Meciuri de fotbal in data de : 11 Sep 2020

Etapa 3
# echipe arbitri
1 CSM Slatina - Fotbal Club Rapid A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj)
Scor:0 - 3 A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 13:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)

Competitie: Liga 2 R: Avram Robert (Piteşti - Argeş)
Stadion: 1 Mai (Slatina - Olt) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu - Giurgiu)
2 ACS Fotbal Comuna Recea - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare)
Scor:3 - 4 A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Competitie: Liga 2 R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Recea Central (Recea - Maramureş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Bitea Radu (Oradea - Bihor)
3 U Craiova 1948 SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
Scor:2 - 1 A1: Dută George Bogdan (Bacău - Bacău)
Data: 2020-09-12 18:00 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Competitie: Liga 2 R: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Iancu Marin (Urziceni - Ialomiţa)
4 CS Aerostar Bacău - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
Scor:0 - 1 A1: Necula Mihaita (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Competitie: Liga 2 R: Burla Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Aerostar (Bacău - Bacău) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Mihai Duras (Deva - Hunedoara)
5 AFC Unirea 04 Slobozia - CS Mioveni A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Scor:0 - 0 A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani - Botoşani)

Competitie: Liga 2 R: Georgescu Cristian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi - Galaţi)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol - Constanţa)
6 FC Metaloglobus Bucureşti - CS Concordia Chiajna A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni - Alba)
Scor:1 - 1 A1: Bălan Marius (Dej - Cluj)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Competitie: Liga 2 R: Buzea Vasile (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila - Brăila)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
7 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
Scor:0 - 5 A1: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova - Dolj)

Competitie: Liga 2 R: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Huşana Huşi - CS Dante Botoşani A: Diaconu Lucian (Iaşi - Iaşi)
Scor:1 - 0 A1: Diaconu Andrei (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Condurache Adrian (Paşcani - Iaşi)

Competitie: Liga 3
Stadion: Municipal (Huşi - Vaslui) Obs: Fridl Marian (Bacău - Bacău)
Obs: Daicu Aurel (Suceava - Suceava)
2 ACS Bradu Borca - ACS Şomuz Fălticeni A: Aelenei Ciprian (Iaşi - Iaşi)
Scor:0 - 2 A1: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Competitie: Liga 3
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău - Bacău)
3 ACS Foresta Suceava - CS Ştiinţa Miroslava A: Apetrei Cosmin (Roznov - Neamţ)
Scor:1 - 2 A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)

Competitie: Liga 3
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Manasă Costică (Bacău - Bacău)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
4 ACS Sportul Chiscani - CS Sporting Lieşti A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani - Botoşani)
Scor:2 - 5 A1: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Paduraru Sebastian (Gura Humorului - Suceava)

Competitie: Liga 3
Stadion: Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti - Prahova)
Obs: Petre Costel (Constanţa - Constanţa)
5 CSM Râmnicu Sărat - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
Scor:1 - 0 A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Caba Bogdan Vasile (Darabani - Botoşani)

Competitie: Liga 3
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti - Ilfov)
Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila)
6 CS Avântul Valea Mărului - ACS Dacia Unirea Brăila A: Jijiie Bogdan (Botoşani - Botoşani)
Scor:0 - 3 A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni - Suceava)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Pișta Andrei (Fălticeni - Suceava)

Competitie: Liga 3
Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului - Galaţi) Obs: Guloiu Catalin (Buzău - Buzău)
Obs: Laiu Gheorghe (Buzău - Buzău)
7 CS Viitorul Ianca - CSM Bacău A: Mihuleac Gabriel (Iaşi - Iaşi)
Scor:2 - 0 A1: Turcanu Ionut (Coţuşca - Botoşani)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)

Competitie: Liga 3
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca - Brăila) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi - Galaţi)
Obs: Renta Simona (Galaţi - Galaţi)
8 CSM Focşani 2007 - CS Făurei A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ - Neamţ)
Scor:4 - 1 A1: Hazi Vladut (Volovăţ - Suceava)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi - Iaşi)

