Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Concordia Chiajna |
2 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2011 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Concordia Chiajna |
1 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2011 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS FC CALLATIS Mangalia |
3 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
1 May 2011 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS FC CALLATIS Mangalia |
4 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
1 May 2011 |
CS Inter Clinceni (IF) - CS Chimia Brazi (PH) |
1 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 May 2011 |
SN Constanta - CS METALUL Vlahita |
3 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
8 May 2011 |
FC Delta Tulcea - FCM Dunarea Galaţi |
1 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2011 |
FC Delta Tulcea - FCM Dunarea Galaţi |
2 - 3
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2011 |
SN Constanta - CSS Târgovişte |
1 - 7
|
SNC
|
Constanţa
|
2010-2011
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
5 Jun 2011 |
CS FC CALLATIS Mangalia - CS METALUL Constanta |
1 - 8
|
Neptun
|
Neptun
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2011 |
CS FC CALLATIS Mangalia - CS METALUL Constanta |
1 - 4
|
Neptun
|
Neptun
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2011 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CSM Unirea Slobozia |
1 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2011 |
FC Delta Tulcea - FCM Dunarea Galaţi |
1 - 2
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2011 |
FC Delta Tulcea - FCM Dunarea Galaţi |
0 - 2
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2011 |
AFC Săgeata Năvodari - SC FC Viitorul Constanta SA |
1 - 1
|
Palatul Copiilor
|
Constanţa
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2011 |
AFC Săgeata Năvodari - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 2
|
Palatul Copiilor
|
Constanţa
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2011 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS FC CALLATIS Mangalia |
8 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2011 |
CS FC CALLATIS Mangalia - AFC Săgeata Năvodari |
0 - 5
|
Neptun
|
Neptun
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
13 Nov 2011 |
CS Dunarea Ciocanesti - CS Victoria Muntenii Buzau |
3 - 2
|
Dunărea
|
Ciocăneşti
|
2011-2012
|
Campionatul U19 Județean
|
23 Jun 2012 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Concordia Chiajna |
5 - 6
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2012-2013
|
Cupa României
|
1 Aug 2012 |
ACS Rapid Fetesti (IL) - CS Afumaţi |
0 - 3
|
Tineretului
|
Feteşti
|
2012-2013
|
Cupa României
|
15 Aug 2012 |
FC Metaloglobus Bucureşti - FC Dinamo 1948 SA (B) |
2 - 4
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2012-2013
|
Cupa României
|
28 Aug 2012 |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) |
2 - 0
|
Comunal
|
Axintele
|
2012-2013
|
Liga 3
|
1 Sep 2012 |
CS Inter Clinceni (IF) - AFCM Alexandria |
0 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2012-2013
|
Liga 3
|
7 Sep 2012 |
FC Delta Tulcea - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 3
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
16 Sep 2012 |
AFC Săgeata Năvodari - CS FC Farul Constanţa |
1 - 4
|
Flacăra
|
Năvodari
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
23 Sep 2012 |
AFC Săgeata Năvodari - CS FC Farul Constanţa |
0 - 9
|
Flacăra
|
Năvodari
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
23 Sep 2012 |
ACS Rapid Fetesti (IL) - SC FC Sportul Studentesc 2 (B) |
3 - 2
|
Tineretului
|
Feteşti
|
2012-2013
|
Liga 3
|
28 Sep 2012 |
FC Otelul SA Galaţi - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
7 Oct 2012 |
FC Unirea 04 Slobozia - SC FC Buftea SA |
5 - 1
|
Tineretului
|
Slobozia
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2012 |
CSM Râmnicu Sărat - ASC Juventus Bucureşti |
1 - 0
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2012-2013
|
Liga 3
|
19 Oct 2012 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS FC Farul Constanţa |
1 - 1
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2012 |
SC FC Voluntari SA - CS Afumaţi |
1 - 1
|
Anghel Iordănescu
|
Voluntari
|
2012-2013
|
Liga 3
|
26 Oct 2012 |
FC Delta Tulcea - FCM Dunarea Galaţi |
1 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
4 Nov 2012 |
