Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa Năsăud Botoşani BrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Botoşani

Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Iaşi - LPS Suceava A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Suceava - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Rindasu Dumitru Claudiu (Botoşani - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Iaşi - LPS Suceava A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi - Botoşani)
A1: Grigoriu Nicoleta (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi - Iaşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Suceava - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Rindasu Dumitru Claudiu (Botoşani - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Paşcani - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: CFR (Paşcani - Iaşi) Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti - Botoşani)
2 ACS Foresta Suceava - CS Sporting Lieşti
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Areni (Suceava - Suceava) Obs: Tănasă Mihail Gabriel (Botoşani - Botoşani)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 LPS Suceava - AFC Astra Giurgiu A: Rindasu Dumitru Claudiu (Botoşani - Botoşani)
A1: Sandu Andrei (Botoşani - Botoşani)
Data: 2019-08-24     Ora: 10:00 A2: Zepciuc Iasmina Margareta (Botoşani - Botoşani)

Liga Elitelor U16, Seria I R: Ciurariu Ionut Alexandru (Dorohoi - Botoşani)
Stadion: Campus LPS Suceava (Suceava - Suceava)

Calendar