Selecteaza dupa JUDET Click pe numele judetului
AlbaAradArgeşBacăuBihorBistriţa NăsăudBotoşaniBrăilaBraşovBucureştiBuzăuCălăraşiCaraş SeverinClujConstanţaCovasnaDâmboviţaDoljGalaţi Giurgiu GorjHarghitaHunedoaraIalomiţaIaşiIlfovMaramureşMehedinţiMureşNeamţOltPrahovaSălajSatu MareSibiuSuceavaTeleormanTimişTulceaVâlceaVasluiVrancea

Giurgiu

Etapa 5
# echipe arbitri
1 Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică A: Nicolae Mario Sebastian (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Graure Alin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-24     Ora: 16:00 A2: Roșca Lucian (Giurgiu - Giurgiu)

Campionatul Național U19, Seria 5 R: Dragomir Gabriel (Giurgiu - Giurgiu)
Stadion: Central (Nucet - Dâmboviţa)
2 Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică A: Dragomir Gabriel (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Graure Alin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-24     Ora: 18:00 A2: Roșca Lucian (Giurgiu - Giurgiu)

Campionatul Național U17, Seria 5 R: Nicolae Mario Sebastian (Giurgiu - Giurgiu)
Stadion: Central (Nucet - Dâmboviţa)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS Înainte Modelu - CSA Axiopolis Sport Cernavodă
Data: 2019-08-23     Ora: 18:00

Liga 3, Seria 2
Stadion: Vasile Enache (Modelu - Călăraşi) Obs: Crăciun Romel (Giurgiu - Giurgiu)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - LPS Iolanda Balas Soter Buzau A: Nanu Ionut Catalin (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-25     Ora: 16:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Coscai Sebastian (Giurgiu - Giurgiu)
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
2 SC Fotbal Club FCSB SA - LPS Iolanda Balas Soter Buzau A: Coscai Sebastian (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-25     Ora: 18:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu - Giurgiu)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Nanu Ionut Catalin (Giurgiu - Giurgiu)
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 SC Fotbal Club FCSB SA - LPS Iolanda Balas Soter A: Dragomir Gabriel (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Mindeart Valentin (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-21     Ora: 10:00 A2: Tarara Florin (Giurgiu - Giurgiu)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Baza ARCOM (teren 4 iarbă) - FCSB (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Campionii Fotbal Club Argeş A: Nicolae Mario Sebastian (Giurgiu - Giurgiu)
A1: Roșca Lucian (Giurgiu - Giurgiu)
Data: 2019-08-21     Ora: 11:00 A2: Vrabie Robert (Giurgiu - Giurgiu)

Liga Elitelor U16, Seria II
Stadion: Comunal Cornetu (Cornetu - Ilfov)

Calendar