ACS Viitorul Domneşti - CS Inter Clinceni (IF) |
0 - 3
|
Voinţa
|
Domneşti
|
2012-2013
|
Liga 3
|
2 Nov 2012 |
SC CF Brăila SA - FC Delta Tulcea |
1 - 0
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2012 |
AFC Săgeata Năvodari - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 4
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2012 |
FC Unirea 04 Slobozia - CS Concordia Chiajna |
2 - 2
|
Tineretului
|
Slobozia
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2012 |
FC Delta Tulcea - FC Otelul SA Galaţi |
0 - 4
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
CS Victoria Chirnogi (CL) - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 2
|
Comunal
|
Chirnogi
|
2012-2013
|
Liga 3
|
9 Mar 2013 |
FC Delta Tulcea - CS Otopeni |
5 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CS FC Farul Constanţa - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 1
|
Farul 2
|
Constanţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2013 |
AFC Fortuna Brazi (PH) - CSM Avântul Reghin |
4 - 1
|
Astra
|
Ploieşti
|
2012-2013
|
Liga 3
|
5 Apr 2013 |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ACS Rapid Fetesti (IL) |
1 - 2
|
Comunal
|
Axintele
|
2012-2013
|
Liga 3
|
19 Apr 2013 |
SC FC Viitorul Constanta SA - AFC Săgeata Năvodari |
4 - 2
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2013 |
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 0
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2012-2013
|
Liga 3
|
3 May 2013 |
AFC Dunărea Ciocăneşti - SC FC Voluntari SA |
1 - 10
|
Dunărea
|
Ciocăneşti
|
2013-2014
|
Cupa României
|
17 Jul 2013 |
ACS Izbânda Hagilarea Mihail Kogălniceanu - ACS Avântul Conpet Cireşu |
2 - 4
|
Delta
|
Tulcea
|
2013-2014
|
Cupa României
|
31 Jul 2013 |
CS Sporting Lieşti - ACS Progresul Cernica (IF) |
2 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
31 Aug 2013 |
FC MUNICIPAL Câmpina (PH) - SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) |
3 - 1
|
Rafinăria Steaua Română
|
Câmpina
|
2013-2014
|
Liga 3
|
14 Sep 2013 |
FC Delta Tulcea - FC Unirea 04 Slobozia |
1 - 0
|
Delta
|
Tulcea
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2013 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Urban Titu |
0 - 2
|
Eugen Popescu
|
Târgovişte
|
2013-2014
|
Liga 3
|
20 Sep 2013 |
SC FC Viitorul - AFC Săgeata Năvodari |
6 - 0
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2013 |
SC FC Viitorul - CS FC Farul Constanţa |
2 - 1
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2013 |
FC Dinamo 1948 SA (B) - CS FC Balş 2007 (OT) |
1 - 2
|
Dinamo Central
|
Bucureşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
8 Oct 2013 |
ACS Selena SN Constanţa - CSS Târgovişte |
4 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
13 Oct 2013 |
CS Sporting Lieşti - CS Afumaţi |
1 - 3
|
Comunal
|
Lieşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
26 Oct 2013 |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ACS Progresul Cernica (IF) |
1 - 1
|
Comunal
|
Axintele
|
2013-2014
|
Liga 3
|
1 Nov 2013 |
FC Unirea 04 Slobozia - Asociația Sportivă Școlară Grup ”Școlar Industrial Râmnicu Sărat” |
4 - 2
|
Comunal
|
Bucu
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2013 |
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - ACS FC Viitorul Axintele (IL) |
2 - 1
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2013-2014
|
Liga 3
|
30 Nov 2013 |
ACS Progresul Cernica (IF) - FC Stefanesti (IF) |
0 - 3
|
Comunal
|
Cernica
|
2013-2014
|
Liga 3
|
28 Feb 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - CS Viitorul 2010 Buzau |
1 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Mar 2014 |
FC Delta Tulcea - SC CF Brăila SA |
3 - 0
|
|
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
16 Mar 2014 |
FCM Dunarea Galaţi - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
4 - 2
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2014 |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ACS Avântul Conpet Cireşu |
2 - 0
|
Comunal
|
Axintele
|
2013-2014
|
Liga 3
|
21 Mar 2014 |
FCM Dunarea Galaţi - FC Delta Tulcea |
1 - 1
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - Clubul Sportiv Universitatea |
1 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2013-2014
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
6 Apr 2014 |
ACS Rapid Fetesti (IL) - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) |
0 - 0
|
Tineretului
|
Feteşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
5 Apr 2014 |
FCM Târgovişte (DB) - ACS Urban Titu |
1 - 1
|
Alpan
|
Şotânga
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
18 Apr 2014 |
ACS Viitorul Domneşti - CS Podari (DJ) |
0 - 0
|
Voinţa
|
Domneşti
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
2 May 2014 |
FC Stefanesti (IF) - CS Afumaţi |
2 - 1
|
Dumitru Mătărău
|
Ştefăneştii de Jos
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
30 May 2014 |
AFC Conpet Ploieşti - ACS Urban Titu |
1 - 2
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
6 Jun 2014 |
FC Abatorul Slobozia (IL) - CS Unirea Mănăstirea (CL) |
3 - 1
|
Abatorul
|
Slobozia
|
2013-2014
|
Campionatul U19 Județean
|
13 Jun 2014 |
AS Vointa Snagov (IF) - Unirea Fierbinti (IL) |
4 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Baraj Liga 3
|
21 Jun 2014 |
ACS Granitul Babadag - CS Sporting Lieşti |
6 - 1
|
Granitul
|
Babadag
|
2014-2015
|
Cupa României
|
16 Jul 2014 |
ACS Granitul Babadag - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 0
|
Granitul
|
Babadag
|
2014-2015
|
Cupa României
|
13 Aug 2014 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) |
3 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Liga 3
|
30 Aug 2014 |
AFC Metalosport Galaţi - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 4
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Liga 3
|
13 Sep 2014 |
ACS Performer Constanța - SC FC Viitorul Constanţa SA |
0 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2014 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
5 - 4
|
Comunal
|
Bucu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Sep 2014 |
FC Dinamo 1948 SA (B) - CS Tunari |
3 - 4
|
Comunal
|
1 Decembrie
|
2014-2015
|
Liga 3
|
19 Sep 2014 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 1
|
Comunal
|
Bucu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Sep 2014 |
ACS Performer Constanța - SC FC Viitorul Constanţa SA |
0 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2014 |
Fotbal Club Delta Tulcea - LPS Galaţi |
0 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2014 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACS FC Viitorul Axintele (IL) |
2 - 1
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Liga 3
|
27 Sep 2014 |
Fotbal Club Delta Tulcea - LPS Galaţi |
1 - 0
|
Cosma Zaiţ
|
Tulcea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - Otelul Galati |
2 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
1 Oct 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - Otelul Galati |
0 - 6
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
5 Oct 2014 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Metaloglobus Bucureşti |
5 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Liga 3
|
17 Oct 2014 |
Otelul Galati - ACS Navobi Iasi |
1 - 1
|
Baza Sportivă Zoltan David
|
Galaţi
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
26 Oct 2014 |
AFC Săgeata Năvodari - CS FC Farul Constanţa |
1 - 2
|
Flacăra - teren 2
|
Năvodari
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2014 |
CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Urban Titu |
4 - 0
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2014-2015
|
Liga 3
|
1 Nov 2014 |
AFC Săgeata Năvodari - CS FC Farul Constanţa |
1 - 7
|
Flacăra - teren 2
|
Năvodari
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Navobi Iasi |
0 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
9 Nov 2014 |
CS Sporting Lieşti - SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt (NT) |
4 - 0
|
Comunal
|
Lieşti
|
2014-2015
|
Liga 3
|
8 Nov 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - CSM Paşcani |
7 - 0
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Nov 2014 |
SC CF Brăila SA - CSS Tecuci |
2 - 0
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Viitorul Domneşti |
2 - 2
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Liga 3
|
21 Nov 2014 |
SC CF Brăila SA - CSS Tecuci |
0 - 5
|
Chimia
|
Lacu Sărat
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
ACS Selena SN Constanţa - CS Viitorul 2010 Buzau |
3 - 0
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
30 Nov 2014 |
FC Otelul SA Galaţi - LPS Galaţi |
1 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
FC Otelul SA Galaţi - LPS Galaţi |
0 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
ACS FC Viitorul Axintele (IL) - ACS Înainte Modelu |
0 - 3
|
Comunal
|
Axintele
