Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Vrancea

Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Concordia Chiajna A: Sontu Alin (Focşani - Vrancea)
A1: Carabă Gabriel (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-08-21     Ora: 12:00 A2: Dascalu Viorel Alin (Focşani - Vrancea)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Sport Team Bucureşti - SCM Gloria Buzău A: Sontu Alin (Focşani - Vrancea)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Balaci Cristian-Vladut (Odobeşti - Vrancea)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Concordia Chiajna A: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
A1: Carabă Gabriel (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-08-21     Ora: 14:00 A2: Dascalu Viorel Alin (Focşani - Vrancea)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Sontu Alin (Focşani - Vrancea)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Sport Team Bucureşti - SCM Gloria Buzău A: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
A1: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Balaci Cristian-Vladut (Odobeşti - Vrancea)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Sontu Alin (Focşani - Vrancea)
Stadion: Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti (Domneşti - Ilfov)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Suceava A: Sontu Alin (Focşani - Vrancea)
A1: Carabă Gabriel (Focşani - Vrancea)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Dascalu Viorel Alin (Focşani - Vrancea)

Liga Elitelor U16, Seria I R: Vrabie Alexandru (Focşani - Vrancea)
Stadion: Municipal sintetic (Miercurea Ciuc - Harghita)

Calendar