Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOlt Prahova SălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Prahova

Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Astra - CSM Ploieşti A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Prahova (Ploieşti - Prahova)
2 FC Petrolul Ploieşti - ACS Petrosport Ploiesti A: Moroita Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Ionica Alin (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Chimia (Brazi - Prahova)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Ploieşti - FC Petrolul Ploieşti A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFC Astra - CSM Ploieşti A: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
A1: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
Stadion: Prahova (Ploieşti - Prahova)
2 FC Petrolul Ploieşti - ACS Petrosport Ploiesti A: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
A1: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Ionica Alin (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Moroita Andrei (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Chimia (Brazi - Prahova)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSM Ploieşti - FC Petrolul Ploieşti A: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
A1: Rusu Mircea (Bertea - Prahova)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
Stadion: Conpet (Strejnicu - Prahova)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 SC Popeşti-Leordeni - CS Făurei
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni - Ilfov) Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
2 Asociația Fotbal Club Fair-Play - CSS Târgovişte A: Terteleac Ana Maria (Berceni - Ilfov)
A1: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti - Prahova)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: Baza Sportivă Ciorogârla (Ciorogârla - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ACS Colţea 1920 Braşov - Universitatea Craiova A: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
A1: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
2 ACS Colţea 1920 Braşov - Universitatea Craiova A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-21     Ora: 12:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Colţea 1920 Braşov - CSS Târgovişte A: Motan Mihai (Ploieşti - Prahova)
A1: Auras Andrei (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Balanescu Iulian (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U16, Seria I
Stadion: Unirea - sintetic (Tărlungeni - Braşov)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Dediu Valentin (Ploieşti - Prahova)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Draganescu Costin (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U16, Seria I
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)

Calendar