Etapa Interjudețeană      Semifinal Zona 1      Semifinal Zona 2      Semifinal Zona 3      Semifinal Zona 4      Turneu final     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

TUR
# echipe arbitri
1 FC Universitatea Oradea - FC Universitatea Cluj SA A: Peneghi Serban (Carei - Satu Mare)
A1: Kopriva Tamas (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2018-06-06     Ora: 17:00 A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare - Satu Mare)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Universitatea (Oradea - Bihor)
2 AS Steaua Magica Iasi - ACS Inter Dorohoi A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
A1: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Luca Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal Lețcani (Lețcani - Iaşi)
3 CS Vointa Cetate - CS Barcau Nuşfalău (SJ) A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Farcas Darius (Gherla - Cluj)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Bogdan Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Voinţa (Cetate - Bistriţa Năsăud)
4 ACS Muresul Rusii Munti - ACS Nemere Ghelinţa A: Fazakas Kalman (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Incze David (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Central (Ruşii-Munţi - Mureş)
5 CS Strehaia - CS FC Hunedoara A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Vlad Cristian Alexandru (Craiova - Dolj)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Orăşenesc (Strehaia - Mehedinţi)
6 CS Petrolul Bustuchin - CS Ineu A: Trusca Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Mazilu Maria Madalina (Ştefăneşti - Vâlcea)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Pausescu George Bogdan (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal Petrolul Bustuchin (Bustuchin - Gorj)
7 CSS Caracal - CS Metalul Peretu A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Gantoi Bogdan Gabriel (Piteşti - Argeş)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Nicolae Ovidiu Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Parc (Caracal - Olt)
8 ACS Roseți - LPS Mircea Eliade A: Nanu Ionut Catalin (Surdila-Greci - Giurgiu)
A1: Popazu Andrei (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Tarara Florin (Giurgiu - Giurgiu)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal Roseți (Roseți - Călăraşi)
9 CS Victoria Tandarei (IL) - CS Campina A: Lica Iurgen Ciprian (Constanţa - Constanţa)
A1: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Barbu Iulian (Constanţa - Constanţa)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Tineretului (Ţăndărei - Ialomiţa)
10 CS Viitorul Ianca - AS Euromania Dumbraveni A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Gita Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca - Brăila)
11 Vointa Valu lui Traian - Diadema Gheraseni A: Babusca Aurelin (Tulcea - Tulcea)
A1: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Rusu Silviu (Tulcea - Tulcea)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Vointa (Valul lui Traian - Constanţa)
12 ACS Viitorul Umbraresti - ACSM Delta Aegyssus Tulcea A: Mavriche Sergiu (Bacău - Bacău)
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti - Bacău)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Lucaci Claudiu (Bacău - Bacău)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal (Umbrărești - Galaţi)
13 CS PRO Mureșul Topliţa - CS Magura Cisnadie (SB) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Recsenedy Hunor Bela (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Municipal (Topliţa - Harghita)
14 CS Minaur Baia Mare - CSM Victoria Carei A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Georgiu Ioan Claudiu (Dej - Cluj)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare - Maramureş)
15 AS COZIA Calimanesti - ACS Metropolitan Ișalnita A: Belega Eduard (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Cozia (Călimăneşti - Vâlcea)
16 ACS Foresta II Suceava - CSM Bacău A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Iovu Ciprian (Botoşani - Botoşani)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Cretu Radu (Botoşani - Botoşani)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Areni (Suceava - Suceava)
17 CS Sporting Piteşti - AS Olimpicii Ulmi A: Comaniciu Adrian (Sibiu - Sibiu)
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2018-06-07     Ora: 17:30 A2: Margineanu Silviu Iulian (Mediaş - Sibiu)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Tablierul (Piteşti - Argeş)
18 CS Zlatna (AB) - AS FC Precizia Săcele A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş)
