Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 20
# echipe arbitri
1 CSM Lugoj - CS Muncitorul Resita (CS) A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs. arbitri: Moisescu Luis (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
Delegat joc: Bogdan Ioan (Arad - Arad)
2 ACS Jiul Rovinari (GJ) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)
nu se disputa
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Tineretului (Rovinari - Gorj)
3 ACS Ştiinţa Turceni - CS FC Caransebes (CS) A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara - Timiş)
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara - Timiş)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Orăşenesc (Turceni - Gorj) Obs. arbitri: Hanca Florin (Aiud - Alba)
Delegat joc: Niculescu Victor (Craiova - Dolj)
4 ACS FC Avrig - SCM 2012 Resita (CS)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
5 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Dumuţă Daniel (Stânceşti - Bihor)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lakatos Rares (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) Obs. arbitri: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Delegat joc: Biro Gavril (Arad - Arad)
6 CS FC Hunedoara (HD) - CS Millenium Giarmata A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bârjac Gabriel (Zalău - Sălaj)
Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Michael Klein (Hunedoara - Hunedoara) Obs. arbitri: Arsa Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia - Alba)
Etapa 21
# echipe arbitri
1 CSM Lugoj - ACS Jiul Rovinari (GJ) A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Băla Casian (Arad - Arad)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Alexa Marius (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal (Lugoj - Timiş) Obs. arbitri: Asandei Nicuşor (Reşiţa - Caraş Severin)
Delegat joc: Coras Marcel (Arad - Arad)
2 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - ACS Ştiinţa Turceni
nu se disputa
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Minerul (Mătăsari - Gorj)
3 CS FC Caransebes (CS) - ACS FC Avrig
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00

Liga 3, Seria 4
Stadion:
4 SCM 2012 Resita (CS) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova - Dolj)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Gloria (Reşiţa - Caraş Severin) Obs. arbitri: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Delegat joc: Domide Flavius (Arad - Arad)
5 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS FC Hunedoara (HD) A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara - Timiş)
A1: Popescu Adrian (Craiova - Dolj)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Zamfir Doru (Slatina - Olt)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Municipal Constantina Diţă (Târgu Jiu - Gorj) Obs. arbitri: Ion Adrian (Piteşti - Argeş)
Delegat joc: Paraschiv Dumitru (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi)
6 CS Muncitorul Resita (CS) - CS Millenium Giarmata A: Rodina Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Pascu Radu (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2014-04-04     Ora: 17:00 A2: Putyer Călin Matei (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Voinţa (Lupac - Caraş Severin) Obs. arbitri: Cristea Emil (Arad - Arad)
Delegat joc: Sârbu Mircea (Hunedoara - Hunedoara)

Calendar