Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujComuna RomaConstanţaCovasnaDâmbovitaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea
In atentia arbitrilor

Etapa 1
# echipe arbitri
1 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) - SC FC Viitorul SA (CT) A: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava - Suceava)
Data: 2014-07-28     Ora: 18:30 A2: Mitruţi Daniel (Craiova - Dolj)

Liga I, Seria 0 R1: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
R2: ( - )
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi - Iaşi) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
2 Dinamo 1948 SA (B) - SC FC OTELUL SA (GL) A: Colţescu Sebastian (Craiova - Dolj)
A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2014-07-28     Ora: 21:00 A2: Nicoară Marius (Băile Herculane - Caraş Severin)

Liga I, Seria 0 R1: Illyeş Adrian (Ploieşti - Prahova)
R2: ( - )
Stadion: Dinamo Central (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea - Vâlcea)
Etapa 2
# echipe arbitri
1 FC Ceahlaul SA (NT) - AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS)
Data: 2014-08-01     Ora: 18:30

Liga I, Seria 0
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ)
2 SC FC Viitorul SA (CT) - SC FC RAPID SA Bucureşti (B)
Data: 2014-08-01     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
3 SC FC OTELUL SA (GL) - CS Concordia Chiajna (IF)
Data: 2014-08-02     Ora: 18:30

Liga I, Seria 0
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi)
4 SC FC Steaua Bucuresti SA (B) - CS U Craiova (DJ)
Data: 2014-08-02     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Steaua (Bucureşti - Bucureşti)
5 FC Petrolul SA (PH) - ASC Botosani (BT)
Data: 2014-08-03     Ora: 17:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti - Prahova)
6 AFC Astra (GR) - SC FC Braşov SA (BV)
Data: 2014-08-03     Ora: 19:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu - Giurgiu)
7 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) - FC CFR 1907 CLUJ SA (CJ)
Data: 2014-08-03     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu - Gorj)
8 CS GAZ METAN Mediaş (SB) - CS Municipal Studentesc Iaşi (IS)
Data: 2014-08-04     Ora: 18:30

Liga I, Seria 0
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu)
9 SC Universitatea Cluj SA (CJ) - Dinamo 1948 SA (B)
Data: 2014-08-04     Ora: 21:00

Liga I, Seria 0
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar