Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Muncitorul Resita (CS) | A: Gheorghioiu Eugen (Timişoara - Timiş) |
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara - Timiş) | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
A2: Botaș Alin Marian (Timişoara - Timiş)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal Constantina Diţă - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) | Obs. arbitri: Dumitrica Ion (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt) | ||
2 | CS Millenium Giarmata - SCM 2012 Resita (CS) | A: Haidiner Denis (Hunedoara - Hunedoara) |
A1: Paval Marius (Simeria - Hunedoara) | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
A2: Saraol Alin Gabriel (Deva - Hunedoara)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata - Timiş) | Obs. arbitri: Pantea Cornel (Oradea - Bihor) | |
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | ||
3 | CS FC Hunedoara (HD) - CS FC Caransebes (CS) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş - Mureş) | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) | Obs. arbitri: Grigorescu Nicolae (Timişoara - Timiş) | |
Delegat joc: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia - Alba) | ||
4 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) | ||
5 | ACS FC Avrig - CSM Lugoj | A: Bajko Barna (Miercurea Ciuc - Harghita) |
A1: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc - Harghita) | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Baza sportivă a Oraşului Avrig (Avrig - Sibiu) | Obs. arbitri: Huzu Aron (Sibiu - Sibiu) | |
Delegat joc: Răducă Valer (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | ACS Ştiinţa Turceni - ACS Jiul Rovinari (GJ) | A: Micloşină Dorian (Reşiţa - Caraş Severin) |
A1: Cicu Emanuel (Caransebeş - Caraş Severin) | ||
Data: 2013-08-30 Ora: 18:00 |
A2: Caluseru Andrei (Salcia - Mehedinţi)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) | Obs. arbitri: Ezaru Marian (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Ristache Cristinel (Reşiţa - Caraş Severin) |
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...