liga 2
|
22 Oct 2016 |
ACS Foresta Suceava - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
3 - 0
|
Areni
|
Suceava
|
2016-2017
|
Liga 2
|
3 Dec 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
2 - 3
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
24 Mar 2017 |
LPS Galaţi - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
3 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Apr 2017 |
LPS Suceava - LPS Bacău |
5 - 2
|
Teren Sintetic LPS Suceava
|
Suceava
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Apr 2017 |
ACSM Politehnica Iaşi - ACS Sport Team Bucureşti |
3 - 0
|
Emil Alexandrescu II
|
Iaşi
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
3 May 2017 |
CS Ştiinţa Miroslava - CS Afumaţi |
0 - 0
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2017-2018
|
Liga 2
|
30 Sep 2017 |
LPS Focşani - CSM Ploieşti |
8 - 0
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
CS Ştiinţa Miroslava - ACS Foresta Suceava |
0 - 1
|
Uricani - terenul 2
|
Uricani
|
2017-2018
|
Liga 2
|
11 Nov 2017 |
CS Sporting Juniorul Vaslui - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
3 - 1
|
Municipal
|
Vaslui
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
25 Nov 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Afumaţi |
9 - 1
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
CS Baloteşti - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
25 Aug 2018 |
CS Baloteşti - ACS Dacia Unirea Brăila |
2 - 2
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
8 Sep 2018 |
CS Aerostar Bacău - CS Mioveni |
0 - 3
|
Aerostar
|
Bacău
|
2018-2019
|
Liga 2
|
6 Oct 2018 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS ASU Politehnica Timișoara |
0 - 2
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 2
|
10 Oct 2018 |
LPS Iaşi - LPS Roman |
6 - 1
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS ASU Politehnica Timișoara |
0 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
28 Nov 2018 |
LPS Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava |
2 - 2
|
Ceahlăul 2 - sintetic
|
Piatra Neamţ
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
30 Mar 2019 |
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava |
3 - 5
|
Ceahlăul
|
Piatra Neamţ
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
21 Aug 2019 |
LPS Iaşi - CS Aerostar Bacău |
0 - 3
|
Emil Alexandrescu sintetic
|
Iaşi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
ACSM Politehnica Iaşi - AFC Botoşani |
6 - 3
|
Tineretului sintetic
|
Iaşi
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
7 Sep 2019 |
LPS Focşani - Club Sportiv Municipal Galați |
1 - 1
|
Unirea
|
Odobeşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
19 Oct 2019 |
LPS Galati - ACS Fotbal Club Bacau |
0 - 4
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
26 Oct 2019 |
LPS Galaţi - LPS Focşani |
2 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
26 Oct 2019 |
LPS Focşani - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
0 - 3
|
Unirea
|
Odobeşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
23 Nov 2019 |