Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSM Ploieşti |
3 - 1
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2021 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSM Ploieşti |
1 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
0 - 2
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2021 |
ACS Dream Team - SC Dinamo 1948 SA |
4 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
13 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 1
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2021 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 5
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 1
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
23 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
1 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2021 |
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
9 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2021 |
FC Metaloglobus Bucureşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
0 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2021-2022
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2021 |
ACS Unirea Bascov - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Comunal
|
Valea Ursului
|
2021-2022
|
Naţional U19 Play-Off
|
14 Nov 2021 |