|
2014-2015
|
Liga 3
|
7 Mar 2015 |
AFC Metalosport Galaţi - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) |
1 - 1
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2014-2015
|
Liga 3
|
14 Mar 2015 |
CS Afumaţi - CS Podari (DJ) |
0 - 0
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2014-2015
|
Liga 3
|
20 Mar 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - Armonia Dolhesti |
2 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
29 Mar 2015 |
FCM Târgovişte (DB) - CS Afumaţi |
1 - 1
|
Alpan
|
Şotânga
|
2014-2015
|
Liga 3
|
4 Apr 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - CSS Târgovişte |
3 - 3
|
Metalul
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
26 Apr 2015 |
ACS Performer Constanța - CS FC Farul Constanţa |
0 - 3
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
CS Sporting Lieşti - CS Ştiinţa Miroslava |
0 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2014-2015
|
Liga 3
|
18 Apr 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - CSS Târgovişte |
5 - 4
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
10 May 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - Armonia Dolhesti |
6 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
17 May 2015 |
CS Concordia Chiajna 2 - CS Vişina Nouă (OT) |
6 - 0
|
Concordia
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Liga 3
|
15 May 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Navobi Iasi |
1 - 7
|
SNC
|
Constanţa
|
2014-2015
|
SuperLiga Feminină - Play-Off
|
24 May 2015 |
ACS Viitorul Domneşti - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 0
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Liga 3
|
29 May 2015 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CS Avântul Valea Mărului |
1 - 1
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2015-2016
|
Baraj Liga 3
|
20 Jun 2015 |
Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 - ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) |
9 - 0
|
Orăşenesc
|
Ovidiu
|
2015-2016
|
Cupa României
|
15 Jul 2015 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Foresta Suceava |
1 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2015-2016
|
Liga 2
|
29 Aug 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - FC Gloria Buzău |
8 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
6 Sep 2015 |
CS Sporting Lieşti - FC Zagon (CV) |
4 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Sep 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - FC Gloria Buzău |
8 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
6 Sep 2015 |
FC Paulesti - SC FC Braşov SA (BV) |
2 - 3
|
CS Păuleşti
|
Păuleşti
|
2015-2016
|
Cupa României
|
9 Sep 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC FC Rapid Bucureşti SA |
4 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC FC Rapid Bucureşti SA |
1 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2015 |
ACS FC Academica Clinceni - CS Baloteşti |
0 - 1
|
Clinceni - Arena 1
|
Clinceni
|
2015-2016
|
Liga 2
|
12 Sep 2015 |
AFC Chindia Târgovişte - SC FC Braşov SA (BV) |
1 - 2
|
Eugen Popescu
|
Târgovişte
|
2015-2016
|
Liga 2
|
26 Sep 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - ACS Dacia Unirea Brăila |
3 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2015 |
FC Otelul SA Galaţi - ACS Dacia Unirea Brăila |
2 - 2
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2015 |
Sport Club Bacau (BC) - ACS Berceni (IF) |
0 - 1
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2015-2016
|
Liga 2
|
7 Oct 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - Armonia Dolhesti |
3 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
11 Oct 2015 |
CS Sporting Lieşti - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
1 - 2
|
Comunal
|
Lieşti
|
2015-2016
|
Liga 3
|
17 Oct 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - CSM Paşcani |
2 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
1 Nov 2015 |
FC Gloria Buzău (BZ) - CS Baloteşti |
1 - 0
|
Gloria
|
Buzău
|
2015-2016
|
Liga 2
|
31 Oct 2015 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) |
2 - 0
|
Granitul
|
Babadag
|
2015-2016
|
Liga 3
|
7 Nov 2015 |
ACS Selena SN Constanţa - AFC Magura 2012 Bacău |
4 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Nov 2015 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2015 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 5
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2015 |
