Seria 1      Seria 2      Seria 3      Seria 4      Seria 5      Seria 6      Seria 7      Seria 8      Seria 9      Seria 10     

Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 24
# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Minerul Motru (GJ) A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina - Olt)
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova - Dolj)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal - sintetic (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Cirstea Claudiu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Chivescu Gheorghe (Piteşti - Argeş)
2 CS Autocatania Caransebes (CS) - STĂ
nu se disputa
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
3 CS Vladimirescu (AR) - CS Millenium Giarmata A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Toderas Gabriela Ioana (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Vladimirescu - Arad) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea - Bihor)
4 CS Muncitorul Resita (CS) - SCM 2012 Resita (CS) A: Anca Florin Daniel (Deva - Hunedoara)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs: Mocanu Silviu (Arad - Arad)
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
5 CSM Lugoj - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Alexa Marius (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs: Pantea Cornel (Oradea - Bihor)
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina - Olt)
6 CS Flacăra Făget (TM) - CS A.S.R.A. Apa Craiova (DJ) A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00 A2: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Colterm (Timişoara - Timiş) Obs: Sparios Petru (Deva - Hunedoara)
Obs: Marcu Traian (Sibiu - Sibiu)
7 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - ACS Jiul Rovinari (GJ)
nu se disputa
Data: 2013-05-17     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Brothers Sport Hub (ex-Oltchim) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Calendar