Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Viitorul Domneşti - CS Concordia Chiajna 2 | A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte - Dâmboviţa) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) | Obs. arbitri: Andreescu Octavian (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Paraschiv Marcel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | CS Inter Clinceni (IF) - FC Dinamo 1948 SA (B) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Truţă Marian (Băbeni - Vâlcea)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov) | Obs. arbitri: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Meregiu Haralambie (Tulcea - Tulcea) | ||
3 | CS Baloteşti - ASC Juventus Bucureşti | A: Marcu Claudiu (Constanţa - Constanţa) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni - Ialomiţa) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Georgescu Gabriel (Constanţa - Constanţa)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal Baloteşti (Baloteşti - Ilfov) | Obs. arbitri: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa) | |
Delegat joc: Tudor Emil (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
4 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - FC Metaloglobus Bucureşti | A: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov) |
A1: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu - Gorj) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal Işalniţa (Işalniţa - Dolj) | Obs. arbitri: Filip Ioan (Slatina - Olt) | |
Delegat joc: Raduca Valeru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | CS FC Balş 2007 (OT) - CS Tunari | A: Avram Robert (Piteşti - Argeş) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti - Argeş) | ||
Data: 2013-09-21 Ora: 17:00 |
A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria - Teleorman)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Balş - Olt) | Obs. arbitri: Cotora Catalin (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Craciunescu Virgil (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | CS Vişina Nouă (OT) - CS Podari (DJ) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari - Ilfov) | ||
Data: 2013-09-21 Ora: 17:00 |
A2: Ivanov Roxana (Giurgiu - Giurgiu)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) | Obs. arbitri: Coacă Viorel (Piteşti - Argeş) | |
Delegat joc: Mataoanu Ion (Bucureşti - Bucureşti) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...