Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 7
Etapa 8
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Muncitorul Resita (CS) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) | ||
2 | CS FC Caransebes (CS) - CSM Lugoj | A: Anca Florin Daniel (Deva - Hunedoara) |
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva - Hunedoara) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Paval Marius (Simeria - Hunedoara)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: CSS Balta Sărată (Caransebeş - Caraş Severin) | Obs. arbitri: Cristea Emil (Arad - Arad) | |
Delegat joc: Coras Marcel (Arad - Arad) | ||
3 | SCM 2012 Resita (CS) - ACS Jiul Rovinari (GJ) | A: Tarcea Sorin (Timişoara - Timiş) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Samsudean Patricia (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Gloria (Reşiţa - Caraş Severin) | Obs. arbitri: Radu Adrian (Deva - Hunedoara) | |
Delegat joc: Domide Flavius (Arad - Arad) | ||
4 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Ştiinţa Turceni | A: Lilea Leonard (Piteşti - Argeş) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal Constantina Diţă - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) | Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt) | |
Delegat joc: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
5 | CS Millenium Giarmata - ACS FC Avrig | A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj) |
A1: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Potora Florin (Aiud - Alba)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata - Timiş) | Obs. arbitri: Balaj Vasile (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | |
Delegat joc: Ristache Cristinel (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
6 | CS FC Hunedoara (HD) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic | A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
Data: 2013-10-08 Ora: 15:00 |
A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) | Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Filip Emil (Corabia - Olt) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSM Lugoj - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) | ||
2 | ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS FC Caransebes (CS) | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel - Argeş) |
A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj) | Obs. arbitri: Duinea Florin (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | ||
3 | ACS Ştiinţa Turceni - SCM 2012 Resita (CS) | A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
A2: Duma Ioan (Mediaş - Sibiu)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) | Obs. arbitri: Tudorică Ioan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Nicsa Dorin (Hunedoara - Hunedoara) | ||
4 | ACS FC Avrig - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
A2: Militaru Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Baza sportivă a Oraşului Avrig (Avrig - Sibiu) | Obs. arbitri: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa - Caraş Severin) | |
Delegat joc: Vereş Gyula (Sfântu Gheorghe - Covasna) | ||
5 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Millenium Giarmata | A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare) |
A1: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
A2: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) | Obs. arbitri: Dan Gabriel (Timişoara - Timiş) | |
Delegat joc: Cura Dorel (Arad - Arad) | ||
6 | CS FC Hunedoara (HD) - CS Muncitorul Resita (CS) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) |
A1: Alexa Marius (Arad - Arad) | ||
Data: 2013-10-11 Ora: 15:00 |
A2: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) | Obs. arbitri: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu - Gorj) | |
Delegat joc: Boca Grigore (Cluj-Napoca - Cluj) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...