Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 23
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Inter Clinceni (IF) - ACS Viitorul Domneşti | A: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti - Argeş) | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
A2: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) | Obs. arbitri: Marodin Nicolae (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Florea Vasile (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | STĂ - CS Afumaţi | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (1 Decembrie - Ilfov) | ||
3 | SC FC Voluntari SA - FC Caracal (OT) | A: Dan Florin Costin (Chirnogi - Călăraşi) |
A1: Căpăţineanu Ioan Rares (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
A2: Ionus Erchian (Medgidia - Constanţa)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) | Obs. arbitri: Deaconu Marian (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa) | ||
4 | FC Stefanesti (IF) - ACS Progresul Cernica (IF) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
A2: Bălună Dragoș (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Mătărău (Ştefăneştii de Jos - Ilfov) | Obs. arbitri: Ionescu George (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Rotaru Ion (Galaţi - Galaţi) | ||
5 | CS Concordia Chiajna 2 - CS Baloteşti | A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti - Prahova) | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
A2: Niţă Adrian (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Baza Sportivă Roşu sintetic (Chiajna - Ilfov) | Obs. arbitri: Uţică Sorin (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Stroe Constantin (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | ACS Berceni (IF) - AFCM Alexandria | A: Penciu Mădălin (Giurgiu - Giurgiu) |
A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa) | ||
Data: 2013-05-10 Ora: 18:00 |
A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău - Ialomiţa)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Berceni - Ilfov) | Obs. arbitri: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova) | ||
7 | CS Vişina Nouă (OT) - CS Tunari | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti - Prahova) | ||
Data: 2013-05-11 Ora: 18:00 |
A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) | Obs. arbitri: Stefan Ion (Buzescu - Teleorman) | |
Delegat joc: Paraschiv Marcel (Bucureşti - Bucureşti) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...