Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 22
# echipe arbitri
1 CS Mioveni (AG) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL)
Data: 2017-02-24     Ora: 18:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Orasenesc (Mioveni - Argeş) Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)
2 ACS FC Academica Clinceni - CS Afumaţi (IF)
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
3 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Baloteşti (IF)
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea - Vâlcea)
4 ACS Foresta Suceava (SV) - ACS ASU Politehnica Timișoara (TM)
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Vancea Valer (Oradea - Bihor)
5 CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS Unirea Tărlungeni (BV)
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion:
6 CS Şoimii Pâncota (AR) - SC Juventus Bucureşti (B)
nu se disputa
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion:
7 CS Luceafărul Oradea (BH) - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV)
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Luceafarul (SânMartin - Bihor) Obs: Lolea Viorel (Reşiţa - Caraş Severin)
8 FC Chindia Târgovişte (DB) - ACS Berceni (IF)
nu se disputa
Data: 2017-02-25     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion:
9 SC FC Braşov SA (BV) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare
Data: 2017-02-25     Ora: 12:30

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
10 ACS Dacia Unirea Brăila (BR) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR)
Data: 2017-02-26     Ora: 11:00

Liga a 2-a, Liga 2
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila) Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu)

Calendar