Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 13
# echipe arbitri
1 CS GAZ METAN Mediaş (SB) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) A: Avram Marius (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Stoianov Sebastian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-11-01     Ora: 15:30 A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia - Alba)

Liga I, Seria 0 R1: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
R2: ( - )
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu) Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Ionescu Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
2 CS U Craiova (DJ) - ASC Botosani (BT) A: Tudor Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Oniţă Aurel (Constanţa - Constanţa)
Data: 2014-11-01     Ora: 18:00 A2: Avram Valentin (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I, Seria 0 R1: Marcu Florin Mihai (Oradea - Bihor)
R2: ( - )
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova - Dolj) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara - Timiş)
Obs: Vasile Marcel (Bucureşti - Bucureşti)
3 AFC Astra (GR) - FC Ceahlaul SA (NT) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-11-01     Ora: 20:30 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)

Liga I, Seria 0 R1: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
R2: ( - )
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu) Obs: Petrescu Dan (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Mincu Paul (Bucureşti - Bucureşti)
4 SC FC Viitorul SA (CT) - AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS)
Data: 2014-11-03     Ora: 16:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
5 FC Petrolul SA (PH) - SC FC OTELUL SA (GL)
Data: 2014-11-03     Ora: 18:30

Liga I, Seria 0
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova)
6 FC CFR 1907 CLUJ SA (CJ) - SC FC Braşov SA (BV)
Data: 2014-11-03     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: CFR Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca - Cluj)
7 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) - CS Concordia Chiajna (IF)
Data: 2014-11-04     Ora: 17:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj)
8 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS)
Data: 2014-11-04     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 14
# echipe arbitri
1 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) - FC Ceahlaul SA (NT)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti - Bucureşti)
2 AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS) - CS GAZ METAN Mediaş (SB)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş - Mureş)
3 CS Concordia Chiajna (IF) - SC FC Steaua Bucuresti SA (B)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
4 Dinamo 1948 SA (B) - SC FC Viitorul SA (CT)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion:
5 SC FC Braşov SA (BV) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov)
6 ASC Botosani (BT) - FC CFR 1907 CLUJ SA (CJ)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion:
7 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - CS U Craiova (DJ)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion:
8 SC Universitatea Cluj SA (CJ) - FC Petrolul SA (PH)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
9 SC FC OTELUL SA (GL) - AFC Astra (GR)
Data: 2014-11-08     Ora: 14:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi)

Calendar