ACS Înainte Modelu - AS Vointa Snagov (IF) |
5 - 2
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2015-2016
|
Liga 3
|
21 Nov 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Baloteşti |
3 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Liga 2
|
28 Nov 2015 |
FC Otelul Galati (GL) - FC Gloria Buzău (BZ) |
0 - 2
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Liga 2
|
5 Mar 2016 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - FC Gloria Buzău |
3 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
13 Mar 2016 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - FC Gloria Buzău |
1 - 5
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
13 Mar 2016 |
AFC Metalosport Galaţi - CS Ştiinţa Miroslava |
4 - 0
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2015-2016
|
Liga 3
|
12 Mar 2016 |
Sport Club Bacau (BC) - FC Ceahlăul Piatra Neamț |
3 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2015-2016
|
Liga 2
|
19 Mar 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
3 Apr 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - SC Fotbal Club FCSB SA |
5 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
3 Apr 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS Bucovina Pojorata (SV) |
2 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2015-2016
|
Liga 2
|
2 Apr 2016 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Viitorul Reghin |
4 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
10 Apr 2016 |
CS Sporting Roşiori 2008 - SCM Pitești (AG) |
2 - 3
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Apr 2016 |
ACS Selena SN Constanţa - CS Viitorul 2010 Buzau |
7 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2015-2016
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
24 Apr 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia |
8 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
22 Apr 2016 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2015-2016
|
Liga 3
|
23 Apr 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia |
3 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
22 Apr 2016 |
CS FC Farul Constanţa - ACS Performer Constanța |
2 - 0
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
15 May 2016 |
AS FC Aninoasa - CS Sporting Roşiori 2008 |
3 - 2
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
28 May 2016 |
ACS Sportul Chiscani - CS Soimii Topolog |
2 - 2
|
Sportul
|
Chiscani
|
2016-2017
|
Baraj Liga 3
|
18 Jun 2016 |
CS Voinţa Lanuri - CS Păuleşti |
3 - 4
|
Voinţa
|
Lanuri
|
2016-2017
|
Cupa României
|
10 Aug 2016 |
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 4
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2016-2017
|
Liga 2
|
13 Aug 2016 |
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Cupa României
|
24 Aug 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS ASU Politehnica Timișoara |
4 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2016-2017
|
Liga 2
|
27 Aug 2016 |
ACS Înainte Modelu - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 3
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
2 Sep 2016 |
ASC Municipal Dunărea Galaţi - Centrul de Excelenta Buzau |
0 - 3
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 Sep 2016 |
ACS FC Academica Clinceni - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
2 - 1
|
Clinceni - Arena 1
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Liga 2
|
11 Sep 2016 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Astra 2 |
0 - 1
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Sep 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 0
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga 2
|
20 Sep 2016 |
ACS Selena SN Constanţa - Armonia Dolhesti |
3 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
25 Sep 2016 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Liga 2
|
8 Oct 2016 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - CS Tunari |
1 - 2
|
Delta
|
Tulcea
|
2016-2017
|
Liga 3
|
15 Oct 2016 |
CS Sporting Lieşti - CSM Paşcani |
2 - 1
|
Comunal
|
Lieşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
18 Oct 2016 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Poli Timişoara |
0 - 2
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2016-2017
|
Cupa României
|
26 Oct 2016 |
Academia de Fotbal Farul Constanța - SC FC Viitorul Constanta SA |
4 - 5
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
