Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
1 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
17 Apr 2021 |
CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti |
0 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
17 Apr 2021 |
CS Mioveni - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
3 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2021 |
CS Mioveni - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
7 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2021 |
CN Dinicu Golescu - CS Mioveni |
2 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2021 |
CN Dinicu Golescu - CS Mioveni |
2 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2021 |
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte |
4 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
CS Mioveni - AFC Chindia Târgovişte |
3 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - Universitatea Craiova |
4 - 2
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național Junioare U15
|
5 Jun 2021 |
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti |
0 - 7
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
11 Sep 2021 |
CS Mioveni - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
0 - 3
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
11 Sep 2021 |
CS Mioveni - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
1 - 2
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
11 Sep 2021 |
LPS Târgu Jiu - CSS Caransebeş |
4 - 2
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2021 |
LPS Târgu Jiu - CSS Caransebeş |
5 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2021 |
SC Dinamo 1948 SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
4 - 0
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
3 Oct 2021 |
SC Dinamo 1948 SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
10 - 0
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
3 Oct 2021 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - AFC Hermannstadt |
1 - 1
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
2 Oct 2021 |
CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - AFC Hermannstadt |
5 - 0
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
7 - 2
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
9 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - ACS Petrosport Ploiesti |
2 - 8
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2021 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
8 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Mioveni |
1 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
20 Oct 2021 |
ACS SR Municipal Brașov - ACS Petrosport Ploiesti |
1 - 6
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2021 |
CS Mioveni - CN Dinicu Golescu |
9 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2021 |
AFC Chindia Târgovişte - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 4
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
23 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
2 - 3
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U19
|
30 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - AFC Astra |
8 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
30 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
4 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
30 Oct 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Atletic Drobeta Turnu-Severin |
7 - 2
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17
|
5 Nov 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
9 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
7 Nov 2021 |
CSS Slatina - CSS Drobeta Turnu Severin |
3 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
6 Nov 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu |
5 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
7 Nov 2021 |
CSS Slatina - CSM Slatina |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
6 Nov 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
0 - 3
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
13 Nov 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 3
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
27 Nov 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - CSC 1599 Şelimbăr |
5 - 2
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
27 Nov 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Mioveni |
4 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
28 Nov 2021 |
LPS Viitorul Piteşti - ACS Alma Sibiu |
2 - 0
|
Aripi
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
27 Nov 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CS Mioveni |
2 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
28 Nov 2021 |
SC FC Voluntari SA - Farul Constanţa |
0 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Cupa de Tineret
|
13 Mar 2022 |
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti |
5 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
CS Mioveni - LPS Viitorul Piteşti |
4 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
CS Olimpic Rm-Vâlcea - SCM Râmnicu Vâlcea |
1 - 1
|
CSS
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
26 Mar 2022 |
CS Olimpic Rm-Vâlcea - SCM Râmnicu Vâlcea |
0 - 6
|
CSS
|
Râmnicu Vâlcea
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
26 Mar 2022 |
CS Mioveni - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 0
|
Baza sportivă Făget
|
Mioveni
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Out
|
9 Apr 2022 |
U Craiova 1948 SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
1 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
16 Apr 2022 |
U Craiova 1948 SA - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
4 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
16 Apr 2022 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - AFC Fair-Play Joc Cinstit |
2 - 5
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
28 Apr 2022 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ACS Petrosport Ploiesti |
1 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
30 Apr 2022 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - SC Dinamo 1948 SA |
4 - 3
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
13 May 2022 |
AFC Chindia Târgovişte - CSS Craiova |
1 - 4
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
20 Aug 2022 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Mioveni |
5 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2022-2023
|
Liga Elitelor U16
|
27 Aug 2022 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
10 Sep 2022 |
LPS Slatina - CSS Craiova |
0 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Slatina |
11 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
1 Oct 2022 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Slatina |
12 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
1 Oct 2022 |
ACS Inter Galaxy - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
1 - 8
|
Baza Sportivă Arena Valencia
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2022 |
ACS Inter Galaxy - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
3 - 3
|
Baza Sportivă Arena Valencia
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2022 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
5 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 3
|
Piteşti
|
2022-2023
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
9 Oct 2022 |
LPS Slatina - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
2 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U19
|
15 Oct 2022 |
LPS Slatina - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
4 - 2
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2022-2023
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2022 |
CS Mioveni - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
0 - 7
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2022-2023
|
Liga 3 Feminin
|
20 Nov 2022 |
ACS Inter Galaxy - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
0 - 1
|
Baza Sportivă Arena Valencia
|
Bucureşti
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Nov 2022 |
AFC Chindia Târgovişte - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 2
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
26 Nov 2022 |
AFC Chindia Târgovişte - FC Metaloglobus Bucureşti |
7 - 0
|
Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
|
Târgovişte
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Off
|
26 Nov 2022 |