Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulcea Vâlcea VasluiVrancea

Vâlcea

Etapa 4
# echipe arbitri
1 SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dinu Demy Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Năfliu-Joița Ion Edi (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Neață Alisa Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Municipal - sintetic (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
2 SCM Râmnicu Vâlcea - CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani A: Neață Alisa Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dinu Demy Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Năfliu-Joița Ion Edi (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Municipal - sintetic (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 Luceafarul Filiași - Universitatea Galati A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-08-25     Ora: 11:00 A2: Dumitrascu Andrei Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga I Feminin, Liga I Feminin
Stadion: CFR (Craiova - Dolj)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - AS FC Interstar Sibiu A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dumitrascu Andrei Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Baltac Nicolae Robert (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)
2 CS Academia de Fotbal Gică Popescu - AS FC Interstar Sibiu A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Dumitrascu Andrei Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Baltac Nicolae Robert (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Hanul Doctorului (Craiova - Dolj)

Calendar