30 Oct 2016 |
Academia de Fotbal Farul Constanta - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 0
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
30 Oct 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
0 - 0
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga 2
|
12 Nov 2016 |
AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS - CS Aerostar Bacău |
0 - 0
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Liga 3
|
18 Nov 2016 |
Academia de Fotbal Farul Constanța - SC FC Viitorul Constanţa SA |
3 - 1
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2016-2017
|
Cupa - Elitelor U17
|
23 Nov 2016 |
ACS Sportul Chiscani - Sport Club Bacau (BC) |
0 - 1
|
Sportul
|
Chiscani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
ACS Dacia Unirea Brăila - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2016-2017
|
Liga 2
|
3 Dec 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - SCM Dunărea 2020 Giurgiu |
1 - 2
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2017 |
Liceul Teoretic Stefan cel Mare - LPS Focşani |
1 - 2
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Mar 2017 |
Liceul Teoretic Stefan cel Mare - LPS Focşani |
1 - 5
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Mar 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - CSM Paşcani |
9 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
2 Apr 2017 |
AFC Metalosport Galaţi - AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS |
2 - 0
|
Dunărea
|
Galaţi
|
2016-2017
|
Liga 3
|
4 Apr 2017 |
ACS Sportul Chiscani - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 1
|
Sportul
|
Chiscani
|
2016-2017
|
Liga 3
|
8 Apr 2017 |
CS Baloteşti - CS Luceafărul Oradea (BH) |
2 - 1
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2016-2017
|
Liga 2
|
14 Apr 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - AFC Magura 2012 Bacău |
4 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
22 Apr 2017 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) |
1 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2016-2017
|
Liga 2
|
30 Apr 2017 |
CS Avântul Valea Mărului - AFC Hărman |
1 - 0
|
Comunal Prof. Costică Popovici
|
Valea Mărului
|
2016-2017
|
Liga 3
|
6 May 2017 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - ACS Petrosport Ploiesti |
1 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
10 May 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - Real 2 Craiova |
1 - 4
|
SNC
|
Constanţa
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
14 May 2017 |
CS Afumaţi - CS Metalul Reşiţa SA (CS) |
5 - 2
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2016-2017
|
Liga 2
|
24 May 2017 |
CS Victoria Traian - CS FC 2007 Gîrceni |
4 - 0
|
Comunal Traian
|
Traian
|
2017-2018
|
Baraj Liga 3
|
17 Jun 2017 |
CSM Focşani 2007 - AS Teiul Poiana Teiului |
3 - 2
|
Milcovul
|
Focşani
|
2017-2018
|
Baraj Liga 3
|
24 Jun 2017 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ACS ASU Politehnica Timișoara |
2 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2017-2018
|
Liga 2
|
5 Aug 2017 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
19 Aug 2017 |
CS Afumaţi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 1
|
Comunal
|
Afumaţi
|
2017-2018
|
Liga 2
|
26 Aug 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Navobi Iasi |
3 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
1 Oct 2017 |
LPS Galaţi - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
4 - 2
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
LPS Galaţi - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2017 |
CS Avântul Valea Mărului - CSM Focşani 2007 |
1 - 3
|
Comunal Prof. Costică Popovici
|
Valea Mărului
|
2017-2018
|
Liga 3
|
21 Oct 2017 |
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Baloteşti |
2 - 2
|
Municipal
|
Brăila
|
2017-2018
|
Liga 2
|
28 Oct 2017 |
AFC Unirea 04 Slobozia - SC FC Voluntari SA 2 |
4 - 2
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
4 Nov 2017 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Progresul 1944 Spartac |
2 - 2
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
5 Nov 2017 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Progresul 1944 Spartac |
0 - 8
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 Nov 2017 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Fotbal Club Argeş |
2 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2017-2018
|
Liga 2
|
