Seria I      Seria a II-a      Seria a III-a      Seria a IV-a      Seria a V-a     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 19
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - CSM Roman
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea)
2 ACS Şomuz Fălticeni - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Haivas Mihai Viorel (Botoşani - Botoşani)
A1: Iovu Ciprian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)

Liga 3, Seria I
Stadion: Tineretului (Fălticeni - Suceava) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
3 CSM Bucovina Rădăuţi - CS Sporting Lieşti A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Rădăuţi - Suceava) Obs: Starica Virgil (Iaşi - Iaşi)
Obs: Tănasă Mihail Gabriel (Botoşani - Botoşani)
4 SCM Gloria Buzău - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria I
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
5 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - CS Ştiinţa Miroslava A: Iftode Silviu (Fălticeni - Suceava)
A1: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Liga 3, Seria I
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Nica Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Ibriş Valeriu (Buzău - Buzău)
6 ASMS ACS Sănătatea Darabani - CSM Paşcani A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
A1: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Darabani - Botoşani) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ - Neamţ)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
Etapa 20
# echipe arbitri
1 CSM Râmnicu Sărat - ASMS ACS Sănătatea Darabani
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău)
2 CSM Paşcani - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi)
3 CS Ştiinţa Miroslava - SCM Gloria Buzău
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Uricani (Miroslava - Iaşi)
4 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CSM Bucovina Rădăuţi
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi)
5 CS Sporting Lieşti - AFC Botoşani 2
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi)
6 AFC Metalul Buzău - ACS Şomuz Fălticeni
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Cornel Negoescu sintetic (Buzău - Buzău)
7 ACS KSE Târgu Secuiesc - CSM Focşani 2007
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna)
8 CSM Roman - ACS Foresta Suceava
Data: 2019-03-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria I
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ)

Calendar