Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşi Caraş Severin ClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Caraş Severin

Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Severnav (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CSS Caransebeş A: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Frimu Valentin (Bocşa - Caraş Severin)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)

Campionatul Național U19, Seria 9 R: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin - ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Buzzi Cristian (Oţelu Roşu - Caraş Severin)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Severnav (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CSS Caransebeş A: Gogu Claudiu (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Frimu Valentin (Bocşa - Caraş Severin)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Scinteie Ghita Florin (Moldova Nouă - Caraş Severin)

Campionatul Național U17, Seria 9 R: Svastinka Roberto (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic (Reşiţa - Caraş Severin)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSC Dumbrăvița - LPS Cetate Deva
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa - Timiş) Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)
2 AS Fortuna Becicherecu Mic - ACS Poli Timişoara
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 4
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş) Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin - Caraş Severin)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC UTA Arad - ACS FC Ardealul Cluj A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Stadion: Motorul (Arad - Arad)
2 AFC UTA Arad - ACS FC Ardealul Cluj A: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
Stadion: Motorul (Arad - Arad)
3 AFC UTA Arad - ACS ASU Politehnica Timișoara A: Voina Dorin Petru (Reşiţa - Caraş Severin)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa - Caraş Severin)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga Elitelor U16, Seria III R: Timofticiuc Dragos (Moldova Nouă - Caraş Severin)
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad)

Calendar