Competitie: Liga 3
Stadion: Milcovul (Focşani - Vrancea) Obs: Pais Mihai (Galaţi - Galaţi)
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe - Covasna)
9 ACSM Olteniţa - ACS Recolta Gheorghe Doja A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele - Teleorman)
Scor:4 - 0 A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele - Teleorman)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Bratoi Ciprian (Turnu Măgurele - Teleorman)

Competitie: Liga 3
Stadion: Orășenesc (Olteniţa - Călăraşi) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova)
Obs: Crăciun Romel (Giurgiu - Giurgiu)
10 ACS Înainte Modelu - Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 A: Marinescu Madalin (Bucureşti - Bucureşti)
Scor:2 - 3 A1: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga 3
Stadion: Vasile Enache (Modelu - Călăraşi) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Cuşcă Ionuţ Cătălin (Alexandria - Teleorman)
11 SC Popeşti-Leordeni - CS Afumaţi A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
Scor:0 - 1 A1: Neagu Gabriel (Călăraşi - Călăraşi)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)

Competitie: Liga 3
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele - Teleorman)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
12 CS Gloria Albeşti - AS FC Agricola Borcea A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Scor:2 - 0 A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga 3
Stadion: Comunal (Albeşti - Constanţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Eiub Elvin (Măcin - Tulcea)
13 ACS Mostiştea Ulmu - CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
Scor:3 - 3 A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga 3
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa" (Călăraşi - Călăraşi) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu - Giurgiu)
Obs: Basarab Mihai (Slobozia - Ialomiţa)
14 AFC Progresul 1944 Spartac - SC FC Voluntari SA 2 A: Lică Iurgen Ciprian (Constanţa - Constanţa)
Scor:3 - 1 A1: Carson Marian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Tanase Cristian (Constanţa - Constanţa)

Competitie: Liga 3
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
15 SC Dinamo 1948 SA 2 - SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Scor:3 - 2 A1: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Competitie: Liga 3
Stadion: Dinamo Central (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Ionescu Ion (Piteşti - Argeş)
Obs: Andrieş Mihai (Bucureşti - Bucureşti)
16 CSA Steaua Bucureşti - CS Baloteşti A: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Scor:5 - 1 A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti - Prahova)

Competitie: Liga 3
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Harlab Mihai (Braşov - Braşov)
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi - Călăraşi)
17 CS Concordia Chiajna 2 - AFC Metalul Buzău A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
Scor:1 - 1 A1: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila - Brăila)

Competitie: Liga 3
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov) Obs: Anton Dumitru (Balş - Olt)
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
18 CS Blejoi - AFC Astra 2 A: Dănilă Ștefăniță (Buzău - Buzău)
Scor:2 - 1 A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga 3
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Vremaroiu Catalin (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Dan Vasile (Pucioasa - Dâmboviţa)
19 CSM Corona Braşov - ACS KSE Târgu Secuiesc A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
Scor:5 - 1 A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti - Prahova)

Competitie: Liga 3
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
20 ACS Olimpic Cetate Râşnov - ACS SR Municipal Braşov A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Scor:1 - 2 A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea - Ilfov)

Competitie: Liga 3
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti - Prahova)
21 AFC Odorheiu Secuiesc - CSO Plopeni A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică - Sibiu)
Scor:0 - 1 A1: Duta Vasile Marius (Avrig - Sibiu)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ - Neamţ)

Competitie: Liga 3
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs: Dragos Bogdan (Făgăraş - Braşov)
Obs: Căluşer Vlad (Voiniceni - Mureş)
22 CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Unirea Bascov A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
Scor:3 - 1 A1: Barbu Marian Cristinel (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga 3
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede - Teleorman) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj)
23 CSO Petrolul Potcoava - ACS Vediţa Coloneşti M.S. A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
Scor:0 - 3 A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Competitie: Liga 3
Stadion: Mircea Stan (Coloneşti - Olt) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte - Dâmboviţa)
Obs: Nicolescu Viorel (Videle - Teleorman)
24 AS FC Pucioasa - CSM Flacăra Moreni A: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Scor:2 - 2 A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)

