Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureşti Buzău CălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Buzău

Etapa 4
# echipe arbitri
1 ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Farul Constanța 1920 A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Cighir David (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 3 R: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploiesti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Leu Stefan (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 4 R: Nita Ovidiu (Buzău - Buzău)
Stadion: Petrolul Teleajen (Ploieşti - Prahova)
2 CSS Târgovişte - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni - Buzău)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Farul Constanța 1920 A: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat - Buzău)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Cighir David (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 3 R: Frățilă Adrian (Vadu Paşii - Buzău)
Stadion: Juventus Sintetic (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Petrosport Ploiesti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon A: Nita Ovidiu (Buzău - Buzău)
A1: Cighir David (Buzău - Buzău)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Leu Stefan (Buzău - Buzău)

Campionatul Național U17, Seria 4 R: Bulibasa Cristian (Buzău - Buzău)
Stadion: Petrolul Teleajen (Ploieşti - Prahova)
2 CSS Targoviste - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Sava Florin Adrian (Vânători - Galaţi)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid - ACS ASU Politehnica Timișoara
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Regie (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Petre Adrian (Buzău - Buzău)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSM Bacău - ACS Şomuz Fălticeni
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău - Bacău) Obs: Mircea Constantin (Buzău - Buzău)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CSS Târgovişte - ACSM Politehnica Iaşi A: Naum Alexandru (Buzău - Buzău)
A1: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca - Buzău)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Bulete Robert (Buzău - Buzău)

Liga Elitelor U16, Seria I
Stadion: Toma Panţu (Târgovişte - Dâmboviţa)
2 AFC Chindia Târgovişte - AFC Botoșani A: Ungureanu Diana Madalina (Buzău - Buzău)
A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău - Buzău)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Leu Stefan (Buzău - Buzău)

Liga Elitelor U16, Seria I
Stadion: Razvad (Răzvad - Dâmboviţa)

Calendar