Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţiGiurgiuGorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfov Maramureş MehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Maramureş

Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFC Gloria Junior - LPS Sebeş A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
A1: Homorodan Stelian (Ulmeni - Maramureş)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Muresan Bogdan (Baia Mare - Maramureş)

Campionatul Național U19, Seria 10 R: Mare Vlad (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: Comunal (Dumitra - Bistriţa Năsăud)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 CSC Sânmartin - CS Luceafărul Oradea
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 5
Stadion: Comunal (Sîntion - Bihor) Obs: China Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 FC CFR 1907 Cluj SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-08-21     Ora: 16:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: CMC (Cluj-Napoca - Cluj)
2 FC CFR 1907 Cluj SA - CS Academia de Fotbal Gică Popescu A: Kemenes Norbert (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-08-21     Ora: 18:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
Stadion: CMC (Cluj-Napoca - Cluj)
3 LPS Satu Mare - AS FC Universitatea Cluj A: Mare Vlad (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Muresan Bogdan (Baia Mare - Maramureş)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara - Satu Mare)
4 FC CFR 1907 Cluj SA - ACS Viitorul Arad A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Lar Daniel Stefan (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş - Maramureş)

Liga Elitelor U16, Seria III
Stadion: CMC (Cluj-Napoca - Cluj)

Calendar