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2018-06-07     Ora: 20:00 A2: Prodan Ionut Alexandru (Târgu Mureş - Mureş)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Minaur (Zlatna - Alba)
RETUR
# echipe arbitri
1 FC Universitatea Cluj SA - FC Universitatea Oradea A: Pop Nicusor (Zalău - Sălaj)
A1: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Birjac Stefan (Păuşa - Sălaj)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)
2 ACS Inter Dorohoi - AS Steaua Magica Iasi A: Motriuc Florin (Suceava - Suceava)
A1: Blănariu Alexandru (Suceava - Suceava)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană R1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
R2: ( - )
Stadion: 1 Mai (Dorohoi - Botoşani)
3 CSM Bacău - ACS Foresta II Suceava A: Diaconu Marius (Roman - Neamţ)
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Letea (Bacău - Bacău)
4 ACS Metropolitan Ișalnita - AS COZIA Calimanesti A: Pavel Adelin (Osica de Jos - Olt)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Catila Marian (Brâncoveni - Olt)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Isalnita (Işalniţa - Dolj)
5 CSM Victoria Carei - CS Minaur Baia Mare A: Moca Rares (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Victoria (Carei - Satu Mare)
6 CS Magura Cisnadie (SB) - CS PRO Mureșul Topliţa A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud - Alba)
A1: Sirbu Aurelian (Aiud - Alba)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia - Alba)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Magura (Cisnădie - Sibiu)
7 ACSM Delta Aegyssus Tulcea - ACS Viitorul Umbraresti A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa - Constanţa)
A1: Tanase Cristian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Ionus Erchian (Constanţa - Constanţa)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Delta (Tulcea - Tulcea)
8 Diadema Gheraseni - Vointa Valu lui Traian A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti - Prahova)
A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Stadion Diadema (Gheraseni - Buzău)
9 AS Euromania Dumbraveni - CS Viitorul Ianca A: Carp Vasile Dorel (Galaţi - Galaţi)
A1: Ghimiciu Andrei Florin (Galaţi - Galaţi)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Prodan Adrian (Sibiu - Sibiu)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal (Dumbrăveni - Vrancea)
10 CS Campina - CS Victoria Tandarei (IL) A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Marin Razvan Stefan (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Gr. Şc. Ind. Petrol (Câmpina - Prahova)
11 LPS Mircea Eliade - ACS Roseți A: Andronache Richard (Săcueni - Dâmbovita)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi - Dâmbovita)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmbovita)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: LPS Mircea Eliade- sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
12 CS Metalul Peretu - CSS Caracal A: Radoi Cosmin (Remuş - Giurgiu)
A1: Dontu Adrian (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Vrabie Robert (Giurgiu - Giurgiu)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede - Teleorman)
13 CS Ineu - CS Petrolul Bustuchin A: Roman George Catalin (Grădinari - Timiş)
A1: Balaj Bogdan (Timişoara - Timiş)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Laslo Claudiu (Timişoara - Timiş)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Central (Ineu - Arad)
14 CS FC Hunedoara - CS Strehaia A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Ilie Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara)
15 ACS Nemere Ghelinţa - ACS Muresul Rusii Munti A: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
A1: Dumitrache Stefan (Palanca - Prahova)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Comunal (Ghelinţa - Covasna)
16 CS Barcau Nuşfalău (SJ) - CS Vointa Cetate A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
A1: Homorodan Stelian (Ulmeni - Maramureş)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Husti Ionut Mircea (Baia Mare - Maramureş)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Nicolae Mandel (Nuşfalău - Sălaj)
17 AS Olimpicii Ulmi - CS Sporting Piteşti A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-06-09     Ora: 17:30 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Stadion Tudor Vasile (Viisoara - Dâmbovita) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani - Botoşani)
18 AS FC Precizia Săcele - CS Zlatna (AB) A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2018-06-10     Ora: 18:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Campionatul U19 Județean, Etapa Interjudețeană
Stadion: Precizia Sacele (Săcele - Braşov)

Calendar