Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Mioveni - FC UTA SA (AR) | A: Illyeş Adrian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 11:00 |
A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa - Prahova)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti) R2: ( - ) | |
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) | Obs. arbitri: Muşat Radu (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | ||
2 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) | A: Găman George Cătălin (Craiova - Dolj) |
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 11:00 |
A2: Popescu Vasile Dan (Buzău - Buzău)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Constantinescu Eduard Marius (Craiova - Dolj) R2: ( - ) | |
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | Obs. arbitri: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş) | |
Delegat joc: Cruceană Victor (Bucureşti - Bucureşti) | ||
3 | CS FC Bihor Oradea (BH) - FC U Craiova (DJ) | A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara - Timiş) |
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 11:00 |
A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Barzuca Dorian (Lugoj - Timiş) R2: ( - ) | |
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) | Obs. arbitri: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj) | |
Delegat joc: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia - Alba) | ||
4 | ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Metalul Reşiţa SA (CS) | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi - Galaţi) |
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 11:00 |
A2: Timar Ovidiu (Oradea - Bihor)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj) R2: ( - ) | |
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) | Obs. arbitri: Deaconu Marian (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara) | ||
5 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) | A: Călin Iulian (Ştefăneşti - Argeş) |
A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova - Dolj) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 11:00 |
A2: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Dumitrică Omar Cristian (Craiova - Dolj) R2: ( - ) | |
Stadion: Minerul (Motru - Gorj) | Obs. arbitri: Pantea Cornel (Oradea - Bihor) | |
Delegat joc: Mierea Florin (Timişoara - Timiş) | ||
6 | CS U Craiova SA (DJ) - CS FC Olimpia 2010 (SM) | A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Marinescu Vasile (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-05 Ora: 13:00 |
A2: Radu Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 2, Seria 2 | R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) R2: ( - ) | |
Stadion: Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova (Craiova - Dolj) | Obs. arbitri: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Bucurescu Marian (Bucureşti - Bucureşti) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...