Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaArad Argeş BacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Argeş

Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu A: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
Stadion: Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 (Piteşti - Argeş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Matei Cosmin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSM Slatina - CSS Craiova A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Trandafir Dumitru (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 6 R: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
Stadion: 1 Mai – Teren IV sintetic (Slatina - Olt)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - CSS Drobeta Turnu Severin A: Militaru Mihai (Piteşti - Argeş)
A1: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Olteanu Robert (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Nicolae Alexandru (Piteşti - Argeş)
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSM Slatina - CSS Craiova A: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
A1: Trandafir Dumitru (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 6 R: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: 1 Mai – Teren IV sintetic (Slatina - Olt)
2 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CN Dinicu Golescu A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Tanase Lucian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Marin Nicusor (Suseni - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Naidin Marius (Piteşti - Argeş)
Stadion: Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 (Piteşti - Argeş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CN Dinicu Golescu - LPS Viitorul Piteşti A: Bădoi Florin (Piteşti - Argeş)
A1: Matei Cosmin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Muscelul (Câmpulung Muscel - Argeş)
2 CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani - CSS Drobeta Turnu Severin A: Nicolae Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Olteanu Robert (Piteşti - Argeş)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Militaru Mihai (Piteşti - Argeş)
Stadion: Municipal (Drăgăşani - Vâlcea)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Flacăra Moreni - ACS Olimpic Cetate Râşnov
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 3
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa) Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Universitatea Craiova - AFC UTA Arad A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-25     Ora: 10:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
2 Universitatea Craiova - AFC UTA Arad A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-25     Ora: 12:00 A2: Tudor Petrut (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSJ Știința U Craiova - SC Dinamo 1948 SA A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Iacomi Valentin (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-21     Ora: 17:00 A2: Matei Cosmin (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Universitatea Craiova - SC Fotbal Club FCSB SA A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel - Argeş)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-08-24     Ora: 17:00 A2: Trandafir Dumitru (Piteşti - Argeş)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

Calendar