Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş Severin Cluj ConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Cluj

Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Târgu Mureș - LPS Bistriţa A: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
A1: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Bogdan Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Cluj Junior - LPS Cluj-Napoca A: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
Stadion: Unirea (Floreşti - Cluj)
2 ACS Atletic Zalău - CSS 2 Baia Mare A: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U19, Seria 11 R: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Târgu Mureș - LPS Bistriţa A: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Bogdan Cosmin (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
Stadion: Trans-Sil sintetic (Târgu Mureş - Mureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Cluj Junior - LPS Cluj-Napoca A: Telecan Daniel Vasile (Apahida - Cluj)
A1: Bazso Magyar Tamas (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Vescan Ionut (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Roman Adrian (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Unirea (Floreşti - Cluj)
2 ACS Atletic Zalău - CSS 2 Baia Mare A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca - Cluj)

Campionatul Național U17, Seria 11 R: Inoan Vlad (Floreşti - Cluj)
Stadion: Municipal (Zalău - Sălaj)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Heniu Prundu Bargaului - Independenta Baia Mare A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)
Data: 2019-08-25     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Heniu (Prundu Bârgăului - Bistriţa Năsăud)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AS FC Interstar Sibiu - ACS ASU Politehnica Timişoara A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
Stadion: Comunal (Răşinari - Sibiu)
2 AS FC Interstar Sibiu - ACS ASU Politehnica Timişoara A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara - Cluj)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Comunal (Răşinari - Sibiu)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - FC CFR 1907 Cluj SA A: Flonta Catalin Aurelian (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti - Cluj)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca - Cluj)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: Parcul Iuliu Haţieganu (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar