Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS Energeticianul - ASC Daco-Getica Bucureşti A: Miron Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Jiul (Petroşani - Hunedoara) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
2 FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Dacia Unirea Brăila A: Chitu Marius (Târgovişte - Dâmbovita)
A1: Antal Damian (Bacău - Bacău)
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Piriu Dragos (Curtea de Argeş - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Craciun Dumitru (Berceni - Ilfov)
3 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Ripensia Timișoara A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmbovita)
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
R2: ( - )
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
4 CS Baloteşti - ACS Poli Timişoara A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
R2: ( - )
Stadion: Comunal Balotesti (Baloteşti - Ilfov) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmbovita)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
5 CS Aerostar Bacău - Fotbal Club Argeş A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-09-22     Ora: 11:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
R2: ( - )
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
6 CS Luceafărul Oradea - ACS FC Academica Clinceni A: Haidiner Denis (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2018-09-22     Ora: 12:30 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
R2: ( - )
Stadion: Baza Sportivă Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
7 ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Mioveni A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Marginean Adrian (Aiud - Alba)
Data: 2018-09-22     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
R2: ( - )
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş) Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
8 AFC Chindia Târgovişte - ASSCS Farul Constanţa A: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-09-23     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmbovita) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău - Buzău)
Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
9 AS FC Universitatea Cluj - FC Petrolul Ploieşti A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)
Data: 2018-09-23     Ora: 18:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R1: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
R2: ( - )
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj) Obs: Savaniu Marcel (Braşov - Braşov)
Obs: Mierea Florin (Timişoara - Timiş)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 FC Petrolul Ploieşti - CS Aerostar Bacău
Data: 2018-09-28     Ora: 18:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova)
2 AFC UTA Arad - CS Baloteşti
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Motorul (Arad - Arad)
3 ACS Poli Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş)
4 AFC Ripensia Timișoara - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara - Timiş)
5 ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Chindia Târgovişte
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Municipal (Brăila - Brăila)
6 ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS ASU Politehnica Timișoara
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Juventus (Bucureşti - Bucureşti)
7 ACS FC Academica Clinceni - CS Sportul Snagov SA
Data: 2018-09-29     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov)
8 CS Mioveni - AS FC Universitatea Cluj
Data: 2018-09-29     Ora: 13:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Orăşenesc (Mioveni - Argeş)

Calendar