Competitie: Liga 3
Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa - Dâmboviţa) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti)
25 CSM Jiul Petroşani - ACS Flacăra Horezu A: Vieru Cristian (Cisnădie - Sibiu)
Scor:2 - 2 A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)

Competitie: Liga 3
Stadion: Petre Libardi (Petroşani - Hunedoara) Obs: Arsa Emil (Arad - Arad)
Obs: Țîra Mihai (Alba Iulia - Alba)
26 CS Măgura Cisnădie - AFC Hermannstadt 2 A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
Scor:2 - 1 A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Buda Andrei (Hunedoara - Hunedoara)

Competitie: Liga 3
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu - Gorj)
27 CSM Deva - ACS Viitorul Şelimbăr A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Scor:1 - 2 A1: Biro Barna Tamas (Cernat - Covasna)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Ciorbea Cristian Marian (Braşov - Braşov)

Competitie: Liga 3
Stadion: CFR Simeria (Simeria - Hunedoara) Obs: Marginean Filon Vasile (Alba Iulia - Alba)
Obs: Pascanu Catalin (Cugir - Alba)
28 ACS Minerul Costeşti - CS Viitorul Dăeşti A: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
Scor:0 - 2 A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)

Competitie: Liga 3
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) Obs: Ezaru Marian (Craiova - Dolj)
Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu - Gorj)
29 CS Avântul Periam - ACS Poli Timişoara A: Jurca Tudor Florin (Arad - Arad)
Scor:1 - 1 A1: Pantea Sebastian (Arad - Arad)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Cășuț Cristian (Arad - Arad)

Competitie: Liga 3
Stadion: Comunal (Periam - Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva - Hunedoara)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
30 CS Şoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Scor:3 - 1 A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Bulgarașu Mădălin (Timişoara - Timiş)

Competitie: Liga 3
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad) Obs: Por Constantin (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Rad Vasile (Arad - Arad)
31 ACS Progresul Pecica - ACS Progresul Ezeriş A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu - Sibiu)
Scor:2 - 0 A1: Doarvoas Claudiu (Mintia - Hunedoara)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)

Competitie: Liga 3
Stadion: Progresul (Pecica - Arad) Obs: Galovits Ştefan (Oradea - Bihor)
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)
32 CSC Dumbrăviţa - ACS Fortuna Becicherecu Mic A: Lădar Razvan (Zalău - Sălaj)
Scor:3 - 0 A1: Corb Sergiu Paul (Zalău - Sălaj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)

Competitie: Liga 3
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad - Arad)
Obs: Mierea Florin (Timişoara - Timiş)
33 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii - CS Crişul Chişineu Criş A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu)
Scor:2 - 2 A1: Dragan Adrian Razvan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Kopriva Zsolt (Carei - Satu Mare)

Competitie: Liga 3
Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda - Timiş) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
34 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca - FC Unirea Dej A: Amorăriței Mihai (Câmpina - Prahova)
Scor:0 - 3 A1: Kopriva Tamas (Carei - Satu Mare)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Competitie: Liga 3
Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu - Cluj) Obs: Barjac Gabriel Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
35 AFC Unirea 1924 - CSO Cugir A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş - Mureş)
Scor:1 - 4 A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş - Braşov)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Tocai Emeric (Alma - Sibiu)

Competitie: Liga 3
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Szekely Iulian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia - Hunedoara)
36 CS Unirea Ungheni 2018 - CS Hunedoara A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
Scor:2 - 1 A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Competitie: Liga 3
Stadion: Central (Ungheni - Mureş) Obs: Bordean Marian (Sibiu - Sibiu)
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe - Covasna)
37 CS Ocna Mureş - ACS Sticla Arieşul Turda A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Scor:0 - 2 A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu - Sibiu)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu - Gorj)

