Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
10 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS Pro Team |
7 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
ACS FC Academica Clinceni - LPS Buzău |
4 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
9 May 2021 |
ACS FC Academica Clinceni - LPS Buzău |
4 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
9 May 2021 |
ACS Sport Team Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 4
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
15 May 2021 |
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
6 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U16
|
16 May 2021 |
ACS Sport Team Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 2
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
15 May 2021 |
SC FC Voluntari SA - LPS Buzău |
4 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U19
|
19 May 2021 |
SC FC Voluntari SA - LPS Buzău |
3 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2020-2021
|
Liga Elitelor U17
|
19 May 2021 |
ACS Dream Team - AFC Astra |
15 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 May 2021 |
ACS Pro Team - CSM Ploieşti |
2 - 5
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
23 May 2021 |
ACS Pro Team - CSM Ploieşti |
2 - 0
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
23 May 2021 |
AFC Astra - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 7
|
Astra
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
4 Sep 2021 |
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 9
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti |
4 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
12 Sep 2021 |
CSM Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 12
|
Petrolul Teleajen
|
Ploieşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
11 Sep 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - CS Dinamo București |
2 - 0
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - CS Dinamo București |
1 - 2
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2021 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 1
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
25 Sep 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Pro Team |
1 - 2
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
3 Oct 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Pro Team |
7 - 0
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACP 3 Kids Sport București |
3 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2021 |
CSS Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti |
4 - 1
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACP 3 Kids Sport București |
1 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2021 |
CSS Târgovişte - ACS Petrosport Ploiesti |
3 - 2
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2021 |
ACS Dream Team - SC Dinamo 1948 SA |
4 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
13 Oct 2021 |
SC Dinamo 1948 SA - ACS FC Academica Clinceni |
4 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
17 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 1
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 5
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 1
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
23 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
1 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
9 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2021 |
AFC Chindia Târgovişte - Fotbal Club Braşov |
7 - 0
|
Razvad
|
Răzvad
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
7 Nov 2021 |
AFC Chindia Târgovişte - Fotbal Club Braşov |
1 - 0
|
Razvad
|
Răzvad
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
7 Nov 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
14 Nov 2021 |
ACS Unirea Bascov - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
2 - 1
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
14 Nov 2021 |