Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
3 - 4
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
1 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
8 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2019 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
6 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2019 |
ACS Heniu Prundu Bârgăului - ACS Viitorul Reghin |
0 - 0
|
Heniu
|
Prundu Bârgăului
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
6 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Viitorul Cluj Junior |
2 - 3
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
8 Sep 2019 |
ACS Atletic Zalău - ACS Viitorul Cluj Junior |
1 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
8 Sep 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - ACS Sticla Arieşul Turda |
0 - 1
|
Voinţa
|
Sângeorgiu de Pădure
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Sep 2019 |
CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure - ACS Sticla Arieşul Turda |
5 - 0
|
|
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Sep 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
2 - 1
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
0 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
ACS Fotbal Comuna Recea - LPS Satu Mare |
7 - 0
|
Stadion Sasar
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2021 |
ACS Fotbal Comuna Recea - LPS Satu Mare |
7 - 4
|
Stadion Sasar
|
Baia Mare
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2021 |
ACS Olimpic Star Cluj - ACS Ladies Targu Mures |
1 - 14
|
Voinţa
|
Sâncraiu
|
2020-2021
|
Liga 2 Feminin
|
23 May 2021 |
FC Unirea Dej - CS Minaur Baia Mare |
2 - 4
|
Comunal Arena Iclod
|
Iclod
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
30 Mar 2024 |
FC Unirea Dej - CS Academia Partium |
1 - 2
|
Comunal Arena Iclod
|
Iclod
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
30 Mar 2024 |
LPS Cluj-Napoca - FC Unirea Dej |
1 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
20 Apr 2024 |
LPS Cluj-Napoca - CSS 2 Baia Mare |
8 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
20 Apr 2024 |