Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Victoria Delta Tulcea - ASC Daco-Getica Bucureşti |
2 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
25 Mar 2023 |
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Victoria Delta Tulcea |
7 - 0
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Off
|
9 Apr 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS FC Dinamo București |
4 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2022-2023
|
Naţional U19 Play-Out
|
30 Apr 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Progresul 1944 Spartac |
4 - 1
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
3 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
5 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
17 Sep 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Râmnicu Sărat |
3 - 5
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2023 |
LPS Galaţi - CS Aerostar Bacău |
5 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
1 - 4
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
8 Oct 2023 |
Farul Constanţa - LPS Iolanda Balaș Sőtér Buzău |
5 - 1
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
13 Oct 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS FC Bacău |
1 - 7
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
15 Oct 2023 |
ACS Kinder Constanţa - CS CC - CS CFR Constanţa |
12 - 11
|
Centenar 2018
|
Cumpăna
|
2023-2024
|
Cupa - Național U17
|
18 Oct 2023 |
Farul Constanţa - ACS Liceenii Topolog |
11 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
12 Nov 2023 |
LPS Galaţi - LPS Focşani |
1 - 3
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
18 Nov 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - Fotbal Club Delta Tulcea |
3 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
6 Dec 2023 |
Farul Constanţa - CSS Târgovişte |
1 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi
|
Ovidiu
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
1 Mar 2024 |
Fotbal Club Delta Tulcea - CSM Râmnicu Sărat |
1 - 4
|
Granitul
|
Babadag
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
16 Mar 2024 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CS Aerostar Bacău |
2 - 3
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
24 Mar 2024 |
ACS Liceenii Topolog - Asociația CS Juniorul 2014 |
0 - 12
|
Comunal
|
Topolog
|
2023-2024
|
Campionatul Național Junioare U17
|
7 Apr 2024 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 3
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
14 Apr 2024 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CS Aerostar Bacău |
4 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
21 Apr 2024 |
Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
AFC Unirea 04 Slobozia - ACS Victoria Delta Tulcea |
0 - 5
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Out
|
9 Apr 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia |
2 - 0
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2022-2023
|
Naţional U17 Play-Out
|
30 Apr 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Progresul 1944 Spartac |
3 - 7
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2023 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - Fotbal Club Delta Tulcea |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
17 Sep 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Râmnicu Sărat |
0 - 0
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2023 |
LPS Galaţi - CS Aerostar Bacău |
4 - 0
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2023 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - CS Dinamo București |
1 - 1
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
8 Oct 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS FC Bacău |
1 - 3
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2023 |
ACS Kinder Constanţa - CS CC - CS CFR Constanţa |
4 - 5
|
Centenar 2018
|
Cumpăna
|
2023-2024
|
Cupa - Național U19
|
18 Oct 2023 |
LPS Galaţi - LPS Focşani |
3 - 3
|
Siderurgistul
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
18 Nov 2023 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Focşani 2007 |
3 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Out
|
6 Dec 2023 |
Fotbal Club Delta Tulcea - ACS FC Bacău |
0 - 3
|
Granitul
|
Babadag
|
2023-2024
|
Naţional U17 Play-Off
|
16 Mar 2024 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - CS Aerostar Bacău |
2 - 0
|
Dunărea 2
|
Galaţi
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
24 Mar 2024 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ASC Daco-Getica Bucureşti |
0 - 3
|
Ion Baraitaru - Grădiștea
|
Grădiştea
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Off
|
14 Apr 2024 |
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Şcoala de Fotbal Oţelul Galaţi |
3 - 1
|
Municipal
|
Brăila
|
2023-2024
|
Naţional U19 Play-Out
|
21 Apr 2024 |