Seria I      Seria a 2-a      Seria a 3-a      Seria a 4-a      Seria a 5-a     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Stiinta Miroslava (IS) - CSM Roman (NT) A: Ignat Ionut (Suceava - Suceava)
A1: Tanasa Ionel (Botoşani - Botoşani)
Data: 2016-10-01     Ora: 15:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Comunal (Miroslava - Iaşi) Obs: Savu Catalin (Galaţi - Galaţi)
Obs: Munteanu Ionel (Bacău - Bacău)
2 AFC Hărman - STA
Data: 2016-10-01     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Hărman Arena (Hărman - Braşov)
3 AFC Odorheiu Secuiesc - CS Sporting Liesti (GL) A: Kiriţă Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2016-10-01     Ora: 15:00 A2: Neagu Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Municipal Artificial (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Obs: Scanteie Daniel (Bacău - Bacău)
4 CS Avântul Valea Mărului (GL) - ACS Olimpic Cetate Rasnov A: Ciuchita Laurentiu (Buftea - Ilfov)
A1: Ionus Erchian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2016-10-01     Ora: 15:00 A2: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Comunal (Valea Mărului - Galaţi) Obs: Boca Sorin (Iaşi - Iaşi)
Obs: Ticlea Daniel (Buzău - Buzău)
5 AFC Metalosport Galati (GL) - Sportul Chișcani (BR) A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2016-10-01     Ora: 15:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Dunarea (Galaţi - Galaţi) Obs: Lungu Romeo (Buzău - Buzău)
Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 CSM Roman (NT) - Atletico Vaslui
Data: 2016-10-07     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ)
2 CS Aerostar Bacău (BC) - AFC Hărman
Data: 2016-10-07     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău)
3 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat - AFC Metalosport Galati (GL)
Data: 2016-10-07     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat - Buzău)
4 Sport Club Bacau (BC) - CS Stiinta Miroslava (IS)
Data: 2016-10-08     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion:
5 STA - CSM Paşcani (IS)
Data: 2016-10-08     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion:
6 CS Sporting Liesti (GL) - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: 2016-10-08     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Comunal (Liesti - Galaţi)
7 ACS Olimpic Cetate Rasnov - AFC Odorheiu Secuiesc
Data: 2016-10-08     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov)
8 Sportul Chișcani (BR) - CS Avântul Valea Mărului (GL)
Data: 2016-10-08     Ora: 15:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Sportul (Chiscani - Brăila)

Calendar