Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 6
Etapa 7
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) - AFC Arieşul 1907 Turda | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-10-04 Ora: 15:00 |
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: | ||
2 | CS Naţional Sebiş - FC Unirea Dej | A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare) |
A1: Glaser Ianoş Csaba (Poiana Codrului - Satu Mare) | ||
Data: 2013-10-04 Ora: 15:00 |
A2: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş - Arad) | Obs. arbitri: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin) | |
Delegat joc: Pârvu Lazăr (Timişoara - Timiş) | ||
3 | CS FC Zalău - CS Oşorhei (BH) | A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş) | ||
Data: 2013-10-04 Ora: 15:00 |
A2: Sava Ionuţ (Baia Mare - Maramureş)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj) | Obs. arbitri: Arsa Emil (Arad - Arad) | |
Delegat joc: Popa Vasile (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
4 | CS Sănătatea Servicii Publice - ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | A: Ştefănuţi Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2013-10-04 Ora: 15:00 |
A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal Mihai Adam (Câmpia Turzii - Cluj) | Obs. arbitri: Matei Dionisie Doru (Zalău - Sălaj) | |
Delegat joc: Gherghe Alexandru (Făgăraş - Braşov) | ||
5 | CS Şoimii Pâncota - AFC Metalurgistul Cugir 1939 | A: Mates Andrei (Cluj-Napoca - Cluj) |
A1: Bălan Marius (Cluj-Napoca - Cluj) | ||
Data: 2013-10-04 Ora: 15:00 |
A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Şoimii (Pâncota - Arad) | Obs. arbitri: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Delegat joc: Firiţeanu Dan (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
6 | CS Ineu (AR) - CS Unirea Jucu | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu - Gorj) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei - Bihor) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 15:00 |
A2: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Central (Ineu - Arad) | Obs. arbitri: Asandei Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin) | |
Delegat joc: Dumbravă Ilie (Timişoara - Timiş) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: | ||
2 | AFC Arieşul 1907 Turda - CS Naţional Sebiş | A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda - Cluj) | Obs. arbitri: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş) | |
Delegat joc: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu) | ||
3 | FC Unirea Dej - CS FC Zalău | A: Şuta Adrian (Baia Mare - Maramureş) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei - Bihor) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Băla Casian (Arad - Arad)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej - Cluj) | Obs. arbitri: Bordaş Vasile (Târgu Mureş - Mureş) | |
Delegat joc: Vancea Valer (Oradea - Bihor) | ||
4 | CS Oşorhei (BH) - CS Ineu (AR) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara - Timiş) |
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca - Cluj) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) | Obs. arbitri: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Delegat joc: Pataki Zoltan (Satu Mare - Satu Mare) | ||
5 | CS Unirea Jucu - CS Sănătatea Servicii Publice | A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş) |
A1: Sava Ionuţ (Baia Mare - Maramureş) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare - Maramureş)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu de mijloc) (Jucu - Cluj) | Obs. arbitri: Comsea Ovidiu (Sibiu - Sibiu) | |
Delegat joc: Lup Virgil (Aiud - Alba) | ||
6 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) - CS Şoimii Pâncota | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău - Sălaj) |
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii - Cluj)
|
|
Liga 3, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Baia Mare - Maramureş) | Obs. arbitri: Szilaghi Ştefan (Satu Mare - Satu Mare) | |
Delegat joc: Vlad Remus (Cluj-Napoca - Cluj) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...