12 Nov 2017 |
CS Mioveni 2 - ACSF Voinţa Turnu Măgurele |
0 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2017-2018
|
Liga 3
|
17 Nov 2017 |
ACS Selena SN Constanţa - Onix Ramnicu Sarat |
4 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
19 Nov 2017 |
CS Baloteşti - CS Mioveni |
0 - 3
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2017-2018
|
Liga 2
|
26 Nov 2017 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC UTA Arad |
0 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
9 Dec 2017 |
ASC Juventus Bucureşti - ACSM Politehnica Iaşi |
9 - 1
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
17 Mar 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - LPS Piatra Neamţ |
7 - 2
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
17 Mar 2018 |
CS Sportul Snagov SA - ACS Dacia Unirea Brăila |
3 - 1
|
Dumitru Mătărău
|
Ştefăneştii de Jos
|
2017-2018
|
Liga 2
|
12 Apr 2018 |
ACS FC Academica Clinceni - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
3 - 1
|
Clinceni - Arena 1
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Liga 2
|
28 Mar 2018 |
CS Tunari - AFCM Alexandria |
0 - 1
|
Central Arsenal Tunari
|
Tunari
|
2017-2018
|
Liga 3
|
31 Mar 2018 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AS FC Agricola Borcea |
1 - 2
|
Delta
|
Tulcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - LPS Iaşi |
6 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
14 Apr 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - CS Sporting Juniorul Vaslui |
1 - 1
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
14 Apr 2018 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Viitorul Reghin |
5 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Liga 2 Feminin
|
22 Apr 2018 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Foresta Suceava |
3 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2017-2018
|
Liga 2
|
25 Apr 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Petrolul 52 |
15 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
6 May 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - ACS Petrolul 52 |
2 - 3
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
6 May 2018 |
Fotbal Club Argeş - CS Baloteşti |
2 - 3
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2017-2018
|
Liga 2
|
12 May 2018 |
CS Venus Independenţa - CS Blejoi |
5 - 1
|
Venus Arena
|
Independenţa
|
2018-2019
|
Baraj Liga 3
|
23 Jun 2018 |
CS Baloteşti - FC Petrolul Ploieşti |
0 - 3
|
Concordia
|
Chiajna
|
2018-2019
|
Liga 2
|
10 Aug 2018 |
ACSM Olteniţa - AFC Unirea 04 Slobozia |
2 - 3
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2018-2019
|
Cupa României
|
29 Aug 2018 |
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Sportul Snagov SA |
0 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 2
|
1 Sep 2018 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
8 Sep 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
2 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Cupa României
|
12 Sep 2018 |
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - U Craiova 1948 SA |
1 - 1
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2018-2019
|
Liga 3
|
22 Sep 2018 |
CS Sporting Lieşti - CS Mioveni |
0 - 3
|
Comunal
|
Lieşti
|
2018-2019
|
Cupa României
|
26 Sep 2018 |
CS Baloteşti - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 3
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
5 Oct 2018 |
CS Atletic Bradu - ACSO Filiaşi |
3 - 1
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Oct 2018 |
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Aerostar Bacău |
3 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 2
|
20 Oct 2018 |
CS Sportul Snagov SA - ACS Energeticianul |
2 - 0
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2018-2019
|
Liga 2
|
3 Nov 2018 |
SC FC Viitorul Constanta SA - AS Kinder Constanța |
6 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
10 Nov 2018 |
CS Baloteşti - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 0
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
17 Nov 2018 |
ACS Selena SN Constanţa - AFC Universitatea Galati |
0 - 4
|
SNC
|
Constanţa
|
2018-2019
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
21 Nov 2018 |
ACS Dacia Unirea Brăila - CS Luceafărul Oradea |
1 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 2
|
28 Nov 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CS Ştiinţa Miroslava |
2 - 1
|
Oţelul
