Seria 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria 7 Seria 8 Seria 9 Seria 10
Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
Alba •
Arad •
Argeş •
Bacău •
Bihor •
Bistriţa Năsăud •
Botoşani •
Brăila •
Braşov •
Bucureşti •
Buzău •
Călăraşi •
Caraş Severin •
Cluj •
Constanţa •
Covasna •
Dâmboviţa •
Dolj •
Galaţi •
Giurgiu •
Gorj •
Harghita •
Hunedoara •
Ialomiţa •
Iaşi •
Ilfov •
Maramureş •
Mehedinţi •
Mureş •
Neamţ •
Olt •
Prahova •
Sălaj •
Satu Mare •
Sibiu •
Suceava •
Teleorman •
Timiş •
Tulcea •
Vâlcea •
Vaslui •
Vrancea
Etapa 26
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Autocatania Caransebes (CS) - CS Minerul Motru (GJ) | A: Ardelean Mircea (Arad - Arad) |
A1: Pantiş Robert Cătălin (Arad - Arad) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Saraol Alin Gabriel (Deva - Hunedoara)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Caransebeş - Caraş Severin) | Obs. arbitri: Ezaru Marian (Craiova - Dolj) | |
Delegat joc: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu) | ||
2 | CS Vladimirescu (AR) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | A: Mates Andrei (Cluj-Napoca - Cluj) |
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca - Cluj) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca - Cluj)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Vladimirescu - Arad) | Obs. arbitri: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj) | |
Delegat joc: Mierea Florin (Timişoara - Timiş) | ||
3 | CSM Lugoj - CS Millenium Giarmata | A: Dumuţă Daniel (Stânceşti - Bihor) |
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei - Bihor)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) | Obs. arbitri: Ciev Zaharie (Timişoara - Timiş) | |
Delegat joc: Stanca Nicolae (Sibiu - Sibiu) | ||
4 | CS Flacăra Făget (TM) - SCM 2012 Resita (CS) | A: Domsa Mihai (Aiud - Alba) |
A1: Udrea Lorin Adrian (Târgu Jiu - Gorj) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Birău Dănuţ (Târgu Cărbuneşti - Gorj)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Colterm (Timişoara - Timiş) | Obs. arbitri: Pantea Cornel (Oradea - Bihor) | |
Delegat joc: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara) | ||
5 | ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) | A: Avram Robert (Piteşti - Argeş) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş) | ||
Data: 2013-05-30 Ora: 18:00 |
A2: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj) | Obs. arbitri: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Delegat joc: Vlad Nicolae (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | CS Muncitorul Resita (CS) - STĂ | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-31 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Muncitorul (Reşiţa - Caraş Severin) | ||
7 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2013-05-31 Ora: 18:00 |
|
|
Liga 3, Seria 4 | ||
Stadion: Brothers Sport Hub (ex-Oltchim) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | ||
Ultimele informari
- In atentia AJF/CJA - comunicat pentru juniori republicani
- In atentia arbitrilor delegati la jocuri de juniori U16/U15/U14
- Seminarul de iarna pentru Liga 3 - Cheile Gradistei - Fundata
- Seminarul de iarna de fotbal in sala - detalii
- In atentia AJF/CJA - control medical si situatia statistica 2024
- mai multe...