Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 12
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS ALRO Slatina (OT) - CS Luceafărul Oradea | A: Istrate Dragoş (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş) | ||
Data: 2012-11-09 Ora: 14:00 |
A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj) R2: ( - ) | |
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) | Obs. arbitri: Vidan Adrian (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Bucurescu Marian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | CS FC Bihor Oradea (BH) - CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) | A: Ştefănuţi Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | R1: Albon Teodora (Cluj-Napoca - Cluj) R2: ( - ) | |
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) | Obs. arbitri: Monea Dan (Aiud - Alba) | |
Delegat joc: Mierea Florin (Timişoara - Timiş) | ||
3 | ACS Poli Timişoara - STĂ | |
nu se disputa | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | ||
Stadion: Orășenesc Recaș (Recaş - Timiş) | ||
4 | CS Mioveni - FCM Târgu Mureş | A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe - Covasna) |
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba) | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
A2: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | R1: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel - Argeş) R2: ( - ) | |
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş) | Obs. arbitri: Ion Fevronia (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Cataros Bratu (Călăraşi - Călăraşi) | ||
5 | SC FC Unirea 2006 SA (AB) - FC Argeş (AG) | A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare) |
A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna) | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | R1: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu) R2: ( - ) | |
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) | Obs. arbitri: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor) | ||
6 | ASC Corona 2010 Brasov (BV) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmboviţa) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş) | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
A2: Despa Radu (Baia Mare - Maramureş)
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | R1: Illyeş Adrian (Bucureşti - Bucureşti) R2: ( - ) | |
Stadion: Carpaţi (Corona) (Braşov - Braşov) | Obs. arbitri: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş) | |
Delegat joc: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova) | ||
7 | FC Damila Măciuca (VL) - STĂ | |
nu se disputa | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 11:00 |
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | ||
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea) | ||
8 | FC UTA Arad - LSS Vointa Sibiu (SB) | |
nu se disputa | ||
Data: 2012-11-10 Ora: 13:45 |
|
|
Liga 2, Seria II (VEST) | ||
Stadion: Arena Francisc Neuman (Arad - Arad) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...