|
Galaţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
30 Nov 2018 |
AS Kinder Constanța - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 2
|
Sparta
|
Techirghiol
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
30 Mar 2019 |
ACS Sportul Chiscani - Fotbal Club Rapid |
1 - 2
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 3
|
31 Mar 2019 |
CS Baloteşti - AFC UTA Arad |
1 - 3
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
6 Apr 2019 |
AS CS Farul Constanta - ACS Callatis Mangalia |
10 - 1
|
CFR Constanţa
|
Constanţa
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
13 Apr 2019 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
4 - 2
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2019 |
ACS Dacia Unirea Brăila - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
6 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2019 |
ACS Dacia Unirea Brăila - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 8
|
Municipal
|
Brăila
|
2018-2019
|
Liga 2
|
21 Apr 2019 |
CS Baloteşti - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 3
|
Comunal Baloteşti
|
Baloteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
4 May 2019 |
AS CS Carmen Bucureşti 1937 - ACS Atletic Drobeta |
3 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
5 May 2019 |
ACS Înainte Modelu - CS Afumaţi |
1 - 5
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 May 2019 |
Fotbal Club Argeş - AFC UTA Arad |
2 - 1
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2018-2019
|
Liga 2
|
18 May 2019 |
CS Viitorul Ianca - ACS Mausoleul Mărăşeşti |
5 - 1
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2019-2020
|
Baraj Liga 3
|
15 Jun 2019 |
CS Sportul Snagov SA - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
0 - 3
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
11 Aug 2019 |
CS Viitorul Ianca - CS Tunari |
1 - 0
|
Ştefan Vrăbioru
|
Ianca
|
2019-2020
|
Liga 3
|
24 Aug 2019 |
CSM Focşani 2007 - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi |
3 - 1
|
Milcovul
|
Focşani
|
2019-2020
|
Cupa României
|
28 Aug 2019 |
CS Sportul Snagov SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 5
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
15 Sep 2019 |
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
2 - 0
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2019-2020
|
Liga 2
|
21 Sep 2019 |
AFC Ripensia Timișoara - CS Sportul Snagov SA |
3 - 1
|
Electrica
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga 2
|
29 Sep 2019 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Focşani |
3 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2019 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Focşani |
3 - 1
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2019 |
FC Petrolul Ploieşti - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
2 - 4
|
Chimia
|
Brazi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2019 |
FC Petrolul Ploieşti - Fotbal Club Rapid |
2 - 3
|
Chimia
|
Brazi
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2019 |
ACS Mostiştea Ulmu - CS Tunari |
1 - 0
|
Ulmu
|
Ulmu
|
2019-2020
|
Liga 3
|
19 Oct 2019 |
FC Farul Constanţa 1920 - SC FC Viitorul Constanta SA |
0 - 1
|
Cleopatra Complex Badea Cîrțan
|
Constanţa
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
26 Oct 2019 |
FC Petrolul Ploieşti - ACS ASU Politehnica Timișoara |
1 - 0
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
2 Nov 2019 |
CS Concordia Chiajna - CS Mioveni |
1 - 1
|
Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Liga 2
|
17 Nov 2019 |
ACS Selena SN Constanţa - ACS Activ Slobozia |
2 - 1
|
SNC
|
Constanţa
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 Nov 2019 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - FC Metaloglobus Bucureşti |
3 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2019-2020
|
Liga 2
|
23 Nov 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Sportul Snagov SA |
3 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Liga 2
|
6 Dec 2019 |
CS Concordia Chiajna - ACS ASU Politehnica Timișoara |
2 - 1
|
Concordia
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Liga 2
|
7 Mar 2020 |
CSL Victoria Gugeşti - CS Avântul Valea Mărului |
1 - 2
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2020-2021
|
Baraj Liga 3
|
1 Aug 2020 |
CSO Siretul Dolhasca - CS Unirea Mirceşti |
1 - 1
|
Municipal
|
Vaslui
|
2020-2021
|
Baraj Liga 3
|
5 Aug 2020 |