Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDolj Galaţi GiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Galaţi

Etapa 4
# echipe arbitri
1 Club Sportiv Municipal Galați - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
A1: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Ivan Irina (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Pro Team A: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
A1: Badin Lucian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Dima Adrian (Slobozia Conachi - Galaţi)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Farul Constanța 1920 - ACS FC Academica Clinceni A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Ghimiciu Andrei Florin (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Vlase Irina Elena (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Stadion: ITC - Complex Badea Cârţan (Constanţa - Constanţa)
2 ACS Prosport Academy - AFC Astra A: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Club Sportiv Municipal Galați - ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Ivan Irina (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)
Stadion: Dunărea (Galaţi - Galaţi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - LPS Galaţi A: Perju Alexandru Ionut (Galaţi - Galaţi)
A1: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Gîță Daniel Marius (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Constantinescu Ionut (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Siderurgistul (Galaţi - Galaţi)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Pro Team A: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
A1: Badin Lucian (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Dima Adrian (Slobozia Conachi - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Dragomir Valentin (Iaşi - Iaşi)
Stadion: Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" (Călăraşi - Călăraşi)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 FC Farul Constanța 1920 - ACS FC Academica Clinceni A: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
A1: Ghimiciu Andrei Florin (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Vlase Irina Elena (Galaţi - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Stadion: ITC - Complex Badea Cârţan (Constanţa - Constanţa)
2 ACS Prosport Academy - AFC Astra A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)
3 CSS Targoviste - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 SC FC Viitorul Constanţa SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
2 SC FC Viitorul Constanta SA - SC Fotbal Club FCSB SA A: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
A1: Vlase Daniel (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi - Galaţi)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Ioniță Eduard (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi (Ovidiu - Constanţa)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni - SC FC Viitorul Constanta SA A: Despina Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi - Galaţi)
Data: 2019-08-24     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga Elitelor U16, Seria II R: Diaconu Constantin Adrian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni - Ilfov)

Calendar