Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlcea Vaslui Vrancea

Vaslui

Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava A: Beldiman Razvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Rusu Didi (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Lazar Ionut (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Ceahlăul 2 - sintetic (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - LPS Roman A: Capracea Cosmin (Vaslui - Vaslui)
A1: Alexandroae Raul (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Budaca Daniel (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Ilie Teodor Codrut (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
2 ACS Juniorul Suceava - CSM Bacău A: Lazar Ionut (Vaslui - Vaslui)
A1: Ciuc Tiberiu (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Mazga Ilinca (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 1 R: Balan Dragos (Vaslui - Vaslui)
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Focşani - LPS Bacău A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Mazga Ilinca (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U19, Seria 2 R: Chiriac Teodor (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)
2 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - ACS Juniorul Suceava A: Lazar Ionut (Vaslui - Vaslui)
A1: Samoila Gabriel (Popeni - Vaslui)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Rusu Didi (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Beldiman Razvan (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ - Neamţ)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău - LPS Roman A: Ilie Teodor Codrut (Vaslui - Vaslui)
A1: Alexandroae Raul (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Budaca Daniel (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Capracea Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Aerostar 2 (Bacău - Bacău)
2 ACS Juniorul Suceava - CSM Bacău A: Balan Dragos (Vaslui - Vaslui)
A1: Ciuc Tiberiu (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Mazga Ilinca (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U17, Seria 1 R: Lazar Ionut (Vaslui - Vaslui)
Stadion: 1 Mai (Iţcani - Suceava)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 LPS Focşani - LPS Bacău A: Chiriac Teodor (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Mazga Ilinca (Vaslui - Vaslui)

Campionatul Național U17, Seria 2 R: Popa Silviu Gabriel (Vaslui - Vaslui)
Stadion: Milcovul 2 (Focşani - Vrancea)

Calendar