Competitie: Liga 3
Stadion: Soda (Ocna Mureş - Alba) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş)
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara - Hunedoara)
38 CSM Avântul Reghin - ACS Industria Galda A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Scor:0 - 0 A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Biro Zsolt (Belin - Covasna)

Competitie: Liga 3
Stadion: Avântul (Reghin - Mureş) Obs: Ciocanea Daniel (Sibiu - Sibiu)
Obs: Lazar Mihail (Covasna - Covasna)
39 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei - CSC Sânmartin A: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Scor:2 - 2 A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş - Mureş)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic - Maramureş)

Competitie: Liga 3
Stadion: Măgura (Şimleul Silvaniei - Sălaj) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca - Cluj)
40 CSM Satu Mare - ACS Unu Fotbal Club Gloria A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
Scor:4 - 2 A1: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Turian Alexandru (Zalău - Sălaj)

Competitie: Liga 3
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs: Hotico Ion (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare - Maramureş)
41 CS Progresul Şomcuta Mare - CS Minaur Baia Mare A: Ciucanu Octavian (Braşov - Braşov)
Scor:1 - 3 A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov - Braşov)

Competitie: Liga 3
Stadion: Progresul (Şomcuţa Mare - Maramureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud - Bistriţa Năsăud)
Obs: Moga Leontin (Zalău - Sălaj)
42 ACS CAO 1910 Oradea - SCM Zalău A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
Scor:1 - 1 A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Competitie: Liga 3
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea - Bihor) Obs: Jivan Mihai (Arad - Arad)
Obs: Papp Ioan (Carei - Satu Mare)
43 ACS FC Someşul Dej - CS Luceafărul Oradea A: Boldea Ioan (Ciuguzel - Alba)
Scor:2 - 0 A1: Popa Daniel (Aiud - Alba)
Data: 2020-09-12 17:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov - Braşov)

Competitie: Liga 3
Stadion: Baza Sportivă Vad (Vad - Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Toma Ivan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni - AFC Chindia Târgovişte A: Coza Ionuţ (Cernica - Ilfov)
Scor:0 - 0 A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Data: 2020-09-12 15:30 A2: Vornicu Adrian (Iaşi - Iaşi)

Competitie: Liga 1 - Sezon Regular R: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Clinceni - Arena 1 (Clinceni - Ilfov) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi - Galaţi)
2 ACSM Politehnica Iaşi - CS Gaz Metan Mediaş A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi - Galaţi)
Scor:1 - 4 A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ - Neamţ)
Data: 2020-09-12 18:00 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Competitie: Liga 1 - Sezon Regular R: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi - Iaşi) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
3 SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti)
Scor:2 - 1 A1: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2020-09-12 21:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel - Argeş)

Competitie: Liga 1 - Sezon Regular R: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari - Ilfov) Obs: Huzu Aron (Sibiu - Sibiu)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 Heniu Prundu Bargaului - Asociația Fotbal Club Fair-Play A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
Scor:15 - 0 A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)

Competitie: Liga I Feminin
Stadion: Heniu (Prundu Bârgăului - Bistriţa Năsăud)
2 Piroş Security Arad - Carmen București A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
Scor:1 - 0 A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2020-09-12 10:00 A2: Mihoc Alina (Arad - Arad)

Competitie: Liga I Feminin
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad)
3 Universitatea Galati - Universitatea Olimpia Cluj A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
Scor:0 - 7 A1: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)

Competitie: Liga I Feminin
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
4 Universitatea Alexandria - Selena SN Constanta A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
Scor:2 - 1 A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)

Competitie: Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Buzescu - Teleorman)
5 Fortuna Becicherecu Mic - ACS Fotbal Feminin Baia Mare A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
Scor:6 - 0 A1: Zifceac Ludovic (Aleşd - Bihor)
Data: 2020-09-12 11:00 A2: Băla Casian (Arad - Arad)

Competitie: Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş)



Meciuri de futsal in data de : 11 Sep 2020

Calendar