Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorj Harghita HunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Harghita

Etapa 5
# echipe arbitri
1 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Kovacs Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Incze David (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Feleki Boglarka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 8 R: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Gloria Junior A: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Madaras Szilard (Miercurea Ciuc - Harghita)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Feleki Gellert (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Metalul (Reghin - Mureş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Club Sportiv Municipal Făgăraș - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe A: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Incze David (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Feleki Boglarka (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 8 R: Kovacs Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Park Arena (Făgăraş - Braşov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Gloria Junior A: Feleki Gellert (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Madaras Szilard (Miercurea Ciuc - Harghita)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Kiss Tamara (Miercurea Ciuc - Harghita)

Campionatul Național U17, Seria 10 R: Jakab Tamas (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Stadion: Metalul (Reghin - Mureş)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Fortuna Becicherecu Mic - Universitatea Olimpia Cluj A: Popa Adina Claudia (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Ilie Diana (Oradea - Bihor)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic - Timiş)

Calendar