Seria I      Seria a 2-a      Seria a 3-a      Seria a 4-a      Seria a 5-a     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 22
# echipe arbitri
1 CS Sporting Liesti (GL) - CS Stiinta Miroslava (IS) A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2016-04-29     Ora: 17:00 A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Obs: Stoian Cosmin (Constanţa - Constanţa)
Obs: Marinescu Petre (Tulcea - Tulcea)
2 SCM Petrotub Roman (NT) - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2016-04-29     Ora: 17:00 A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Moldova (Roman - Neamţ) Obs: Boca Sorin (Iaşi - Iaşi)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
3 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat - CS Aerostar Bacău (BC) A: Ciuchita Laurentiu (Buftea - Ilfov)
A1: Brandusa Silviu (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2016-04-29     Ora: 17:00 A2: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Rusu Cristinel (Focşani - Vrancea)
Obs: Capra Olivian (Bucureşti - Bucureşti)
4 CS Panciu (VN) - Atletico Vaslui A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni - Ilfov)
A1: Radu Dragos (Dragomireşti - Ilfov)
Data: 2016-04-29     Ora: 17:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Orăşenesc (Panciu - Vrancea) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ - Neamţ)
5 CSM Paşcani (IS) - AFC Metalosport Galati (GL) A: Diaconu Marius (Roman - Neamţ)
A1: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
Data: 2016-04-29     Ora: 17:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs: Păduraru Vasile (Suceava - Suceava)
Obs: Cintic Malina (Bucureşti - Bucureşti)
6 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) - ACS Bucovina Radauti (SV)
nu se disputa
Data: 2016-04-30     Ora: 17:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion: Cetate II (Târgu Neamţ - Neamţ)
7 FC Zagon (CV) - ACS Inter Dorohoi
nu se disputa
Data: 2016-04-30     Ora: 17:00

Liga a 3-a, Seria I
Stadion:

Calendar