Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 18
Etapa 19
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Afumaţi - ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi) |
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2014-03-14 Ora: 15:00 |
A2: Terente Bogdan (Bacău - Bacău)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) | Obs. arbitri: Ion Mihai (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Ionescu Dan (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | SC FC Voluntari SA - ACS Rapid Fetesti (IL) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Niţă Adrian (Ploieşti - Prahova) | ||
Data: 2014-03-14 Ora: 15:00 |
A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) | Obs. arbitri: Cirstea Claudiu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Filipeanu Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti) | ||
3 | ACS Progresul Cernica (IF) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi | A: Crăciunescu Teodor (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova - Dolj) | ||
Data: 2014-03-14 Ora: 15:00 |
A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov) | Obs. arbitri: Cristea Ioan (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Popescu Marian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
4 | CS Sporting Lieşti - SC FC Otelul Galaţi (GL) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani - Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani) | ||
Data: 2014-03-15 Ora: 15:00 |
A2: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) | Obs. arbitri: Curt Vasile (Constanţa - Constanţa) | |
Delegat joc: Balaban Ion (Brăila - Brăila) | ||
5 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - FC Stefanesti (IF) | A: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
Data: 2014-03-15 Ora: 15:00 |
A2: Țepușă Mihaela (Buzău - Buzău)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) | Obs. arbitri: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte - Dâmboviţa) | |
Delegat joc: Catoi Ion (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) - ACS Avântul Conpet Cireşu | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Căpăţineanu Ioan Rares (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2014-03-15 Ora: 15:00 |
A2: Ivanov Roxana (Giurgiu - Giurgiu)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Callatis (Mangalia - Constanţa) | Obs. arbitri: Burloiu Daniel (Galaţi - Galaţi) | |
Delegat joc: Rădulescu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Afumaţi - SC FC Voluntari SA | A: Bocăneală Marius (Galaţi - Galaţi) |
A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 |
A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) | Obs. arbitri: Ion Adrian (Piteşti - Argeş) | |
Delegat joc: Tolea Constantin (Galaţi - Galaţi) | ||
2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Sporting Lieşti | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 |
A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) | Obs. arbitri: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu) | |
Delegat joc: Badea Petre (Tulcea - Tulcea) | ||
3 | SC FC Otelul Galaţi (GL) - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi - Iaşi) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 |
A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi - Iaşi)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Baza Sportivă Zoltan David (Galaţi - Galaţi) | Obs. arbitri: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Mihu Vasile (Constanţa - Constanţa) | ||
4 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ACS Avântul Conpet Cireşu | A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa) | ||
Data: 2014-03-21 Ora: 15:00 |
A2: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele - Ialomiţa) | Obs. arbitri: Stănescu Florin (Dragomireşti - Ilfov) | |
Delegat joc: Bărgăoanu Dumitru (Bucureşti - Bucureşti) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...