Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşani Brăila BraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Brăila

Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Galaţi - LPS Vaslui A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - Club Sportiv Municipal Galați A: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Galaţi - LPS Vaslui A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Ichim Andrei (Făurei - Brăila)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Focşani 2007 - Club Sportiv Municipal Galați A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Mocanu Robert (Brăila - Brăila)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Pîrlog Tudorel (Cazasu - Brăila)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Recolta Gheorghe Doja - CS Medgidia
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: 1 Mai (Slobozia - Ialomiţa) Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila - Brăila)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 FC Petrolul Ploiești - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Virgolici Cristian (Brăila - Brăila)
A1: Purcareata Teodor (Brăila - Brăila)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Ruscuta Adrian (Brăila - Brăila)

Liga Elitelor U16, Seria I
Stadion: Chimia (Brazi - Prahova)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Iolanda Balas Soter - CSJ Știința U Craiova A: Hornet Andrei (Brăila - Brăila)
A1: Butoiu Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Ruscuta Adrian (Brăila - Brăila)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Baza Sportivă LPS Buzău (Buzău - Buzău)

Calendar