Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Dream Team - AFC Astra |
15 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 May 2021 |
ACS Pro Team - CSM Ploieşti |
2 - 0
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
23 May 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
5 Sep 2021 |
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 12
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
11 Sep 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSM Ploieşti |
1 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
4 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2021 |
ACS Dream Team - SC Dinamo 1948 SA |
4 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
13 Oct 2021 |
ACS Activ Slobozia - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 3
|
Abatorul
|
Slobozia
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
20 Oct 2021 |
ACS Petrosport Ploiesti - Fotbal Club Braşov |
0 - 3
|
Baza Kiru Sport
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
AFC Fair-Play Joc Cinstit - AS CS Carmen Bucureşti 1937 |
5 - 0
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17
|
13 Mar 2022 |
CS Dinamo București - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 1
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - FC Metaloglobus Bucureşti |
1 - 12
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
26 Mar 2022 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSS Braşovia Braşov |
3 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
2 Apr 2022 |
ACS Pro Team - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
17 Apr 2022 |
CN Dinicu Golescu - ACS Alma Sibiu |
0 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
30 Apr 2022 |
SC Dinamo 1948 SA - AFC Fair-Play Joc Cinstit |
2 - 4
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
6 May 2022 |
AFC Fair-Play Joc Cinstit - Universitatea Craiova |
4 - 2
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
13 May 2022 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Pro Team - CSM Ploieşti |
2 - 5
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
23 May 2021 |
AFC Progresul 1944 Spartac - FC Metaloglobus Bucureşti |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
5 Sep 2021 |
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 9
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSM Ploieşti |
3 - 1
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2021 |
ACS Petrosport Ploiesti - Fotbal Club Braşov |
1 - 1
|
Baza Kiru Sport
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Dinamo București |
8 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
CS Dinamo București - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 3
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
19 Mar 2022 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac |
0 - 6
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
26 Mar 2022 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS SR Municipal Brașov |
2 - 3
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
2 Apr 2022 |
ACS Pro Team - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 2
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
17 Apr 2022 |
CN Dinicu Golescu - CSC 1599 Şelimbăr |
3 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
30 Apr 2022 |