Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC Metaloglobus Bucureşti - CSS Târgovişte |
3 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
22 May 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Astra Giurgiu |
3 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2021 |
CSS Slatina - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
0 - 4
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2021 |
CS Dinamo București - ACS Pro Team |
1 - 3
|
Piţi Varga
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
25 Sep 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - AFC Inter Stars Sibiu 2020 |
11 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Pro Team |
1 - 2
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
3 Oct 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACP 3 Kids Sport București |
3 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
9 Oct 2021 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
4 - 0
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea Constanţa |
4 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
17 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Dinamo București |
8 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
CSS Slatina - ACS Unirea Bascov |
1 - 7
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
21 Nov 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSM Slatina |
3 - 0
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
28 Nov 2021 |
CS Dinamo București - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 3
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
19 Mar 2022 |
ACS Pro Team - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 2
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
17 Apr 2022 |
AS CS Carmen Bucureşti 1937 - ACS Atletic Drobeta Turnu-Severin |
6 - 7
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U17- Grupe Valorice
|
8 May 2022 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC Metaloglobus Bucureşti - CSS Târgovişte |
1 - 2
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U19
|
22 May 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - AFC Astra Giurgiu |
1 - 2
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2021 |
CSS Slatina - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
0 - 7
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2021 |
CS Dinamo București - ACS Pro Team |
3 - 0
|
Piţi Varga
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
25 Sep 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - AFC Inter Stars Sibiu 2020 |
1 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
26 Sep 2021 |
ACP 3 Kids Sport București - ACS Pro Team |
7 - 0
|
Baza Sportivă Samurcași
|
Crevedia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2021 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACP 3 Kids Sport București |
1 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
9 Oct 2021 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 5
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea Constanţa |
3 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
17 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
7 Nov 2021 |
CSS Slatina - CSS Craiova |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
21 Nov 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSM Slatina |
2 - 1
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Out
|
28 Nov 2021 |
CS Dinamo București - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
1 - 1
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Naţional U17 Play-Off
|
19 Mar 2022 |
ACS Pro Team - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 1
|
Progresul Spartac
|
1 Decembrie
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Out
|
17 Apr 2022 |