Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacău Bihor Bistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Bihor

Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Ineu - AFC Ripensia Timișoara A: Guler Bogdan (Oradea - Bihor)
A1: Belenesi Alex (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Pirtea Andrei (Oradea - Bihor)
Stadion: Central (Ineu - Arad)
2 CS Ineu - AFC Ripensia Timișoara A: Pirtea Andrei (Oradea - Bihor)
A1: Belenesi Alex (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Bogdanel Alexandru (Oradea - Bihor)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Guler Bogdan (Oradea - Bihor)
Stadion: Central (Ineu - Arad)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Fortuna Becicherecu Mic - Universitatea Olimpia Cluj A: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Ilie Diana (Oradea - Bihor)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - LPS Banatul Timişoara A: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS FC Ardealul Cluj - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Guler Bogdan (Oradea - Bihor)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
2 ACS ASU Politehnica Timişoara - ACS Colţea 1920 Braşov A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Urs George (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Pirtea Andrei (Oradea - Bihor)
Stadion: Baza 2 (Timişoara - Timiş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AS FC Universitatea Cluj - LPS Banatul Timişoara A: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca - Cluj)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS FC Ardealul Cluj - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Guler Bogdan (Oradea - Bihor)
A1: Gireada Bogdan (Oradea - Bihor)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Vidican Rares George (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca - Cluj)
2 ACS ASU Politehnica Timişoara - ACS Colţea 1920 Braşov A: Pirtea Andrei (Oradea - Bihor)
A1: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Urs George (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Omuţ Marius (Satu Mare - Satu Mare)
Stadion: Baza 2 (Timişoara - Timiş)
3 ACS ASU Politehnica Timișoara - LPS Satu Mare A: Pirtea Andrei (Oradea - Bihor)
A1: Timar Ovidiu (Marghita - Bihor)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Urs George (Oradea - Bihor)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: Baza 2 (Timişoara - Timiş)

Calendar