Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 25
Etapa 26
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Inter Clinceni (IF) - FC Caracal (OT) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova) |
A1: Dobrică Nicolae (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
Data: 2013-05-24 Ora: 18:00 |
A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) | Obs. arbitri: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa) | |
Delegat joc: Barbulescu Ilie (Piteşti - Argeş) | ||
2 | STĂ - ACS Progresul Cernica (IF) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-24 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (1 Decembrie - Ilfov) | ||
3 | FC Stefanesti (IF) - AFCM Alexandria | A: Puscasu Ionela (Slobozia - Ialomiţa) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmboviţa) | ||
Data: 2013-05-24 Ora: 18:00 |
A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Mătărău (Ştefăneştii de Jos - Ilfov) | Obs. arbitri: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa) | ||
4 | ACS Berceni (IF) - CS Concordia Chiajna 2 | A: Stanciu Robert Ionut (Buftea - Ilfov) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti - Prahova) | ||
Data: 2013-05-24 Ora: 18:00 |
A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Berceni - Ilfov) | Obs. arbitri: Munteanu Marius (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Grosu Petre (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | CS Tunari - ACS Viitorul Domneşti | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte - Dâmboviţa) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
Data: 2013-05-25 Ora: 18:00 |
A2: Militaru Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Central Arsenal Tunari (Tunari - Ilfov) | Obs. arbitri: Floricel Ioan (Braşov - Braşov) | |
Delegat joc: Dumitriu Constantin (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | CS Vişina Nouă (OT) - CS Afumaţi | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu - Gorj) |
A1: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu - Gorj) | ||
Data: 2013-05-25 Ora: 18:00 |
A2: Popescu Blîndu Mihaela (Târgu Jiu - Gorj)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Vişina - Olt) | Obs. arbitri: Ion Adrian (Piteşti - Argeş) | |
Delegat joc: Filipeanu Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti) | ||
7 | SC FC Voluntari SA - CS Baloteşti | A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş) | ||
Data: 2013-05-25 Ora: 18:00 |
A2: State Şerban (Curtea de Argeş - Argeş)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) | Obs. arbitri: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Bucurel Ilie (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Viitorul Domneşti - ACS Berceni (IF) | A: Lungu Valentin (Iaşi - Iaşi) |
A1: Duță George Bogdan (Bacău - Bacău) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău - Bacău)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Voinţa (Domneşti - Ilfov) | Obs. arbitri: Măiereanu Lucian (Braşov - Braşov) | |
Delegat joc: Leşeanu Viorel (Giurgiu - Giurgiu) | ||
2 | CS Afumaţi - CS Tunari | A: Gruneantu Beatrix Angelica (Caransebeş - Caraş Severin) |
A1: Trancau Daniela (Timişoara - Timiş) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Bozdog Lavinia (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) | Obs. arbitri: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi) | |
Delegat joc: Cristoloveanu Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti) | ||
3 | FC Caracal (OT) - CS Vişina Nouă (OT) | A: Drăgănescu Mugurel (Breaza - Prahova) |
A1: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni - Prahova) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Banu Lucian Gabriel (Ploieşti - Prahova)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Caracal - Olt) | Obs. arbitri: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Ciugarin Marius (Bucureşti - Bucureşti) | ||
4 | ACS Progresul Cernica (IF) - CS Inter Clinceni (IF) | A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe - Covasna) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni - Braşov)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Cernica - Ilfov) | Obs. arbitri: Andrei Gheorghe (Ploieşti - Prahova) | |
Delegat joc: Cruceană Victor (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | AFCM Alexandria - SC FC Voluntari SA | A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Alexandria - Teleorman) | Obs. arbitri: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi) | |
Delegat joc: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | CS Concordia Chiajna 2 - FC Stefanesti (IF) | A: Lucan Liliana (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Ghiță Adriana (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3, Seria 3 | ||
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) | Obs. arbitri: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti) | |
Delegat joc: Dănciulescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...