Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) - CSM Avântul Reghin | A: Stanciu Robert Ionut (Buftea - Ilfov) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti - Prahova) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Niţă Adrian (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) | Obs. arbitri: Stănescu Florin (Dragomireşti - Ilfov) | |
Delegat joc: Bucurel Ilie (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | AFC Fortuna Poiana Campina (PH) - FC MUNICIPAL Câmpina (PH) | A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov) |
A1: Popescu Vasile Dan (Buzău - Buzău) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Constantin Laurenţiu (Buzău - Buzău)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Fortuna (Poiana Câmpina - Prahova) | Obs. arbitri: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu) | |
Delegat joc: Stroe Constantin (Bucureşti - Bucureşti) | ||
3 | ACS Civitas Fagaras (BV) - ACS FC Păpăuţi | A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu - Sibiu) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Duma Ioan (Mediaş - Sibiu)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov) | Obs. arbitri: Ion Adrian (Piteşti - Argeş) | |
Delegat joc: Bărgăoanu Dumitru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
4 | AFC Chindia Târgovişte - ACS Urban Titu | A: Nae Ionel (Constanţa - Constanţa) |
A1: Dimancea Paul (Constanţa - Constanţa) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Iacob Florin (Constanţa - Constanţa)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte - Dâmboviţa) | Obs. arbitri: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu - Gorj) | |
Delegat joc: Pigulea Adrian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | FCM Târgovişte (DB) - CS Atletic Bradu | A: Smeu Ionuţ (Brăila - Brăila) |
A1: Tincu Cătălin (Brăila - Brăila) | ||
Data: 2013-09-20 Ora: 17:00 |
A2: Dimache Ionut Jenel (Slobozia - Ialomiţa)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga - Dâmboviţa) | Obs. arbitri: Cojocaru Ispas (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Rădulescu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | FC Zagon (CV) - AFC Conpet Ploieşti | A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ - Neamţ) | ||
Data: 2013-09-21 Ora: 17:00 |
A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
|
|
Liga 3, Seria 6 | ||
Stadion: Comunal (Zagon - Covasna) | Obs. arbitri: Preda Clodualdo (Mediaş - Sibiu) | |
Delegat joc: Bucur Mircea (Târgu Mureş - Mureş) |